antradienis, balandžio 20 d.
5 minučių pratimai, kurie pataisys veido kontūrus
Alfa.lt

Kad veido oda taptų stangresnė ir skaistesnė, išnyktų dvigubas pagurklis, pagerėtų kraujo ir limfos cirkuliacija, siūlome išbandyti gana efektyvų 5 minučių pratimų kompleksą. . Kaip rašo portalas „Econet“, pastangų rezultatas bus pastebimas iškart.

Pratimų kompleksas

1. Priekinių kaklo raumenų tempimas.

Rankomis apglėbkite raktikaulius ir pakelkite smakrą į viršų, išlaikykite tokią padėtį 5 sekundes. Šį pratimą galima atlikti iškišus liežuvį, kas padidins jo efektingumą.

2. Gražaus veido ovalo formavimas ir dvigubo pagurklio šalinimas.

Dešinės rankos nykščiu ir smiliumi apglėbkite smakro apačią, po to slystančiu judesiu tempkite odą dešinės ausies linkui. Analogišką veiksmą atlikite su kita ranka. Judesius kartokite paeiliui po dešimt kartų. Po to uždėkite pirštus ant įdubimų už ausų ir atlikite kelis glostomuosius judesius nuo kaklo šonų viršaus link raktikaulių

3. Kaklo ir kramtomųjų raumenų atpalaidavimas bei skruostų odos išlyginimas.

Šis pratimas atliekamas trim etapais:

*uždėkite pirštus ant skruostikaulio vidurio ir smilkinių bei žandikaulio sąnario ir lengvai spausdami atlikite sukamuosius judesius link ausies. Pratimą  atlikite abiem rankomis po 20 ratukų.

*šiek tiek praverkite burną ir uždėkite pirštus ant smilkinių ir žandikaulių sąnarių, tada išsižiokite plačiau ir tris kartus garsiai ištarkite „a, e, i ,u, e, o, a, o“ .

*priglauskite delnus prie smilkinių taip, kad jie liestų plaukų augimo pradžią, o nykščiai būtų už ausų, įdubimuose po speneliais. Laikykite pirštus prispaudę prie odos ir atlikite tempiamuosius, slystančius judesius į viršų. Jei viską atliksite teisingai, pajusite, kaip pakyla skruostų oda . Pakartokite dešimt kartų.

4 Skruostikaulių raumenų atpalaidavimas ir tempimas.

Šis pratimas taip pat atliekamas keliais etapais:

*abiejų rankų smilių, didįjį ir mažylį pirštus priglauskite prie šnervių ir slystančiais judesiais braukite nuo šnervių link skruostikaulių ir smilkinių. Pakartokite 20 kartų;

*pakelkite skruostikaulius, paprasčiausiai uždėję delnus ant jų ir spausdami į viršų, tarytum norėdami pasiekti viršugalvį. Pakartokite dešimt kartų.

Poveikis veido odai turi būti švelnus, kitaip galite traumuoti audinius , tada nebus pageidaujamo efekto. Atlikdami pratimus, neturite jausti diskomforto.

2020 12 21 07:32
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt