šeštadienis, lapkričio 27 d.
Aukštos kokybės „Amber Bakery” kepiniai – kelias į žmonių širdis
tiesa.com

„Amber Bakery“ džiugina savo klientus tradiciniais kokybiškais kepiniais – šviežia duona, bandelėmis, pyragais ir tortais, kurie kepami pagal pačias populiariausias Rytų Europos šalių, daugiausia Lietuvos, Rusijos ir Ukrainos, receptūras. „Amber Bakery“ produkcijos galima rasti praktiškai visose Rytų europiečių parduotuvėse Londone, taip pat daugelyje kitų Didžiosios Britanijos miestų parduotuvių.

 Norėdami surasti artimiausią Jums parduotuvę, kurioje galėsite įsigyti Amber Bakery gaminių, užsukite į tinklapį www.amberbakery. co.uk/shopfinder . Kepykla garsėja ne tik kokybiškais gaminiais, bet ir didele jų įvairove. Kompanijos filosofija – niekuomet netaupyti produkcijos kokybės sąskaita, todėl čia naudojami tik patys geriausi natūralūs ingredientai, kurių dauguma specialiai atsivežami iš Lietuvos.

Kepyklos siūlomas asortimentas – patyrusių profesionalų, tikrų savo amato žinovų kūrybos ir darbo vaisius. „Amber Bakery“ duona kepama pagal senovines tradicines technologijas. Duona natūraliai fermentuojama be jokių dirbtinių priedų – todėl ji ne tik labai skani, bet ir išlieka šviežia ir tinkama vartoti kur kas ilgiau. Pačios populiariausios lietuviškos duonos rūšys – „Palangos“, „Ajerų“, „Bočių“, „Marčios“, „Mėgėjų“; tarp populiariausių rusiškų – „Borodino“ ir „100% Ruginė duona“. „Amber Bakery“ konditerijos gaminių asortimente kiekvienas ras gardėsių pagal savo skonį – nuo bandelių su aguonomis, su cinamonu, riešutais ar varške, biskvitinių, trapių ir sluoksniuotų pyragų su įvairiausiais įdarais iki išmoningai papuoštų populiarių tortų, tokių kaip „Napoleonas“, „Medaus“, „Kijevo“, „Karališkas“, „Varškės“ ar „Jogurtinis“.

Amber Bakery priimami ir šventinių tortų užsakymai. Kepykla gali pagaminti pačius įmantriausius tortus pagal klientų pageidavimus – ar tai būtų gimtadienio, jubiliejaus, vaikų šventės, vestuvių, mergvakario, bernvakario, ar įmonės korporatyvinio renginio tortas. Su „Amber Bakery“ šventiniu tortu bet kurios iškilmės bus nepamirštamos! Kepyklos konditerijos meistrai gali bet kurią Jūsų idėją paversti tikru meno kūriniu. „Amber Bakery“ tortai ne tik nuostabaus grožio, bet ir be galo skanūs. Kompanijos asortimente rasite net 14 skirtingų tortų skonių: nuo „Medaus“, „Napoleono“, „Kijevo“, „Paukščių pieno“, „Varškės“ tortų iki tortų su plakta grietinėle ir vaisiais ar želė gabalėliais. Jei pageidaujate ko nors labai neįprasto ir turite savo receptą – „Amber Bakery“ konditeriai pasistengs Jūsų svajonę paversti realybe.

Kompanija plačiai žinoma ne tik Rytų europiečių, bet ir Anglijos rinkoje. 2011 metų rugsėjį „Amber Bakery“ atidarė savo pirmąją parduotuvę su nauju prekiniu ženklu „Karaway“, skirtu platesnei tiek rytų europiečių, tiek anglų rinkai. Parduotuvė randasi – Westfield prekybos centre, Stratforde. „Karaway“ parduotuvės asortimente - apie 30 stirtingų duonos bei bandelių gaminių rūšių. Klientų labiausiai pamėgti gaminiai, tai plikyta Lietuviška duona, 100 proc. Ruginė su grūdais, ruginės duonos be mielių, saldi pynutė su graikiniais riešutais, cinamonu ir razinomis, tradiciniai batonai, bandelės su aguonomis, varške, cinamonu, obuoliais, taip pat kibinai, bandelės su mėsa, kopūstais, populiarūs plikyti sausainiai, meduoliai ir kiti tradiciniai gaminiai.

“Karaway“ parduotuvė ypač išpopuliarėjo tarp anglų, mėgstančių tikrą, kokybišką ruginę duoną. Kepyklos produkcijos kokybė ir unikalumas buvo labai aukštai įvertinti žymiausiuose Anglijoje maisto gaminių apdovanojimuose „Great Taste Awards“. Net 12 „Karaway“ produktų 2012 ir 2013 metais pelnė 1, 2 arba 3 auksinių žvaigždučių apdovanojimą. 3 Aukso žvaigždes ir „Top 50“ produkto vardą Didžiojoje Britanijoje iškovojo „Lithuanian Scalded Rye bread“ („Ajerų“ duona), kepama pagal senovinę tradicinę lietuvišką receptūrą ant ajerų. 2012 metais kepykla laimėjo net apdovanojimus „Barking & Dagenham Business Awards“: už naujovių diegimą bei patį garbingiausią „Metų verslo“ titulą („Business of the Year Award“) už profesionalumą, aukštus standartus, naujovių diegimą bei kūrybiškumą.

Žinia apie unikalią „Karaway“ kepyklos produkciją pasiekė net žinomą TV laidų vedėją Paul Hollywood, kuris siužetą apie šios Ajerų duoną (beje, jis pats lankėsi kepykloje) įtraukė į savo program apie duoną „Bread“, kuri buvo transliuojama per BBC2 (šiuo metu siužetą galima pažiūrėti per www.youtube.com ). Praėjo jau beveik du metai, kai „Karaway“ duonomis, bandelėmis bei sausainiais pradėjo prekiauti vienas žymiausių pasaulyje prekybos centrų - „Selfridges“, Oxfordo gatvėje. Nuo lapkričio mėnesio Karaway duonos gaminių galima įsigyti ir Borough Market – seniausiame ir populiariausiame amatininkų ir smulkių verslininkų turguje visoje Anglijoje. 2014 metais kepykla planuoja plėstis ir persikelti į naujas patalpas.

Tai leis patenkinti be perstojo didėjančią kokybiškų ir skanių duonos, bandelių, tortų bei pyragų paklausą, bei dar labiau išplėsti produkcijos asortimentą. Šventėms Amber Bakery vartotojams pateiks nuostabių, kalėdiškai papuoštų tortų, kurie parduotuvėse pasirodys jau nuo gruodžio 16 dienos. Toks nepakartojamas tortas bus tikra Jūsų šventinio stalo puošmena! „Amber Bakery“ ir „Karaway“ sveikina savo Klientus su artėjančiomis šventėmis ir visiems linki meilės, laimės, sveikatos ir sėkmės Naujaisiais 2014 metais!

www.amberbakery.co.uk

www.karawaybakery.com

https://www.facebook.com/amberbakery

https://www.facebook.com/karawaybakerylondon

2013 12 21 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt