antradienis, balandžio 20 d.
Pasižiūrėkite į veidrodį
tiesa.com

Nuo paauglystės daugelis į spuogus reaguoja kaip normalų, nereikšmingą nemalonumą. Bet kartais tie išbėrimai yra kūno signalas, rodantis, kad organizme kažkas vyksta ne taip, kaip turėtų būti.

1. Kakta

Kaktos bėrimai paprastai būna susiję su virškinimo problemomis, kepenimis, miegu ar stresu. Taip pat jie gali būti susiję su netinkama dieta ar nesaikingu riebalų vartojimu. Įsitikinkite, kad gerai išsimiegate ir sveikai maitinatės, įtraukite į savo racioną daugiau daržovių ir vaisių. Kad atsikratytumėte spuogų, gerkite vandenį su citrina ir kiaulpienių arbatą. Užsiimkite joga ar lengvomis treniruotėmis, kad išsivaduotumėte nuo streso ir galėtumėte geriau išsimiegoti.

 

2. Smilkiniai ir antakiai

Pagrindiniai spuogų šiose vietos kaltininkai – pramoniniu būdu perdirbti produktai ir alkoholis. Jeigu mėgstate greitą maistą, nesistebėkite, kad čia atsiranda spuogų. Be to, bėrimai šioje veido dalyje gali būti susiję su kraujo apytakos ar tulžies pūslės problemomis. Atsisakykite greito ir nesveiko maisto, tada jūsų odos būklė pagerės.

3. Nosis

Jei ant nosies atsiranda spuogų, turite problemų su žarnynu ir kraujo apytaka. Vartokite daugiau naudingų riebalų (pavyzdžiui, avokadų), vaisių, žalumynų, riešutų. Venkite aštraus maisto, mėsos ir druskos. Treniruotės ir fizinis aktyvumas pagerins kraujo apytaką.

4. Kairysis skruostas

Spuogai ant skruostų gali būti nebūtinai susijęs su sveikatos problemomis. Jie atsiranda dėl aplinkos užterštumo ir alergijų. Skruostai skirtingai reaguoja į gyvenimo problemas. Jeigu pastebėjote bėrimus kairiajame žande, vadinasi, jūsų skrandis vargsta. Gal jūs persivalgote? Pabandykite valgyti mažiau. Taip pat spuogai ant kairiojo žando gali byloti apie kepenų problemas. Pabandykite kurį laiką vengti alkoholio ir riebaus maisto.

5. Dešinysis skruostas

Dešinysis skruostas byloja apie plaučių problemas, stiprų stresą ir nesaikingą cukraus vartojimą. Kad sustiprintumėte plaučius, darykite kvėpavimo pratimus, užsiimkite joga. Būtinai sumažinkite saldumynų vartojimą. Patartina vengti vyno ir sulčių. Stenkitės išsivaduoti nuo streso.

 

6. Smakras

Išbėrimai ant smakro būna susiję su hormonų sistema. Spuogų priežastis gali būti stresas ir inkstų sutrikimai. Jei esate įpratę nuolat liesti rankomis savo smakrą, išbėrimai gali atsirasti ir nuo nešvarumų bei riebalų ant rankų.

7. Ausys

 

Spuogai ausų srityje signalizuoja apie inkstų problemas. Pasistenkite gerti daugiau vandens, atsisakyti sūrių produktų, vengti druskos ir kavos. Įtraukite į savo racioną daugiau ankštinių augalų – jie yra naudingi inkstams.

2018 11 25 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt