trečiadienis, liepos 6 d.
Kokias ligas galima nustatyti vos pažvelgus į akis
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay,com
Akys

Sugebėjimas nustatyti sveikatos sutrikimus vos pažvelgus į savo atvaizdą veidrodyje gali praversti kiekvienam. Pastebėję pokyčius, galėsite laiku imtis priemonių, pakoreguoti mitybą, pakeisti gyvenimo būdą ir išvengti rimtų nemagavimų. Į ką reikia atkreipti dėmesį?

Ratilai po akimis

1.Ratilai po akimis gali būti banalaus pervargimo ar nuolatinio streso pasekmė. Nei vienas, nei kitas variantas nėra liga, bet jeigu ratilai kasdien vis tamsėja ir didėja, vadinasi, organizmo rezervinės jėgos yra išsekusios.

Nereikia pamiršti, kad chroniškas stresas ir nuovargis atveria organizmo vartus rimtoms ligoms: skrandžio opaligei, alergijai, kvėpavimo takų susirgimams ir vėžiui. Reikia skubiai imtis priemonių.

2.Ratilai po akimis atsiranda dėl inkstų ir širdies problemų. Apie prasidedančią ligą galite dar nežinoti, bet organizmas apie tai jau signalizuoja. Kreipkitės į šeimos gydytoją ir išsitirkite.

Patinę ir paraudę akių vokai

Dažniausiai tai būna alergijos požymis. Nereikia jo painioti su infekcinėmis akių ligomis, pavyzdžiui, konjunktyvitu, kuriuo sergant akys traiškanoja.

Trūkčiojantys vokai

Jeigu vokai nevalingai trūkčioja, vartokite daugiau produktų, kuriuose yra magnio. Jo būna špinatuose, salotų lapuose, kakavoje, riešutuose, grūduose.

Melsvai balti akių obuoliai

Jeigu jūsų akių obuoliai akinamai balti net iki melsvumo, jie gali atrodyti labai gražiai. O gydytojas tokiu grožiu nesusižavės, jam tai bus požymis, kad trūksta hemoglobino ir pradeda vystytis anemija. Vartokite kuo daugiau produktų, kuriuose yra geležies, ypač jautienos, kiaulės kepenų, alaus mielių, kakavos, migdolų, kalakutienos, vištienos, širdžių, grikių, kiaušinių trynių, makaronų.

Išryškėję raudoni kapiliarai akyse

Veikiausiai jums prasideda hipertonija. Reikėtų pasimatuoti kraujo spaudimą ir pasikonsultuoti su gydytoju, kaip gelbėtis nuo aukšto kraujospūdžio.

Pageltę akių baltymai

Gelsva baltymų spalva būna kepenų ligų požymis. Pirmiausia, reikia išsitirti dėl galimo hepatito A ir įvairių kitų kepenų bei tulžies pūslės ligų.

2021 09 03 08:39
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt