sekmadienis, liepos 5 d.
Ar vyrai įvertina moterų pastangas?
tiesa.com

Sakoma, kad moterys puošiasi ir gražinasi dėl... moterų, nes vyrai jų pastangų neįvertina. Bet ar tai reiškia, kad jie tikrai neturi nuomonės, kas gražu, kas mums, moterims, tinka – ir kas jiems patinka? Anaiptol.

• Nė vienas vyras nenori bučiuoti... storo skaisčių lūpų dažų ar lūpų vazelino sluoksnio. Tiesa, jie pripažįsta, kad raudonos lūpos žadina seksualinius vaizdinius, tačiau turėdami galimybę rinktis vis dėlto pirmenybę atiduoda natūralioms švelniai rožinėms lūpoms, subtiliai paryškintoms nebent taip, kad neįtartum apie dideles pastangas jas „nupiešti“.

• Visiems be išimties vyrams patinka gaiviai kvepiantys ką tik išplauti plaukai, o jau tik paskui vieniems svarbu, kad jie būtų garbanoti, kitiems – ilgi ir šviesūs, dar kitiems – rusvi ir pan. Taigi, verta susimąstyti: gal, užuot leidus didžiulius pinigus šukuosenoms, verčiau įsigyti plaukų kvepalų ar bent jau kvepiančių plaukų priežiūros priemonių?..

• Nagučiai, tas moterų „slaptas ginklas“... Pasirodo, vyrams labiausiai imponuoja gan trumpi ir permatomu nagų laku nulakuoti nagai – esą tada rankos jiems atrodo tiesiog... švelnios. Ir priešingai, ilgi ir akį rėžiantys nagai juos baugina, nes atrodo nenatūraliai. Beje, kojų nagų spalvų gama, pasak vyrų, turėtų būti jau visai kita – jų vaizduotę labiausia audrina raudoni ar netgi tamsiai raudonai nulakuoti kojų nagai. Bet, kaip žinia, nagai – mūsų pačių „nuosavybė“, tad mes pačios ir tegalime apsispręsti, kaip juos prižiūrėti. Kaip, beje, ir kiek kartų per savaitę, mėnesį ar metus balinti dantis, degintis soliariume ar depiliuotis...

• Makiažo turi būti ne per daug – tai bendra visų vyrų nuomonė. Šalia savęs jie labiausiai pageidauja matyti saikingai, subtiliai taip pasidažiusią merginą. Tiesa, pastebėta, kad, vis dėlto, pirmiausia jie atkreipia dėmesį į drąsiau ir ryškesnį makiažą naudojančias merginas... Taigi, gal kiekvienam bendravimo etapui teks rinktis vis skirtingą makiažą? Tiesą sakant, o kodėl gi ne, jei tai padės pasiekti savų tikslų?

• O svarbiausia – moteris tiesiog privalo pasitikėti savimi ir savęs nemenkinti! Juk sakoma, kad nieko nėra seksualiau už atsipalaidavusią, savimi pasitikinčią moterį, kuri nekreipia dėmesio į savo trūkumus ir juos paverčia privalumais. Kai jūs pati žinote ir tikrai tikite, jog esate ypatinga ir graži – tuo netrunka patikėti ir vyras!

2013 07 28 09:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt