pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Kas yra chlorofilas?
tiesa.com

Tai „žaliasis augalų auksas“ – augalų plazma, augalų kraujas. Chlorofilas – žalios spalvos augalinis pigmentas, kuris lapus nudažo žaliai. Jis kaupia augaluose saulės energiją ir dalyvauja fotosintezėje. Jis augalams reikalingas taip pat, kaip žmogui kraujas. Cheminiu požiūriu chlorofilas labai panašus į hemoglobiną. Tai tikrasis „jaunystės eliksyras“.

Pagrindinės chlorofilo sąvybės

Stiprina imunitetą;

Detoksikuoja organizmą ir valo kraują;

Subalansuoja kraujo rūgštingumą;

Didina hemoglobino kiekį;

Ypač veiksmingas gydant anemiją, kadangi didina raudonųjų kraujo kūnelių skaičių;

Efektyviai padeda reguliuoti svorį;

Pagerina odos ir gleivinių būklę;

Kontroliuoja cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje;

Kraujas apvalomas nuo toksinų;

Stimuliuoja virškinimą;

Skatina mąstymą;

Apsaugo kraują nuo oksidacijos;

Grynina, šarmina kraują bei prisotina jį deguonimi;

Vėžio ir kitų susirgimų prevencija;

Gerina vyrų ir moterų vaisingumą.

Ilgą ir sveikesnį gyvenimą užtikrinantys produktai

„Jau keletą metų gilinuosi į augalinę mitybą ir vis atrandu naujos informacijos, išbandau naujus mūsų organizmui itin naudingus gamtos produktus. Vieni maistingiausių produktų yra laukiniai ir jūrų augalai. Per keletą metų iš jų atrinkau itin aukštos maistinės vertės augalus. Nuolat vartojami, nors ir po labai mažai, jie teikia mums didžiulę naudą, gerina savijautą.

Šis unikalus žalumynų mišinys detoksikuoja, šarmina, jaunina organizmą, stiprina imuninę, širdies ir kraujagyslių sistemas, gerina skrandžio, žarnyno veiklą, naikina anaerobines bakterijas, kartu ir blogą burnos kvapą, atkuria skrandžio rūgštingumą, kai ėda rėmuo, reguliuoja kraujospūdį, šalina nuovargį, gerina miego kokybę.

Šiame mišinyje gausu chlorofilo iš augančių žemėje ir jūrų augalų. Chlorofilas kaupia augaluose saulės energiją ir dalyvauja fotosintezėje. Jis reikalingas augalui kaip žmogui kraujas. Chlorofilo molekulė yra labai panaši į žmogaus kraujo hemoglobino molekulę, skirtumas tik toks, kad į chlorofilo sudėtį įeina magnis, o į hemoglobino – geležis. Tačiau augalai pakeičia geležį į tokią, kurią puikiai įsisavina žmogaus organizmas. Tad šį mišinį ypač rekomenduojama vartoti žmonėms, kurių žemas hemoglobinas.

„Ilgo gyvenimo Chlorofilas” padeda geriau pašalinti šlakus ir medžiagų apykaitos atliekas, organizmui apsivalyti nuo sunkiųjų metalų, vaistų likučių, toksinių medžiagų, kurių gausu visur: tiek maiste, tiek ore, vandenyje. Mišinyje yra pačių maistingiausių ir reikalingiausių mūsų organizmui vitaminų bei mineralų.

Jį labai paprasta ir lengva vartoti: tiesiog įberiama į kokteilį, vandenį ar sultis. Taip šis produktas geriau įsisavinamas. Juo papildytus kokteilius ar kitus gėrimus gali gerti ir vaikai, ir vyresnio amžiaus žmonės, ir visi tie, kurie nori nuolat jaustis energingi ir žvalūs. Tiesiog pabandykite ir pajuskite.“ – dalinosi Gražina Gum.

Kas yra „Ilgo gyvenimo Chlorofilas”?

Sudėtyje: mėlynžiedės liuceros daigai, chlorelės, alavijai, aliejinių kopūstpalmių vaisiai (Acai uogos) ir tikriniai blizgučiai (Reishi grybas). Pagaminta iš aukščiausios kokybės augalinių žaliavų, išdžiovintų ne aukštesnėje kaip 45 °C temperatūroje. Tinka veganams ir vegetarams.

[1898]

„Ilgo gyvenimo Chlorofilas” įsigyti galite čia. 

2015 11 25 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt