antradienis, balandžio 20 d.
Moteris Anglijoje geria kokteilį, kurio slaptas ingredientas jus šokiruos
tiesa.com

Tai – tikrai neįprastas būdas pradėti dieną, tačiau moteris tikina, kad tirštas kokteilis su slaptu ingredientu yra jos energijos šaltinis.

29-erių Tracy Kiss pastarąjį mėnesį rytą pradeda gerdama labai neįprasta ir tikrai keistai skambantį gėrimą. Moteris tikina, kad tirštas sveikuoliškas kokteilis, į kurį ji įmaišo šaukštą vyrų sėklos, suteikia jai ne tik energijos, bet ir pagerina nuotaiką bei stiprina imunitetą.

Du vaikus vieną auginančią Tracy šiuo neįprastu kokteilio ingredientu aprūpina geriausias draugas.  

Veganiškos mitybos šalininkė sėklą laiko specialiuose indeliuose šaldytuve, kur sudėti visi kiti jos maisto produktai.

Bakingamšyre gyvenanti T. Kiss portalui Metro.co.uk papasakojo, kaip gamina savo ypatingąjį gėrimą. Iš pradžių ji trintuvu susmulkina bananus, įvairias sėklas ir įpila migdolų pieno. Prieš geriant kokteilį, į jį moteris įmaišo šaukštą slaptojo ingrediento. 

„Anksčiau jausdavausi labai pavargusi, tačiau dabar trykštu energija, be to, pasitaisė ir mano nuotaika“, - teigė ji.

Asmeninė trenerė ir kvalifikuota mitybos specialistė tikina, kad vyrų sėkloje yra gausu vitaminų ir mineralų, kurių veganams dažniausiai trūksta.

Tačiau koks yra tokio kokteilio skonis? Pasak T. Kiss, jis priklauso nuo to, kuo maitinosi jos geriausias draugas. „Jei jis linksminosi mieste ir gėrė alkoholį ar valgė kažką, kas turi stiprų kvapą, pavyzdžiui, šparagus, prašau jo, kad apie tai man praneštų iš anksto. Tada į kokteilį įdedu daugiau vaisių.“

Moteris supranta, kad šis jos įprotis kai kuriems gali pasirodyti labai keistas ir net nemalonus, tačiau dėl tokių rezultatų stengtis verta. „Viename šaukšte šio gėrio yra labai daug maistingų medžiagų“, - pridūrė ji.

Tiesa, Tracy sėklą naudoja ne tik mityboje. Jau pernai moteris ja pradėjo tepti veido odą. Ji tikina, kad šis įprotis jai suteikė savotiško spindesio.

Nenuostabu, kad moters geriausias draugas ir pagrindinis jos slapto ingrediento tiekėjas iš pradžių nesutiko juo tapti. „Kai jam apie tai papasakojau, jis sunerimo, ar nebandysiu kažkokiu būdu tapti nėščia. Tačiau įtikinusi jį, kad naudosiu sėklą savo grožiui, jis sutiko, - sakė Tracy. – Be to, žinau, kad jis yra sveikas žmogus, nerūko, nepiktnaudžiauja alkoholiu, nevartoja narkotikų ir neserga lytiškai plintančiomis ligomis. Liepiau jam pasitkrinti.“

Moters draugai teigia, kad šis įprotis yra tikrai labai keistas, tačiau dviejų vaikų mamai tai nerūpi.

Be to, šiuo metu Tracy yra vieniša ir ieško mylimojo, kuris vieną dieną galėtų perimti jos geriausio draugo pareigas.

2018 12 14 11:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt