trečiadienis, liepos 8 d.
Dauguma britų nepatenkinti savo seksualiniu gyvenimu
tiesa.com

Naujausio tyrimo duomenimis, savo seksualiniu gyvenimu patenkinti jaučiasi mažiau nei pusė Jungtinės Karalystės suaugusiųjų. Tuo tarpu net 51 proc. apklaustųjų pripažino pastarąjį mėnesį neturėję lytinių santykių, - rašė theguardian.com.

Santykius analizuojanti organizacija „Relate“ tvirtino, kad dažnai suaugusieji persistengia kaskart bandydami paversti seksą „nuostabiu“, kol galų gale pradeda vienas kito vengti ir nebepastebėti gerų dalykų lytiniame gyvenime. Manoma, kad tai viena iš priežasčių, dėl ko tik 45 proc. iš 6000 apklaustųjų teigė esą „gana patenkinti“ arba „labai patenkinti“ savo seksualiniais santykiais.

Sekso terapeutas ir „Relate“ instituto dėstytojas Cate Campbellas sakė: „Liūdna, kad tiek mažai žmonių yra seksualiai patenkinti, kai likusieji be reikalo save spaudžia. Pastebėti, kas buvo gerai, o ne mąstyti apie nesklandumus yra gana sunku, kai užmiegama su mintimis apie tai, koks seksas turėtų būti“. Specialistas pasakojo, kad seksas neturėtų kelti apmaudo, nes yra daugybė veiksnių, kurie galėtų pakeisti situaciją kiekvieno naudai ir leisti mėgautis pilnavertišku lytiniu gyvenimu.

Per daugiau nei 20 tūkst. sekso terapijos sesijų mokslininkas pastebėjo, kad dauguma į organizaciją pagalbos beiškreipiančių porų pareiškė norinčios į santykius susigrąžinti spontaniškumą. Deja, dėl aktyvaus gyvenimo ritmo, seksas retai būna spontaniškas, tad specialistai pataria tokius įvykius planuoti. Pasak jų, poros neturėtų vengti bučinių ir apkabinimų prie savo vaikų, nes iš tiesų atžalos džiaugiasi matydamos vienas kitą mylinčius tėvus.

2015 08 08 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt