sekmadienis, lapkričio 29 d.
Zvonkei išpranašavo keturis vyrus
tiesa.com

„Turėsi net keturis vyrus! Eini mano pėdomis, mieloji...“, - nevyniodama žodžių į vatą „Žvaigždžių klubo“ filmavimo metu laidos vedėjai Natalijai Zvonkei rėžė Raisa Šarkienė. Aktyviausia Radži gerbėja, nuteista už grasinančias žinutes Vytautui Juozapaičiui, garsėja ir tuo, kad buria iš rankos.

Prognozių šokiruota Natalija nepasimetė: „Tiesą sakant, aš kaip tik dabar ir renkuosi naują vyrą!“ - atsakė dainininkė. Paklausta, ar vienas jos vyrų bus dabartinis draugas verslininkas Danielius Bunkus, Natalija sulaukė netikėto Raisos atsakymo.

 
Po laidos filmavimo Natalija tikino įvairias spėliones apie save girdinti jau ne primą kartą. „Kai kurie dalykai tikrai išsipildė. Tiesa, nemažai buvo tokių, kurie tiesa net nekvepėjo. Kaip bus šį kartą – parodys laikas“, - sakė N. Zvonkė.
 
Raisa Šarkienė vos prieš kelias savaites visus pribloškė atskleidusi ne ką mažiau intriguojančių savo asmeninio gyvenimo detalių, nenusileidžiančių net skandalingiausių Holivudo žvaigždžių biografijoms.
 
Pasirodo, ponia Raisa savo gyvenime turėjo net septynis sutuoktinius, tačiau nė vieno jų gyvo jau nebėra. „Kiekvienas su manimi praleisdavo trejus metus, o vėliau mirdavo“, - juodomis it anglis akimis pasakos ponia Raisa.

2010 10 27 09:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt