šeštadienis, liepos 4 d.
Gyvenimas
Naujos eros santuoka: kas padeda ją puoselėti?
Kas gali išsaugoti santykius, kurią baigia sunaikinti juos prislėgusi kasdienybės rūpesčių našta? Šeimos santykių psichologas Borisas Hercbergas paaiškino, kur reikėtų ieškoti išsigelbėjimo ir kas yra svarbiausia šiuolaikinei santuokai, kad ji išsilaikytų.
Pramogos
D. Hasselhoffas vedė gerokai jaunesnį modelį
66-erių metų legendinis „Gelbėtojų“ aktorius Davidas Hasselhoffas Italijoje susituokė su modeliu Hayley Roberts. Skelbiama, kad garsi pora susituokė privačios ceremonijos metu, rašo eonline.com.
Pramogos
B. Obamos žmona atskleidė stiprios santuokos paslaptis
Kai buvęs JAV prezidentas Barackas Obama pavargdavo nuo sutarčių ir dokumentų pasirašinėjimo, jis dalydavosi laimingos ir tvirtos santuokos patarimais. Tai atskleidė buvęs prezidento komunikacijos direktorius Danas Pfeifferis. Pasak jo, paskutinę savo kaip prezidento dieną jis iš buvusio šalies vadovo gavo itin naudingą patarimą.
Aktualijos
Neeilinė byla JK-motina nubausta už nelegalią dukros santuoką
Vienas Didžiosios Britanijos teismas pripažino kalta vieną moterį, privertusią savo paauglę dukrą Pakistane ištekėti už 16 metų už ją vyresnio vyro.
Pramogos
Britanija perrašė istoriją, princas Haris vedė amerikiečių aktorę
Buvusi JAV televizijos žvaigždė Meghan Markle, vilkinti laisvai krintančią baltą suknelę, su Didžiosios Britanijos princu Harry šeštadienį stojo prie altoriaus duoti amžinos meilės įžadų šimtų svečių, tarp kurių buvo gausybė garsenybių, akivaizdoje.
Verslas
Škotija pirmoji pasaulyje įsivedė minimalias alkoholio kainas
Škotija antradienį tapo pirmąja pasaulyje šalimi, įsivedusia minimalias alkoholio kainas, o Edinburgo vyriausybė išreiškė viltį, kad šis žingsnis, atliktas po daugelį metų trukusių teisinių ginčų, taps revoliucingu pavyzdžiu kitoms su girtavimu kovojančioms valstybėms.
Pramogos
M. Šedžiuvienė nusprendė nebetylėti. Papasakojo, kas iš tikrųjų nutiko jos santuokai
Jau kurį laiką grupės OMG narė Monika Šedžiuvienė ir verslininkas Andrius Šedžius nebegyvena kartu. Monika atvirai papasakojo apie šį gyvenimo etapą.
Pramogos
Princas Haris prieš artėjančias vestuves padarė lemtingą žingsnį galintį pakeisti jo gyvenimą
Jungtinės karalystės princas Haris atsisakė pasirašyti prieš vedybinę sutartį, kuri garantuotų, kad visas jo turtas skyrybų atveju su amerikiečių aktore Meghan Markle liktų jam vienam. Princo turtas šiuo metu vertinamas 30-čia milijonų svarų sterlingų.
Pramogos
Vos prasidėjusi jau subyrėjo Usherio santuoka
Puikiai visame pasaulyje žinomas atlikėjas Usheris skiriasi su žmona Grace Miguel. Apie tai pora pati paskelbė viešai, rašo portalas TMZ.com.
Pramogos
L. Adomaitis atskleidė, kad su žmona viską daro kartu
Karjeros dvidešimties metų jubiliejų neseniai atšventęs Linas Adomaitis paneigė mitą apie sėkmingą santuoką. LNK laidoje „Kitu kampu” dainininkas buvo atviras – kol vieni kalba apie tai, kad sutuoktiniams reikia nemažai laiko praleisti atskirai, jiedu su žmona Irma absoliučiai viską daro kartu.
Pramogos
Princas Haris tyčiojasi iš savo būsimos nuotakos?
Ne vienas gerbėjas sekantis būsimos karališkosios poros gyvenimą sunerimo, kuomet pradėjo aiškėti vis daugiau detalių apie princo Hario ir Meghan Markle vestuves.
Pramogos
Niekas nežinojo, kad ištekėjo, o jau įvyko skyrybos
Modeliu ir televizijos laidų vedėja dirbanti žinoma Lietuvos moteris Aistė Paškevičiūtė su vyru padavė skyrybų prašymus teismui, tačiau kada jie susituokė, niekas nežino.
Pramogos
Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė apie savo santuoką: „Pagyvensim – pamatysim”
Visai neseniai didžiulę santykių dramą su savo vyru, buvusiu Seimo nariu Andriumi Šedžiumi išgyvenusios Monikos Kvietkutės-Šedžiuvienės gyvenimas šiuo metu visai kitoks. Ji persikėlė į Vilnių, daugiau koncertuoja ir, kaip pati sako, į daug dalykų žiūri visai kitaip.
Lietuva
Vestuvių naktį vyras praleido su kita
Jurgitą jos vyras išdavė pačiu bjauriausia ir šlykščiausiu būdu – mylėjosi vestuvių naktį su kita, kai šalia miegojo Jurgita, tik ką tapusi teisėta žmona.
Pasaulis
Australijos parlamentas pritarė tos pačios lyties asmenų santuokoms
Australijos parlamentas nubalsavo už visoje šalyje galiojantį leidimą tuoktis tos pačios lyties asmenims, apibrėždamas santuoką kaip „dviejų žmonių sąjungą“.
Aktualijos
Translyčiai Lietuvoje galės pasikeisti dokumentus
Lietuvos piliečiai, kurie tapatinasi su kita lytimi pasikeisti dokumentus galės kur kas lengviau, jei Teisingumo ministerija parengtas įstatymo projektas bus priimtas. Dabar norint dokumentuose pakeisti nuorodą į lytį, vardą, pavardę ir asmens kodą reikalingas teismo sprendimas.
Pramogos
PINK atskleidė itin pikantiškas savo santuokos detales, ne kiekvienas tai išdrįstų
38-erių atlikėja ir 42-ejų motokroso čempionas augina du vaikus. Atrodo, kad šeimos santykiai yra stiprūs ir vieningi, vyras visada palaiko savo moterį, tačiau yra viena svarbi detalė.
Pramogos
Milijardieriaus sūnaus vestuvės – kosminės (FOTO)
Tai vadinama metų vestuvėmis – unikalūs ne tik jaunavedžiai, bet ir pasirinkta vestuvinė tematika.
Gyvenimas
MITAI APIE MOTERIS: visos jos nori ištekėti
Absurdas. Tai mes, vyrai, norime jas vesti. Gal bus sunku tuo patikėti, bet monogaminė santuoka – vyrų išradimas. Kol jos nebuvo, dalis vyrų neturėjo net menkiausio šanso susilaukti palikuonių.
ŽYMA
ĮSTATYMAS