ketvirtadienis, birželio 24 d.
Kinijos farmacijos įmonė žada iki metų pabaigos pradėti platinti COVID-19 vakciną
Alfa.lt

Didelės Kinijos valstybinės farmacijos įmonės vadovas antradienį sakė, kad jų kuriama vakcina nuo naujojo koronaviruso pasirodys prekyboje dar iki šių metų pabaigos.

Įmonės „SinoPharm“ valdybos pirmininkas Liu Jingzhenas (Liu Dzingdženas) sakė vienam Kinijos komunistų partijos laikraščiui, kad vakcinos dozė kainuos mažiau kaip 1 000 juanių (121 eurą) ir kad reikės dviejų skiepų, suleidžiamų su 28 dienų pertrauka. Įmonės vadovas teigė, kad ši vakcina bus reikalinga studentams ir didžiųjų miestų darbininkams, bet ne retai apgyventų kaimiškų vietovių gyventojams.

“Ne visi iš 1,4 mlrd. žmonių mūsų šalyje turės jos gauti“, – sakoma interviu, paskelbtame dienraščio „Guangming Daily“.

„SinoPharm“, šiuo metu bandanti dvi vakcinas nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19, per metus gali pagaminti 220 mln. dozių, sakė Liu Jingzhenas.

Liu Jingzhenas, kuris taip pat yra savo įmonės Komunistų partijos padalinio sekretorius, sakė laikraščiui jau pasiskiepijęs naująja vakcina.

Pranešimai, kad Kinis tyrėjai ir įmonių vadovai jau yra pasiskiepiję savo kuriamomis vakcinomis kai kuriems mokslininkams sukėlė klausimų dėl etikos laikymosi.

2020 08 18 20:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt