trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Vaisius grožiui
tiesa.com

Ar numanėte, kad kiviai gali padėti visada atrodyti nepriekaištingai?!

Maitinamoji kaukė

Nulupkite ir sutrinkite į tyrelę vieną kivį. Į 2 šaukštus šios tyrelės įmaišykite šaukštelį medaus ir šaukštelį grietinės.

Ištepkite kauke veidą, kaklą, dekoltė sritį ir palaikykite 10–15 minučių. Paskui nuplaukite šiltu vandeniu ir nuskalaukite drungnu.

Drėkinamoji kaukė

2 šaukštus kivių tyrės sumaišykite su šaukšteliu alyvuogių aliejaus ir 2 šaukšteliais minkštos varškės. Viską labai gerai išmaišykite, ištepkite veido odą ir palaikykite 10 minučių. Tada nuvalykite vatos diskeliu, suvilgytu šilta žaliąja arbata. Dar po 5 minučių perbraukite veidą ledo kubeliu.

Jauninanti kaukė

2 šaukštus kivių tyrės sumaišykite su šaukštu obuolių tyrės ir šaukštu tirštos grietinėlės. Ištepę veidą palaikykite 20 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Švarią odą atgaivinkite ledo kubeliu arba dar sykį nusiprauskite – tik šįkart vėsiu negazuotu mineraliniu vandeniu ir leiskite odai nudžiūti savaime.

Balinamoji kaukė

2 šaukštus kivių tyrės sumaišykite su šaukšteliu bulvių krakmolo ir puse šaukštelio citrinų sulčių. Užtepkite ant veido ir palaikykite 10 minučių. Nuplaukite kambario temperatūros vandeniu ir pamaitinkite odą drėkinamuoju kremu.

Raukšles lyginanti kaukė

2 šaukštus kivių tyrės sumaišykite su kiaušinio baltymu ir puse šaukštelio alyvuogių aliejaus. Uždėkite šią kaukę ant veido, kaklo ir dekoltė srities. Palaikę 10–15 minučių, nuplaukite šiltu petražolių nuoviru arba ramunėlių arbata.

Naudinga žinoti

• Kivius galima maišyti beveik su visais vaisiais, tačiau itin odą gražina kaukės iš kivio, obuolio ir kriaušės tyrės.

• Odos spalva pastebimai pagražės, jeigu kasdien tiesiog perbrauksite ją kivio griežinėliu arba nuvalysite kivių sultimis.

• Kivių sultis galima įtrinti į skalpą 20–30 minučių prieš plaunant galvą. Plaukai geriau augs, bus švelnesni, sveikai žvilgės.

2017 09 27 17:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt