antradienis, liepos 7 d.
Penkerių Linukas pasitraukė iš kovos su agresyviu vėžiu
tiesa.com

Neseniai penkerių metų sulaukęs Linas Zibas savaitgalį pasitraukė iš sunkios kovos su vėžiu. Apie mažojo kovotojo mirtį pranešė jo tėvai socialiniame tinklalapyje „Facebook“ berniukui palaikyti sukurtoje grupėje.

Atkakliai su agresyvia neuroblastoma kovojęs Linas tapo tūkstančių žmonių numylėtiniu. Berniuko pastangas įveikti sunkią ligą virtualioje erdvėje sekė daugiau kaip 4 tūkstančiai žmonių. Lino mama Neringa padėkojo visiems žmonėms už paramą Linui ir visai šeimai.

„Ačiū visiems už gražius žodžius...Linukas iš kovos ringo iškrito, bet ją tęsti, jei tik turim jėgų, galim mes visi. Kaip? Mylėdami aplinkinius, neteisdami kitų dėl jų kitokio požiūrio, savitumo, keistų sprendimų. Linukas mylėjo visus be išimties. Kovojo iki paskutines akimirkos. Dėkojame Jahovai už nuostabų sūnelį, nekenčiu velnio už tai, kad atėmė jį iš mūsų. Jis (Linukas-red.) taip norėjo visam pasauliui papasakoti, kaip gera gyventi. Ir tai padare. Buvau ir esu įsitikinusi, kad laiku pradėjus tinkamą gydymą vėžį galima sutramdyti. Mums pritrūko laiko, pinigų. Kai atsirado pinigų, neliko laiko“, - socialiniame tinklalapyje rašė Lino mama Neringa.

Ji taip pat pranešė, kad po mirties Lino kūną paėmė pareigūnai, nors tėvai su tuo nesutiko: „Net numirus Linukui dėl kažkieno aplaidumo, nesusišnekėjimo mūsų berniukas buvo išvežtas iš namų prieš mūsų valią. Policija praneš, kada galėsim jį aplankyti. Košmaras nesibaigė...“.

Daugybė žmonių Zibų šeimai sakė užuojautos žodžius.

Lino ir jo tėvai ligą sustabdyti bandė net tada, kai Anglijos medikai nuleido rankas. Lietuvių šeima pasirinko netradicinį gydymą Meksikoje, padedant aukotojams nuvyko į kliniką kitoje Atlanto pusėje, bet vėžys buvo supančiotas tik laikinai. Linas su vėžiu kovojo daugiau kaip metus.

2012 09 03 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt