sekmadienis, rugsėjo 25 d.
„McDonald‘s“ Rusijoje pakeitęs „Skanu ir taškas“ jau patiria fiasko: restoranuose nebėra bulvyčių, supeliję mėsainiai ir pašvinkusi mėsa
Alfa.lt
Scanpix
Greitojo maisto restoranas Rusijoje.

Dar birželio pradžioje buvę „McDonald‘s“ tinklo restoranai ir vėl atvėrė duris Maskvoje. Tiesa, jau kitu pavadinimu – „Skanu ir taškas“ (rus. Vkusno & tochka). Rusai grūmojo kumščiu – „McDonald‘s“ nebaisus, padarysim dar geriau. Tačiau vos mėnesį veikiantis rusiškas „McDonald‘s“ variantas jau patiria fiasko.

Dabar rusiškas greitojo maisto restoranas klientams siūlo „išbandyti“ supelijusias mėsainių bandeles, o pridėti bulvyčių atsisako, nes jų tiesiog neturi.

Rusų „YouTube“ vlogeris Romanas Abalinas, kuriantis kanalo „NFKRZ“ turinį, viename iš savo naujausių vlogų papasakojo, jog viena mergina, apsilankiusi greitojo maisto restorane „Skanu ir taškas“, liko be žado.

„Viename iš Maskvos „Skanu ir taškas“ restoranų apsilankiusi moteris pranešė, jog užsisakiusi gavo mėsainį, kurio bandelės buvo supelijusios. Nemanau, jog jis atrodė labai baisiai, tačiau pamatę mėsainio nuotrauką viską galėsite įvertinti patys. Jeigu dabar sėdite prieš ekraną ir valgote, nuotrauka tikrai apetito labiau nesužadins“, – pasakojo R. Abalinas.

Anot vlogerio, prokremliški žiniasklaidos portalai straipsniuose pateikia „Skanu ir taškas“ supelijusių mėsainių nuotraukas, kurios neatitinka realybės. „Prokremliškas naujienų portalas lenta.ru pateikia labai korektiškas nuotraukas, kuriose matyti tik pelėsis ant bandelės krašto“, – teigė vaikinas, parodęs ir gerokai drastiškesnę nuotrauką, kurioje pelėsis apėmęs visą bandelės viršų.

Pats restoranų tinklas „Skanu ir taškas“ susiklosčiusios situacijos nekomentavo ir į nusiskundimus atsakyti nenorėjo. „Pasak jų, kompanija jau susisiekė su gamintoju, tiekiančiu duoną bei bandeles, dėl pasitaikiusio pelėsio“, – pasakojo vloge.

Pelėsis – ne vienintelė problema

„Be to, supelijusios bandelės, patiekiamos klientams, nėra baisiausia problema, su kuria šiuo metu susiduria greitojo maisto restoranų tinklas „Skanu ir taškas“. Vienas vaikinas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame buvo įamžinta, kaip naudojimui paruoštas bandeles nuo padėklų lesa balandžiai ir kiti paukščiai.

Reaguodamas į šią situaciją, greitojo maisto restoranų tinklas atsakė, jog mėsainių bandeles buvo planuojama išsiųsti, todėl jos buvo laikomos lauke ir lesamos paukščių“, – sakė vlogeris.

Bulvyčių trūkumas „Skanu ir taškas“ maitinimo įstaigose – taip pat ne naujiena rusų kasdienybėje. „Dar liepos 8-ąją „Skanu ir taškas“ pranešė, jog kai kuriuose jų tinklo restoranų meniu nebus bulvyčių. Taigi, yra akivaizdu, jog Rusijoje per 2021-uosius užaugo tikrai nepakankamai bulvių“, – aiškino tragikomišką situaciją vaikinas.

Be to, vienas Rusijos Dūmos deputatas reaguodamas į bulvyčių trūkumą šalyje pranešė, jog jų gamyba prasidės netrukus, tačiau pastarosios nebus tokios „tiesios ir tobulos“ kaip iš „McDonald‘s“.

R. Abalinas atkreipė dėmesį, jog, prasidėjus karui Ukrainoje, Rusija jau ne kartą susidūrė su problemomis viešojo maitinimo sektoriuje: greitojo maisto restoranai „KFC“ vietoje vištienos patiekaluose naudojo žiurkes.

Be to, vlogeris paminėjo, jog šiuo metu pagrindinis Rusijos siekis yra įrodyti Vakarams, jog rusai gali išgyventi patys ir be seno „McDonald‘s“. Todėl Rusijos žiniasklaida bet kokiais būdais stengsis pabrėžti, jog visi, nepaisydami taikomų sankcijų, gyvena puikiai, nes valgo puikų maistą bei turi daugybę gerų restoranų.

Primename, jog savo veiklą Rusijoje „McDonald‘s“ sustabdė dar šių metų kovą. Kaip teigė įmonė, sprendimas buvo priimtas dėl tebevykstančios Rusijos invazijos į Ukrainą.

2022 07 16 10:48
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt