trečiadienis, kovo 3 d.
Tinklaraštininkas prieš mirtį paliko vaizdo įrašą apie koronaviruso pavojų: ką jis pasakė
Alfa.lt

Slovakų tinklaraštininkas Jozefas Kmeto, būdamas 47 metų, mirė ligoninėje nuo koronaviruso. Kelios valandos prieš tai jis nufilmavo kreipimąsi į sekėjus su raginimu dėvėti kaukes.

J. Kmeto vaizdo įrašą patalpino savo internetiniame dienorašytyje „Radio Svoboda“.

J. Kmeto kalbėjo, kad laukia greitosios pagalbos, nes sunku kvėpuoti, o bendra būklė yra itin sunki. Tinklaraštininkas apibūdino save kaip gyvą pavyzdį, kas yra COVID-19.

Это видео словацкий блогер Йозеф Кметьо записал перед тем, как его забрала скорая. Через 6 часов после этого он умер в больнице от COVID-19. Ему было 47 лет. pic.twitter.com/h1sllBv10E

— Радио Свобода (@SvobodaRadio) October 27, 2020

„Būčiau labai laimingas, jei galų gale visus tuos žmones, kurie netiki ir mano, kad koronavirusas yra kažkoks lengvas gripas, išsiųstumėte kuo toliau. Nes tai netiesa. Ar žinote, kas yra blogiausia? Kad nekalti žmonės tampa aukomis“, - sakė J. Kmeto.

Tinklaraštininkas taip pat paprašė nepasiduoti jokiai įtakai ir griežtai laikytis visų apsaugos priemonių.

„Saugokite save - būtinai dėvėkite kaukę. Jei kiti nenori dėvėti kaukės ir dezinfekuoti rankų, lai ir nenešioja, o jūs ją dėvėkite. Kaukė ir visa kita... Matote, viskas gali taip pabaigti. Ir aš nebuvau tas žmogus, kuris nuvertina koronavirusą ir jo pasekmes“, - kalbėjo J. Kmeto ir paprašė palinkėti sėkmės.

Po šešių valandų ligoninėje Jozefas Kmeto mirė.

2020 10 28 14:29
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt