penktadienis, rugsėjo 25 d.
Nauja šypsena per dieną vos už £200 per mėnesį: ar tai įmanoma?
Complex Smile Implant Centre

Londone gyvenantis K. Romualdas dabar plačiai šypsosi, tačiau anot pašnekovo taip buvo ne visada: „Noriu pasidalinti savo patirtimi - ilgai kompleksavau dėl savo dantų būklės, bet jei būčiau žinojęs, kad atstatyti šypseną yra taip paprasta, o svarbiausia prieinama finansine prasme, būčiau šį žingsnį žengęs jau seniai. Noriu savo pavyzdžiu paskatinti nedelsti ir nuoširdžiai padėkoti Complex Smile Implant centrui ir gydytojui Rokui Jancevičiui, kurio dėka aš vėl šypsausi.“ - pokalbį pradeda Romualdas.

Pašnekovo teigimu, dantų jis neteko palaipsniui, tačiau baimė ir laiko stoka vis kišdavo koją užsukti į odontologo kabinetą, kol galiausiai supratęs jog gydyti jau nebėra ko: „Vieną dieną atsiverčiau savo Facebook paskyrą ir pamačiau Complex Smile klinikos reklamą, kurioje išvydau besišypsantį savo draugą.

Atvirai pasakysiu - nustebau ir užpavydėjau, jis atrodė lyg kitas žmogus, iškart čiupau už telefono ir skambtelėjau jam. Draugas išgyrė kliniką ir gydytoją Roką Jancevičių bei paskatino užsiregistruoti konsultacijai. Taip ir padariau“- apie savo gydymo pradžią pasakoja p. Romualdas.

Nuo konsultacijos iki naujos šypsenos vos per vieną vizitą

Londonietis pasakoja, kad konsultacijos metu jam buvo atlikta panoraminė nuotrauka ir sudarytas gydymo planas. „Pasirodo atstatyti dantis galima keliais skirtingais būdais.

Man gydytojas paaiškino visas įmanomas dantų atstatymo opcijas nuo pigiausios iki greičiausios ir tinkamiausios mano atvejui.

Po konsultacijos klinikos specialistė išsamiai išdėstė ir atsiskaitymo galimybes. Visuomet galvojau, kad gydymas yra labai brangus ir geriausiu atveju dantis susidėsiu dar po dešimt metų - kai susitaupysiu.

Nė nepagalvojau, kad galiu atsiskaityti dalimis ar išsimokėtinai.“- džiaugiasi pašnekovas.

Galiausiai Romualdas pasirinko fiksuotą dantų atstatymą implantais vadinamą „All on X (viskas ant X)“ metodą.

„Mano viršutinis žandikaulis buvo atstatytas ant 6 implantų, o svarbiausia - jau kitą dieną po operacijos buvo pritvirtinti fiksuoti laikini dantys!

Mano atveju buvo galima prifiksuoti dantis iškart po operacijos, taigi nauja šypsena džiaugiausi jau po 24 valandų. Todėl viso gijimo metu man nereikėjo vargti su plokštelėmis ar vaikščioti be dantų.

Su šiuo tiltu pravaikščiojau beveik metus, o po to laikiną tiltą pakeitėme nuolatiniu cirkonio tiltu.“

Romualdas sako, kad pakako vieno vizito ir nauja šypsena jau puošė jo veidą: „Visa procedūra truko kiek daugiau nei porą valandų. Operacijos metu man buvo pašalinti keli likę mano nuosavi dantys ir įsriegti implantai.

Kitos dienos popietę atvykus, jau buvo prifiksuotas laikinas dantų tiltas. Buvau nustebintas klinikos personalo profesionalumu - aš labai bijau panašių procedūrų, todėl esu laimingas, kad gydytojas ilgai neužtruko“.

Už gydymą atsiskaitė dalimis ir išsimokėtinai

Londono lietuvis labai džiaugiasi, kad klinikoje sudaryta galimybė išsimokėti už savo gydymą dalimis per gydymo laikotarpį arba išsimokėtinai per pasirinktą laikotarpį.

„Dažnai manęs klausia, tai kiek kainavo mano šypsena, taigi visiems smalsuoliams papasakosiu apie savo atvejį atvirai. Kadangi buvau dalį pinigų susitaupęs - tą dalį įmokėjau pats o likusią dalį už pirmąją procedūrą man išskirstė dalimis, mėnesinėmis įmokomis.

Nuo operacijos iki nuolatinio tilto uždėjimo - pakankamai ilgas laikotarpis, tad per tuos metus laiko kol prigijo implantai susitaupiau ir likutį už cirkonio tiltą. Esu patenkintas, kad buvo pasiūlytos atsiskaitymo sąlygos pagal mano galimybes ir nereikėjo savęs spausti į kampą.“ - patirtimi dalijasi pašnekovas.

Odontologijos ir dantų implantologijos Complex Smile Implant centras tarp tautiečių jau spėjo pelnyti bene geriausios odontologijos klinikos vardą – čia įdiegta naujausia technika, taikomos pažangiausios gydymo technologijos, o pacientų patogumui sudarytos lanksčios atsiskaitymo sąlygos.

Aptarus sąlygas ir sudarius pacientą tenkinantį išsimokėjimo planą, aplikacija finansavimui gali būti pateikiama tą pačią dieną ir tą pačią dieną pacientas gauna atsakymą ar jo paraiška patvirtinta.

Finasavimą gauti gali beveik kiekvienas dirbantysis, gaunantis oficialias pajamas ir atitinkantis minimalius kreditingumo reikalavimus.

Dėl išsamesnės informacijos ir individualaus gydymo plano sudarymo kreiptis į kliniką:

Complex Smile Implant Centre

07587 888 600

020 8062 3895

1 New Crane Place, Wapping

E1W 3TS

Artimiausios stotelės:

Wapping Overground station;

Shadwell DLR station

2020 01 31 11:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt