trečiadienis, liepos 6 d.
Neįtikėtini londonietės šypsenos pokyčiai: jei būčiau žinojusi, kaip viskas paprasta, būčiau tai padariusi kur kas anksčiau
tiesa.com
Moters šypsena prieš procedūrą

Jungtinėje Karalystėje gyvenanti Raimonda sėsdama į implantologo Roko Jancevičiaus kėdę paskutinei apžiūrai Complex Smile Implant Centre dabar plačiai šypsosi, sunku patikėti, kad tokią žavią šypseną moteris buvo priversta ilgą laiką slėpti. Dėl baimės odontologams ilgą laiką delsusi, moteris sako besigailinti tik vieno, kad dantų atstatymui nesiryžo anksčiau – „Iš savo patirites galiu pasakyti – nėra ko bijoti. Mano dantys buvo atkurti per vieną dieną – ryte pravėriau klinikos duris sučiauptomis lūpomis, o vakare išėjau jau plačiai išsišiepusi“.

Nors skamba neįtikėtinai, bet pašnekovė tikina, kad jos šypsenos transformacija įvyko vieno vizito metu. Būtent ši mintis ir paskatino moterį kreiptis į Londone įsikūrusią lietuvių kliniką: „Nežinojau nei kur kreiptis, nei nuo ko pradėti, kol vieną dieną akis užkliuvo už diskusijos socialiniuose tinkluose. Moterys vienoje Facebook grupėje diskutavo apie dantų atstatymą implantais, kur ne kartą buvo minimas Complex Smile Implant Centre ir gydytojas Rokas Jancevičius. Tuomet ėmiau domėtis daugiau ir jų puslapyje pamačiau, kad mano atvejis niekuo neišskirtinis. Išvydusi jų šypsenų transformacijas apie tokią ėmiau svajoti ir pati. Labiausiai akį patraukė tai, kad čia dantys gali būti atstatyti per vieną dieną ir išsimokėtinai“, – atvirauja moteris.

Raimonda pasakoja, kad nors ir jaudinosi, bet noras pokyčiams vedė į priekį ir galiausiai ji ryžosi užsiregistruoti konsultacijai. „Jau pirmą kartą pravėrusi klinikos duris supratau, kad pasirinkau tinkamai. Gydytojas Rokas iškart mane nuramino, paaiškino, kaip galima atstatyti dantis, papasakojo visus žingsnius ir atrodo, kad ilgus metus pečius slėgusi problema pasidarė nebe tokia didelė – jau žinojau kaip ją išspręsti, nes turėjau aiškų gydymo planą“.

„Po konsultacijos mane palydėjo į regisratūrą, kur dar kartelį buvo aptartas mano šypsenos kelias, paaiškintos atsiskaitymo galimybės. Tikrai nustebau, kad už dantis galima atsiskaityti išsimokėtinai! Galiausiai suplanavome mano operacijos dieną ir beliko jos sulaukti“- patirtimi dalijasi Raimonda.

Viską pakeitusi operacija

Galiausiai išaušo Raimondos šypsenos pokyčių diena. Moteris pasakoja, kad jokio ypatingo pasiruošimo nereikėjo tik nusiteikti morališkai ir gerai pasistiprinti prieš operaciją. „Mano procedūra buvo atlikta pritaikius sedaciją – specialistas mane prislopino todėl aš nė nepajutau pačios operacijos, laikas prabėgo tiesiog žaibiškai.“

Procedūros metu Raimondai buvo pašalinti dantys, įsriegti implantai ir prifikuostas laikinas dantų tiltas. Pasirodo moters šypsenos transformacija atlikta pasitelkus skaitmenines technologijas: dar prieš procedūrą kompiuteryje buvo suplanuota tiksli implantų vieta ir pagamintas specialus gidas bei laikini dantys. „Aš labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad man nė dienos nereikės vaikščioti be dantų ir net gijimo laikotarpiu galėsiu plačiai šypsotis.“

Po operacijos Raimonda klinikos duris užvėrė jau su spindinčia šypsena ir laimės ašaromis akyse. „Noriu padrąsinti kiekvieną, kuris dvejoja ir nedįsta kreiptis į odontologą pagalbos – nelaukite kol situacija komplikuosis ir įgyvendinkite savo svajonę“, – nuoširdžiai šypsosi Raimonda.

Complex Smile Implant Centre klinikos kontaktai:

Telefonas: +44 7587 888 600

Facebook: Complex Smile Implant Centre

el. paštas: info@complexsmile.co.uk

Adresas: 1 New Crane Place, Wapping, Londond

Pašto kodas: E1W 3TS

https://www.complexsmile.co.uk

2021 09 27 10:50
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt