penktadienis, vasario 26 d.
Naktiniai prabudimai gali signalizuoti apie rimtas ligas
tiesa.com

Sveikas žmogus, jeigu jo nepažadina jokie išoriniai ar vidiniai (fiziologiniai, psichologiniai) trukdžiai, išmiega nepabusdamas visą naktį.

Kinų medikai pataria atkreipti dėmesį į naktinio pabudimo laiką, ypač jeigu jis kartojasi ir jam nėra jokios akivaizdžios priežasties, nes pagal jį galima nustatyti, kokie negalavimai gresia žmogui.

23.00–1.00 val.

Miegodamas mūsų kūnas savotiškai „persikrauna“ ir atsistato po sunkios dienos. Miegas užglaisto dvasines žaizdas, gydo vidaus organus ir regeneruoja nervų ląsteles. Jeigu pabundate arčiau pusiaunakčio, veikiausiai turite tulžies pūslės problemų. Galbūt sutriko jos darbas arba susirgote cholecistitu, geltlige. Su šiuo organu glaudžiai siejasi nusivylimo emocijos. O neigiamos emocijos gali skatinti ligas. Arba ligos gali sukelti emocijas. Mums patiems reikia nespręsti, ko imtis pirmiausia.

Jeigu nusprendžiate nusiraminti ir tapti emocionaliai stabiliu, pailsėjusiu, tai tradicinės kinų medicinos specialistai siūlo atkreipti dėmesį į savo energiją „ci“. Ji cirkuliuoja po kūną priklausomai nuo to, kokias emocijas išgyvename. Kai ji būna susitelkusi pilvo srityje, jaučiatės ramūs ir nepraradę vidinės pusiausvyros.

Atsipalaiduokite ir įsivaizduokite, kad ši energija yra materiali. Ji yra jūsų viduje. Jums būtina paleisti ją, kad ji sutekėtų į pilvo sritį. Užmerkite akis ir lėtai paleiskite ją srūti žemyn.

1.00–3.00 val.

Šiomis valandomis organizmas užsiima kepenų gydymu. Jeigu tuo metu pabundate, tai tikriausiai turite problemų su šiuo organu ar su pykčio jausmais. Kuri priežastis yra pirminė, gali nustatyti tik kinų medikai. O kol kas siūlome būdą, kaip išsivaduoti nuo pykčio.

Išgerkite šalto vandens stiklinę ir nusiraminkite suvokdami, kad nėra priežasčių pykti. Išbandykite kinų mankštos „ciguno“ pratimus stuburui. Kai atsigulsite į lovą, pasakykite sau, kad vėl išgersite stiklinę vandens ir pakartosite pratimus, jeigu neužmigsite per 15 minučių. Tai padeda net tiems, kuriuos kankina nemiga.

3.00–5.00 val.

Prieš rytą plaučiai paleidžia ląstelių regeneracijos ir išsivalymo procesą. Jeigu jaučiate, kad turite problemų su plaučiais, tai jūs per daug liūdite. Ne tik Vakarų, bet ir kinų medikai parekomenduotų jums skubiai atsisakyti rūkymo ir užsiimti plaukimu. Suraskite kasdien po kelias minutes laiko giliai pakvėpuoti ir atpalaiduoti krūtinės ląstai. Stenkitės reguliariai pradžiuginti save kuo nors, pavyzdžiui, saldumynu ar mėgstamu serialu.

Nepamirškite, kad kiekviename įvykyje galima įžvelgti privalumų. Jūs niekada nepasieksite harmonijos su savo kūnu ir siela, kol nepradėsite veikti. Pabandykite užsiimti meditacija, joga ar kitu širdžiai mielu sportu, kad galėtumėte atpalaiduoti kūną ir įgauti vidinės ramybės, kurios mums visiems dažnai trūksta.

2018 09 13 15:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt