pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Ricina – balzamas sąnariams
tiesa.com

Rudenėjant orams ne vienam ima gelti sąnarius. Liaudies medicina siūlo išbandyti patikimą „sąnarių balzamą“ – ricinos aliejų.

Jis, nors naudojamas išoriškai, nuskausmina skausmingas vietas ir sutepa sąnarius. Taigi prieš griebdamiesi brangių vaistų išbandykite šią liaudies medicinos priemonę.

Tiesa, kaip ir naudojant kiekvieną liaudišką augalinę priemonę, nesitikėkite stebuklo iš pirmo karto – visų augalų gydomasis poveikis pasireiškia tik juos naudojant nuosekliai ir ilgesnį laiką. Be to, prieš pradėdami jį naudoti vis dėlto pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Jam neprieštaraujant, kiekvieną rytą ir vakarą (o dar geriau – 3 kartus per dieną) ricinos aliejumi įtrinkite kelius, klubus, pėdas ar rankų sąnarius, tai yra tas vietas, kur jaučiate skausmą ar maudimą. Masažuokite tas vietas apie 5 minutes, kol ricina gerai įsigers į odą.

Norint dar padidinti poveikį įtrintas vietas galima dar ir pašildyti. Ricinos aliejus yra labai tirštas ir lipnus. Juo reikia tikrai labai gerai įtrinti sąnarius, nes gydo tik gerai įsigėręs aliejus.

Reguliariai įtrinant aliejų į sąnarius pasveiksta žmonės, kurie negalėjo judinti rankų ar kojų, netgi tie, kurie sėdėjo invalido vežimėlyje.

Iš ko ricina gaminama?

Pasirodo, ricinmedis – iš Afrikos kilęs tropikų augalas. Aliejus spaudžiamas iš ricinos vaisių sėklų. Ricinmedis dar vadinamas Kristaus delnu. Žinių apie riciną randama nuo Egipto laikų – tai universalus, senas vaistas, naudotas ir išoriniam, ir vidiniam gydymui.

Anot gydytojo R. Merfio, ricinos aliejus padeda žmonėms ir duoda gerų rezultatų, kurie kenčia nuo spondilito, suaugusių stuburo slankstelių, reumatizmo, sąnarių nejautrumo. Sustandėjimas, nelankstumas, po dviejų trijų mėnesių darbo su aliejumi atsileidžia, žmonės išsitiesia, aprimsta skausmas.

Be to, ricinos aliejus tinka ir kompresams. Ricina tinka peršalimo, gripo, galvos skausmams malšinti – tais atvejais ricina reiktų įtrinti kaktą, kaklą, sinusų sritis. Kūdikiams nuo pilvuko skausmų įtrinama bambutė.

2015 10 10 09:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt