ketvirtadienis, spalio 22 d.
Magiškosios čija sėklos
tiesa.com

Kodėl verta valgyti čija sėklas, – pamanysite? Ogi todėl, kad jose gausu mineralo cinko, kuris organizme padidina hormono leptino kiekį. Šis hormonas yra vienas iš pagrindinių hormonų, turinčių įtakos sotumo jausmui!

Kaip čijos gražina figūrą?

Čija sėklos yra unikalios tuo, kad sugeba sugerti 10 kartų daugiau vandens negu sveria pačios. Tuo paaiškinamas ilgalaikis sotumo jausmas, kuris juntamas valgant čija sėklas. Taip pat juose yra net 11g skaidulų, kurios gerina virškinimą bei neleidžia kauptis riebalams!

Graži oda ir čijos sėklos  kaip tai susiję? 

Mokslininkai iš Meksikos patvirtino, kad čija sėklose randamas didelis kiekis natūralių antioksidantų fenolių. Šie antioksidantai dalyvauja odos atstatymo procesuose bei neleidžia odai senti! Reguliariai valgant čija sėklas galima išvengti priešlaikinio sėnėjimo ir išlaikyti gražią odą.

Gardusis čija pudingas

Čija sėklas palikite migdolų ar kokosų piene bent porai valandų. Išbrinkusios jos yra kur kas geriau pasisavinamos. Tada įdėkite migdolų riešutų, ceilono cinamono ir paskaninkite trupučiu bananu.

Migdolų riešutuose gausu kalcio ir omega-3, cinamone – antioksidantų ir cukraus kiekį kraujyje reguliuojančios medžiagos, o bananuose – kalio ir magnio.

2016 01 11 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt