šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Sumažinus alkoholio vartojimą prailginsite gyvenimą
tiesa.com

Mėgstantys dažnai kilnoti taurelę gyventų daug ilgiau jei per savaitę išgertų tik vienu gėrimu mažiau, - skelbė naujienų portalas telegraph.co.uk.

Tyrimo metu buvo lyginami duomenys iš 40 pasaulio šalių. Pagal alkoholio suvartojimą, Jungtinė Karalystė (JK) yra 11-oje vietoje, tačiau šalyje alkoholio vartojimas nepaliaujamai auga. Vidutinis alkoholio suvartojimas JK yra maždaug 12 proc. didesnis už bendrą vidurkį, pagal kurį vienas žmogus suvartoja 10,6 litro gryno alkoholio.

Tačiau apie 80 proc. alkoholį vartojančių žmonių gali sumažinti mirties riziką, atsisakius tik pusės pintos alaus ar 125ml vyno taurės per savaitę.

Tyrime, taip pat buvo rašoma, kad moterys, kurios mokėsi universitete yra kur kas labiau linkusios išgerti, nei tos, kurios turi prastesnį išsilavinimą. Tyrėjai sako, kad tai gali būti streso padarinys, dėl pernelyg atsakingo darbo arba tai, kad jos eina išgerti su kolegomis vyrais, kurie gali išgerti kur kas daugiau.

Daugiausiai alkoholio suvartoja moterys kurioms 45 – 64 metai. Tarp vyrų ši statistika yra priešinga. Vyrai, kurie stipriai išgėrinėja, turi prastesnį išsilavinimą, darbą ir gauna mažesnes pajamas.

2015 05 16 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt