šeštadienis, birželio 6 d.
Mama rado būdą, kaip pergudrauti vaikus ir priversti juos išgerti vaistus
tiesa.com
Facebook.com

Ne vienas tėtis ir mama patvirtins, kad vaikų auginimas – didelių pastangų ir kantrybės reikalaujantis darbas. Tėvai turi įveikti nemažai iššūkių, kad įgyvendintų tai, ką yra sugalvoję jie arba jų atžalų gydytojai. Vienas tokių dalykų – vaistų sergantiems vaikams sugirdymas.

Kai mažylis pasižymi užsispyrimu, yra sudėtingo charakterio, net tokios paprasčiausios užduotys gali pasirodyti sunkiai įveikiamos. Būtent tada į pagalbą reikia pasitelkti kūrybiškumą.

Viena sumani mama rado būdą, kaip savo atžalai sugirdyti vaistus. Pasidalijusi juo socialiniame tinkle, Nissa Nani sulaukė pagyrų ir padėkų už tai, kad palengvino kitiems tėvams gyvenimus.

Nuotraukose, surinkusiose beveik 200 tūkst. pasidalijimų ir 26 tūkst. komentarų pavaizduota sulčių dėžutė, kurioje iškirpta ertmė, pro kurią į dėžutės vidų įdėtas geriamų vaistų indelis.

Vaikas nė neįtaria, kad sulčių dėžutėje – visai ne jo mėgstamas gėrimas, o vaistai

Savo socialinio tinklo paskyroje šiuo įrašu pasidalijo ir „Kitchen Fun With My 3 Sons“ puslapio kūrėjai, tačiau jų auditorija tokiu mamos „išradimu“ nesusižavėjo. Tiesą sakant, didžioji dauguma jų mano, kad tai – sugedusios šiuolaikinės visuomenės ženklas

„Ne, jiems reikia išmokti! Štai kodėl šie vaikai tokie sugedę! Viskas yra nudažoma rožines spalva, sušvelninama. Kas nutiks, jei vaistų jie negers? Turiu būdą ir labai griežtą. Mano vaikai užaugo normalūs. Juos reikia auklėti ir viskas bus gerai“, – rašė viena internautė

Kiti irgi reiškė panašią nuomonę teigdami, kad tai menkina vaikų pasitikėjimą tėvais: „Tiesiog pasakykite vaikams, kad šie privalo išgerti savo vaistus.“

Kiti šį triuką išbandę tėvai tikino, kad su jų atžalomis jis nesuveikė. „Mano vaikai netiki tokiais dalykais. Vos tik vaistai paliečia liežuvį – žaidimas baigtas! Esu be galo dėkinga, kad egzistuoja įvairių skonių antibiotikai“, – sakė internautė.

2019 02 22 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt