penktadienis, liepos 10 d.
Stebuklingas medžio apkabinimo poveikis
tiesa.com

Tikriausiai ne vienas yra pastebėjęs, kad pabuvus miške, prisiglaudus prie medžio, praeina nuovargis, vidinė įtampa ir atsiranda jėgų. Nors seniau apie stebuklingą medžių poveikį pasakojo tik bioenergetikai, tačiau pastaruoju metu apie teigiamą medžių įtaką žmogaus kūnui pradėjo domėtis ir mokslininkai.

Tyrėjai nutarė sužinoti ar pabuvus prie medžio, žmogaus kūne, įvyksta kažkokie fiziniai pokyčiai. Mokslininkų grupė ištyrė virš 500 žmonių. Jiems buvo paimtas kraujas prieš tai, kai šie pabuvo šalia medžio ir kraujas buvo paimtas po to, kai žmonės pastovėjo apkabinę medį vieną minutę. Tokių teigiamų rezultatų nesitikėjo niekas.

Paaiškėjo, kad po „seanso su medžiu“, žmogaus kūnas pradeda gaminti dvigubai daugiau laimės hormono. Taip pat pastebėta, kad kraujo indai susiaurėja ir išsiskiria endorfinai, kurie yra natūralūs kūno nuskausminamieji. Dažniausiai taip kūnas kovoja su žaizdomis, tačiau kūnas lygiai taip pat teigiamai pradeda veikti ir po to, kai žmonės pabūna šalia medžio ar jį apkabinę.

„Mano verdiktas paprastas: vasarą kiekvienas žmogus turi apkabinti medį. Jeigu kažkas blogai jaučiasi, nori nusiraminti arba tiesiog pasikrauti gera energija, toks žmogus turi apkabinti medį arba bent jau pabūti šalia jo“, – sakė tyrimui vadovavęs JAV profesorius Milas Jonesas.

„Medžiai tai naturalūs antistresiniai ir geros nuotaikos vaistai“, – pridūrė jis.

Kol kas atsakymų kodėl medžiai taip teigiamai veikia žmogaus kūną nėra.

Įdomu tai, kad daugelyje tautų yra išlikusi tradicija gimus vaikui kieme arba sode pasodinti medį. Kartais medį paliedavo vandeniu, kuriame pirmą kartą numaudė kūdikį. Taip vėliau medis ir vaikas išlaikydavo paslaptingą ryšį.

Po naujo mokslinio tyrimo aiškėja, kad beveik visos tradicijos susijusios su medžiais, turi akivaizdžia naudą.

anomalija.lt

2017 07 10 10:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt