antradienis, spalio 27 d.
Pasaulinėje kovoje su COVID-19 pabrėžta veiksmingos komunikacijos svarba
URM

Birželio 8 dieną vaizdo konferencijos būdu vyko Europos Sąjungos (ES) vystomojo bendradarbiavimo ministrų taryba, kurioje pagrindinis dėmesys skirtas ES pagalbos su COVID-19 kovojančioms besivystančioms šalims pažangos įvertinimui.

Lietuvai atstovavęs užsienio reikalų viceministras Neris Germanas teigė, kad kovoje su pandemija visos šalys yra vienodai svarbios, o geografiniu požiūriu ES Rytų partnerystės ar kitos pasaulio šalys neturi būti diskriminuojamos.

Savo pasisakyme N. Germanas dėmesį skyrė veiksmingai komunikacijai ir priminė jungtinę Baltijos valstybių ir Slovakijos iniciatyvą dėl kovos su trečiųjų šalių dezinformacija pandemijos metu ir ateityje.

„Bendros ES pastangos padėti besivystančioms šalims nebus veiksmingos, jeigu nesiimsime  ambicingų veiksmų kovojant su nedraugiškų trečiųjų šalių propaganda“, - pabrėžė N. Germanas.

Ministrams taip pat buvo pateikta naujausia informacija apie derybas dėl ES ir Afrikos, Karibų ir Ramiojo vandenyno šalių grupės santykių ateities po 2020 metų, taip pat tolesni žingsniai kuriant naująją ES išorės finansų sistemą.

2020 06 09 16:06
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt