pirmadienis, sausio 18 d.
Pasitik šventes gimtinėje su nauja šypsena
tiesa.com

Artėjant didžiosioms metų šventėms, daugelis mūsų patiria ne tik pakilias šventinio sezono nuotaikas, bet ir daugybę streso. Ir tai nėra nuostabu: įtemptas šiandienos gyvenimo ritmas, išaugę poreikiai ir laiko trūkumas – kasdienybės realijos, kurios, artėjant šventėms, dar suintensyvėja. Ir nors tai kalendorinių metų pabaiga, neapleidžia jausmas, kad reikia pasibaigti visus esamus ir neužbaigtus darbus, kad naujus metus pasitiktume su „švariu lapu“. Ir tik nostalgiškai prisimename, kuomet naujus metus pasitikdavome su šypsena veide, kaip tai būdavo vaikystėje.

Šį prieš šventinį nerimo lygį padauginkime iš trijų ir gausime Lietuvos išeivio, grįžtančio šventėms į gimtinę, jauseną. Ir nors aplankyti artimuosius ir likusią šeimos dalį Lietuvoje – širdį šildanti mintis, ją netrukus užgožia kalnas rūpesčių. Nes neretai grįžimas šventėms reiškia ne tik malonias akimirkas prie šventinio stalo, bet ir daugybę asmeninių reikalų tų pačių sugrįžtuvių metu. O spaudžiant laiko limitui, šie rūpesčiai gali slėgti ir sukelti daugiau streso, nei pradinis kelionės tikslas, suteikti laimės.

Be įvairių teisinių ir biurokratinių reikalų, kuomet reikia sutvarkyti įvairius asmeninius dokumentus, vienas opiausių ir daugiausiai nesamo laiko reikalaujančių sugrįžtuvių tikslų – sveikatos priežiūra. Ne paslaptis, kad gyvenimo svetur privalumai ne visuomet atsispindi sveikatos apsaugos sferoje toje šalyje – medicina gali būti kelis kartus brangesnė nei gimtinėje, neįveikiamo ilgio eilės, ilgi gydymo procesai, nepasitikėjimas gydymo metodais ar profesionalumo kokybe ir kt. Todėl natūralu, kad grįžtantieji nori „nušauti kelis zuikius“ viena kelione ir pasinaudoti palankesnėmis gydymo sąlygomis gimtojoje šalyje.

Tačiau ar visuomet toks planas sėkmingas? Ar visada pavyksta gauti reikiamus vizitus, o svarbiau – greitą, efektyvų ir kokybišką gydymą? Dažnu atveju išgirstama: „Atleiskite, vietų nebėra“. Tada streso lygiai šoka iki aukštumų, nes šventinės atostogos nėra guminės, o ir praleisti jas gydymo įstaigose – menkas malonumas. Štai ir dingo šventinės nuotaikos, motyvacijos ir tos nuoširdžios „vaikystės atsiminimų“ šypsenos.

Nors ir ne visus, bet bent vieną ir tikrai ne mažą rūpestį Vilniuje įsikūrusi klinika „Dantų harmonija“ pasirengusi nuimti nuo grįžtančiųjų gimtinėn šventėms pečių. Būtent grįžtantiems trumpų šventinių atostogų, klinika specialiai rezervavo vizitų laikus, kad gydymo eiga būtų greita ir sklandi nuo pirmųjų žingsnių. Parskrendantiems tiesiai į gydymą nuo gruodžio 16 dienos iki 31 dienos imtinai, siūloma pasinaudoti nemokama atvežimo iš oro uosto į kliniką paslauga. 

Tačiau tai dar ne viskas. Klinikoje „Dantų harmonija“ galima gauti visas odontologines paslaugas nuo profesionalios burnos higienos iki dantų atkūrimo ant implantų, nuo vaiko iki vyriausio paciento. Tad mažiau vizitų – sutaupytas laikas ir pinigai. Virš trisdešimties savo srities specialistų komanda pasirūpins, kad Jums būtų pritaikyti naujausi ir geriausią rezultatą turintys gydymo metodai. Viena moderniausių diagnostikos įrangų Lietuvoje ir Baltijos regione užtikrins tikslų problemos nustatymą ir sklandų gydymą. Kiekvienam pacientui yra sudaromas gydymo planas, kuriame tiksliai nurodoma gydymo eiga ir kainos pagal esamą paciento situaciją, ir tai yra klinikos pažadas, kad kaina kisti (bent jau į didesnę pusę) negali. 

Netekote vieno, kelių ar net visų žandikaulio dantų? Pažadame, kad galėsite pasitikti šventes plačia šypsena ir drąsiai vaišintis visais proginio stalo patiekalais. Ir šie pažadai nėra tušti. Klinikoje naudojamos naujausios pasaulyje dantų atkūrimo ant implantų technologijos. Dirbama išskirtinai su „Nobel Biocare“ – viena seniausių ir geriausių implantų gamintojų iš Švedijos. Šios inovatyvios gydymo metodikos ir vidinė klinikos CAD/CAM dantų laboratorija užtikrina galimybę atkurti dantis ant implantų per vieną dieną. Ar tai būtų vieno, ar kelių dantų eilės atkūrimas (kuriems naudojamas mažesnis implantų skaičius nei trūkstamų dantų skaičius), ar net visų žandikaulio dantų atkūrimas vos ant keturių implantų, – visų sprendimų pirmajam etapui, kuomet prie įsriegto implanto tvirtinami laikinieji (natūraliai atrodantys) dantys, pakanka vieno vizito. Pritvirtinti dantys nėra juntami, jų niekuomet nereikia išsiimti ar kažkaip ypatingai prižiūrėti – kaip savus valyti ryte ir vakare.


Ilgametę patirtį turintis, pripažintas ir vienas žinomiausių Baltijos implantuojančių gydytojų Marius Bučinskas teigia, kad klinikoje vyrauja taisyklė: „Jei pacientas atvyko atkurti prarastus dantis, mūsų vienintelė pareiga tai jam garantuoti. Todėl nei vienas toks pacientas atvykęs į kliniką, iš jos neišeina be dantų.“

Ir nors odontologijos pažanga žengia dideliais žingsniais į priekį, pacientus stabdo galimo skausmo baimė. Svarbu žinoti, kad klinikoje naudojami moderniausi ir individualiai pritaikomi vietinės nejautros metodai. Na, o tiems, kas net ir tai žinodami labai nerimauja – klinikoje yra galimybė pasinaudoti dalinės sedacijos arba pilnos narkozės paslauga, kurios eigą prižiūri profesionalus gydytojas anesteziologas.

Puikios kelionės ir šventės receptas glūdi detalėse ir planavime. Individualus dėmesys, naujausios technologijos ir komandinis darbas klinikoje – vieni pagrindinių sudedamųjų, grįžtančiųjų nepamirštamoms šypsenoms užtikrinti. Todėl kviečiame susiplanuoti dantų gydymo vizitą jau dabar, o mes pasirūpinsime, kad šio rūpesčio nesijaustų ir vizitas pas odontologą taptų Jūsų gražių švenčių pradžia.

Grįžtantiems į Lietuvą švenčių, rezervavome gydymo laiką nuo gruodžio 16 d. iki 31 d. imtinai. Užsiregistravus iš anksto su raktiniu žodžiu „SUGRĮŽTUVĖS“ padovanosime nemokamą konsultaciją su diagnostika ir gydymo plano sudarymu (dovanojamų paslaugų vertė – 200 EUR). Daugiau informacijos ir registracija čia

2019 11 27 13:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt