antradienis, liepos 14 d.
7 dalykai, kuriuos žmogus turėtų daryti kiekvieną rytą
tiesa.com

Išgerkite stiklinę vandens. Stiklinė vandens iškart pabudins jūsų kūną ir virškinimo sistemą. Pradėję rytais gerti vandenį greitai pastebėsite teigiamus pokyčius – oda atrodys sveikesnė, paspartės virškinimas. Labai patartina į vandenį įspausti citrinos sulčių arba įmaišyti vieną obuolių acto šaukštelį.

Mažiausiai valandą netikrinkite telefono ir elektroninio pašto.

Ar šalia jūsų miego metu ilsisi ir telefonas? Ar vos pramerkę akis ieškote savo išmaniųjų technologijų prietaiso? Tai nėra geras įprotis. Jei atsispirsite pagundai bent valandą po atsibudimo netikrinti savo elektroninio pašto ir „Facebook“, jūsų mintys taps aiškesnės. Ir jūs pats jausitės laimingesnis bei labiau susikoncentravęs naujai dienai.

Sugalvokite bent vieną dalyką, už kurį jaučiatės dėkingas ir palaimintas.

Tai yra pozityvumo užtaisas visai dienai. Kuo daugiau dalykų susigalvosite, tuo geriau!

Trumpam išeikite laukan ir giliai įkvėpkite.

Užpildykite savo plaučius grynu oru, net jei lauke ir šalta. Tos 10 sekundžių, kurios primins, kad gyvenate ir kvėpuojate, rytais gali būti neįkainojamos.

Išjudinkite savo kūną.

Intensyvi treniruotė prieš pusryčius nėra būtina. Užtenka paprastais judesiais nors truputį išjudinti savo kūną, kad pagreitėtų kraujotaka ir kūnas greičiau pabustų iš miego režimo. Galite įsijungti savo mėgstamą dainą ir šokti, lyg niekas nematytų!

Skirkite laiko sveikiems pusryčiams.

Pusryčiai – svarbiausias dienos maistas, tad nepagailėkite laiko juos paruošti. Vietoj dribsnių verčiau rinkitės kiaušinius, mirkytas avižas ar sveikus kokteilius (ang. smoothies). Patikėkite, tai tikrai neužima daug laiko. Pabandykite!

Tarkite žodį sau.

Atsistokite priešais veidrodį ir pasakykite sau ką nors pozityvaus ir gražaus. Štai keletas idėjų:

– Aš spinduliuoju grožiu, pasitikėjimu savimi ir malone.

– Kiekviena mano kūno ląstelė yra sveika ir energinga.

– Jaučiuosi puikiai, kai rūpinuosi savimi.

2015 08 02 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt