trečiadienis, sausio 19 d.
Vilniuje toliau bandyta naudotis svetimais galimybių pasais
BNS
Fotobankas
Galimybių pasas

Vilniuje šeštadienį pareigūnams įkliuvo du asmenys, mėginę pasinaudoti svetimais galimybių pasais, nepaisant dar tą pačią dieną paskelbtos informacijos apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę už tokias veikas.

Apie 16 val. 8 min. Pergalės gatvėje, 1978 metais gimęs vyras parduotuvės apsaugos darbuotojui pateikė 1977 metais gimusio kito asmens vardu išduotą galimybių pasą, praneša Vilniaus apskrities policija.

Apie 20 val. 10 min. Ozo gatvėje, septyniolikmetė mergina prekybos centro apsaugos darbuotojui pateikė kito, 2006 metais gimusio, asmens vardu išduotą galimybių pasą.

Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Policija šeštadienį ryte surengtoje spaudos konferencijoje pranešė, kad penktadienį atliko patikrinimus visoje šalyje ir buvo pradėti 38 ikiteisminiai tyrimai dėl naudojimosi svetimu galimybių pasu. Šeši iš jų buvo pradėti Vilniaus apskrities policijos, 13 – Kauno, o dešimt – Klaipėdos.

Beveik 200 pareigūnų per akciją patikrino apie 11,7 tūkst. asmenų.

Policija įspėjo, kad bausmės laukia ir tų gyventojų, kurie jų turimus galimybių pasus suteikia pasinaudoti potencialiems pažeidėjams.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 10 24 12:29
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt