pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
A. Veryga: planuojama leisti parvykstantiems dėl koronaviruso tirtis savanoriškai
BNS

Lietuvoje daugėjant nustatomų įvežtinių koronaviruso atvejų, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga žada sudaryti galimybes dėl jų tirtis savanoriškai.

„Dabar tik ką planuojame, tai šiek tiek pasikoreguoti testavimo strategiją, kad atvykstantiems asmenims sudaryti, kadangi nėra tokios prievolės visus ištirti, bet sudaryti paprastesnes sąlygas išsitirti patiems. Tai tokius pakeitimus tikrai numatome ir galvosime, kaip paprasčiau tai padaryti“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė A. Veryga.

Jis teigė, jog įvežtinių atvejų augimas yra logiška pasekmė vis labiau laisvėjančių tarptautinio keliavimo suvaržymų.

„Tai, kad mes turime daugiau įvežtinių atvejų, yra, matyt, logiška tiesiog pasekmė to, kad sienos atsidarė, daugiau žmonių gali judėti ir to buvo galima tikėtis, tai buvo galima numatyti. Matyt, visiškai neribotai laikyti sienas uždarytas neturime galimybės, negali Lietuva likti viena tokia užsidariusi šalis, kur neįmanoma nei atvykti, nei išvykti“, – sakė ministras.

Vis dėlto jis pabrėžė, kad kol kas situacija yra kontroliuojama.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 06 08 17:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt