trečiadienis, liepos 6 d.
Naujųjų metų naktis SPA: nuo 150 iki beveik 500 eurų
Rugilė Andrejevskytė
Pixabay
SPA procedūra

Norint Naujuosius metus sutikti be šurmulio ir ramiai atsipalaiduoti SPA, asmeniui gali kainuoti nuo 150 iki 487 eurų. Viešbučių atstovaI sako, kad, nors poilsiautojai skuba rezervuoti kambarius, tačiau sulaukiama ir atšaukimų dėl ligos, todėl kambarių skaičius nuolat kinta.

Birštone esančiame „Vytautas mineral SPA“ Naujųjų metų naktis 1 asmeniui gali kainuoti nuo 338 eur iki 418 eur. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai ir neribotas apsilankymas baiseinų bei pirčių komplekse.

Apsistoti „Grand SPA Lietuva“ priklausančiame viešbutyje „Lietuva“ šventiniam savaitgaliui kainuoja 190 eur. Viešbutyje turėsite praleisti bent 2 naktis, tačiau šiuo metu laisvų vietų jau nebėra.

Nidoje įsikūręs „SPA Nida“ šiuo metu siūlo tik apsistojimą kambariuoje ir apartamentuose, tačiau apsistoti kambariuose reikėtų 3 paras, tad vienam asmeniui Naujųjų metų savaitgalis kainuotų 487 eur.

„SPA VILNIUS“ savo poilsio vietas turi tiek Anykščiuose, tiek Druskininkuose. Pirmadienio duomenimis, Druskininkuose buvo 30 laisvų kambarių iš 190, o Anykščiuose – 4 iš 47. Naujųjų metų savaitgalis „SPA VILNIUS“ viešbučiuose dviems asmenims kainuoja nuo 150 eurų.

Abejuose viešbučiuose klientams siūloma naujametinė programa, kuri kainuoja apie 200 eurų.

„SPA VILNIUS“ rinkodaros vadovo Džiugo Šaulio teigimu, „šiuo metu viešbučių rezervavimo įpročiai yra šiek tiek pasikeitę – klientai dažniau atvyksta iš anksto neplanavę, priėmę sprendimą paskutinę minutę“.

Anot jo, klientai noriai rezervuoja kambarius, tačiau sulaukiama ir atšaukimų dėl ligos, todėl rezervacijos gali atsinaujinti paskutinę minutę.

2021 12 30 12:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt