šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Dantų gydymas sedacijoje – daugiau jokios baimės ir streso
tiesa.com

Daugumai pacientų vizitas pas odontlogą yra būtinybė ir kelia šiokį tokį stresą. Kai kurie pacientai patiria tokį didelį stresą, kad mieliau renkasi neiti pas gydotoją. Gyd. Rūta Trapnauskė, dirbanti „North Woolwich Dental Practice“ klinikoje, savo pacientams ir ne tik, turi itin gerų žinių – nuo šiol klinikoje taikoma sedacija.

Interviu su gyd. Rūta Trapnauske:

[10991]

Kaip kilo mintis klinikoje pradėti taikyti sedaciją?

Mūsų klinikos specialistams rūpi kokį gydymą suteikiame, todėl nuolat plečiame savo žinias, naudojame naujausias gydymo priemones bei rūpinamės, kad pacientas patirtų kuo mažiau streso gydymo metu, taigi, nuo šiol galime pasiūlyti azoto oksido ir intraveninę sedaciją savo pacientams.

Dažnai žmonės painioja sedaciją su narkoze, tad kas yra toji sedacija?

Sedacija – tai laikinas sąmonės slopinimas ir raminimas naudojant medikamentus. Šią procedūrą gali atlikti gydytoja Rūta Trapnauskė, įgijusi specialų išsilavinimą ir pasiūlyti du labiausiai paplitusius ir moderniausius sedacijos būdus – azoto oksido bei intraveninę.

Kokia sedacijos nauda?

Sedacijoje gali būti atliekamos visos dantų gydymo procedūros. Tinkamai parinktas sedacijos būdas padeda nuslopinti baimę ir stresą prieš pradedant gydymą. Viso vizito metu sedacija padeda išlikti ramiam, o po procedūros pacientui nelieka nemalonių prisiminimų. Sedacija taip pat palengvina ilgas gydymo procedūras – pacientas gali atsipalaiduoti, o gydytojas kokybiškai atlikti gydymą, ypač tais atvejais, kai pacientams sunku išsėdėti kėdėje, jaučiamas pykinimo refleksas. Taigi, sedacija gali sutaupyti laiko pacientui, per vieną vizitą pas gydytoją galima atlikti daugiau procedūrų.

Vaikų gydymas sedacijoje

 

Dažniausiai patys mažiausi mūsų pacientai patiria didžiausią stresą. Vaikai negali ramiai nusėdėti odontologo kėdėje, kiekvienas gydytojo prisilietimas atrodo skausmingas. Gydytojui sunku apžiūrėti pacientą, nustatyti problemą ir suteikti tinkamą gydymą. Tokiose situacijose puikiai gali pagelbėti sedacija, naudojant azoto oksido dujas. Vaikui, įkvėpus šių bekvapių ir beskonių dujų, jis aprimsta, nejaučia skausmo, tačiau išlieka budrus ir viską pilnai suvokia. Kadangi dujų poveikis ir pasišalinimas iš organizmo yra greitas, šis sedacijos būdas yra laikomas itin saugiu ir tinkamiausiu vaikams.

Intraveninė sedacija

Intraveninė sedacija labiausiai skirta tiems, kurie itin bijo gydymo procedūrų, ar jaučia stiprų pykinimo refleksą. Šis sedacijos būdas taip pat padeda, kai reikia atlikti ilgas gydymo procedūras, taip pat sumažina paciento nuovargį, padeda jam atsipalaiduoti. Atliekant intraveninę sedaciją, vaistai suleidžiami į veną ir pacientas pasineria į lengvą miegą, bet reaguoja į aplinkos dirgiklius, girdi gydytojo nurodymus, todėl intraveninės sadacijos negalima lyginti su narkoze. Vis dėlto, iš dalies ar visiškai neprisimena procedūros, nemalonių garsų ir kvapų.

Kokias procedūras atliekate taikant sedaciją?

Atliekame tiek terapinį gydymą sedacijoje, tiek chirurgines procedūras, tokias kaip implantacija ar protinių dantų šalinimas.

Registruokitės konsultacijai:

North Woolwich Dental Practice, 145A Albert Road, North Woolwich, London,

E16 2JD

Tel: 020 7474 6987

Mob: 078 8389 5355

Email: info@londondent.com

https://www.londondent.com

Kitą kliniką rasite adresu:

Poplar Dental & Medical Clinic 21 Morris road, Poplar, London,

E14 6FF

Tel: 020 7515 0344

Mob: 075 7872 8787

info@poplardentist.co.uk

https://www.poplardentist.co.uk

2020 02 26 14:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt