sekmadienis, liepos 5 d.
Alkoholiniai gėrimai padidina vėžio riziką
tiesa.com

Jei kada teko girdėti, jog viena taurė raudono vyno per dieną sveika širdžiai ir visam organizmui, dabar tai galite pamiršti. Mokslininkų nuomone, toks, kad ir retas įprotis gurkšnoti alkoholinius gėrimus, gali tapti net mirtinu, – pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.

Mokslinių tyrimų metu nustatyta, jog vyrai, išgeriantys po du butelius alaus per dieną, o moterys po taurę vyno – smarkiai padidina vėžio riziką. Moterims, kurių šeimose būta krūties vėžio atvejų, vartoti alkoholinių gėrimų griežtai nepatariama.

Rachel Rawson, vyresnioji, krūties vėžio klinikos, medicinos slaugytoja-specialistė, teigė: „Visiems, kurie rimtai susirūpinę dėl vėžinių susirgimų, patariama mažinti ar visiškai atsisakyti alkoholinių gėrimų“.

Ištyrus alkoholinių gėrimų mėginius iš visos Europos, buvo nustatyta, kad etanolis, sudedamoji alkoholinių gėrimų dalis, rastas gėrimuose viršija toksinius limitus, nustatytus Europos maisto saugos tarnybos, ne tik dėl to, kad sukelia vėžį, bet ir dėl 200 kitų ligų.

Taigi, prieš nuspręsdami savaitgalį praleisti su taure vyno ar bokalu šalto alaus, gerai pagalvokite, ar tai nepakenks Jūsų sveikatai.

2015 08 23 11:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt