trečiadienis, sausio 27 d.
Anglijoje
Bankai ruošiasi perkelti darbuotojus į Europą
Po antradienį nuskambėjusios premjerės Theresos May kalbos du iš didžiausių Jungtinės Karalystės (JK) bankų patvirtino, kad jau ruošiasi dalį darbuotojų perkeltį į Europą.
Aktualijos
„Brexit”: Bankai priims sprendimą ar palikti JK
Per ateinantį mėnesį didieji bankai nuspręs, ar palikti Jungtinę Karalystę ir persikelti į Europos Sąjungos šalis.
Aktualijos
JK bankai skolingi tūkstančiams klientų
Tūkstančiams Jungtinės Karalystės (JK) bankų klientų, kurie iki 2016-ųjų ėmė asmenines paskolas, buvo paskaičiuotos neteisingos palūkanos.
Pramogos
Bankai gali pradėti trauktis iš JK dar iki Kalėdų
Londono finansų rinkos specialistas perspėjo, kad iki šių metų Kalėdų didžiausi Jungtinėje Karalystėje (JK) veikiantys bankai gali pradėti trauktis iš šalies.
Pramogos
Finansiniai nusikaltimai vyksta kas 15 sekundžių
Praėjusių metų pirmą pusmetį įvairūs finansiniai nusikaltimai Jungtinėje Karalystėje buvo vykdomi kas 15 sekundžių.
Aktualijos
Atsargiai: populiarėja naujo tipo sukčiai prie bankomatų
Vienas didžiausių Jungtinės Karalystės bankų savo klientus perspėjo dėl naujo ir sparčiai populiarėjančio būdo apgauti iš bankomato pinigus imančius asmenis.
Pramogos
Anglijos bankas pateikė staigmeną
Ketvirtadienį Anglijos bankas paskelbė naujausią bazinę palūkanų normą. Ji – kitokia, nei daugelis tikėjosi ir prognozavo.
Pramogos
Įspėjamasis ženklas: juodas pirmadienis bankams
Pirmadienį Londono biržoje sustabdyta prekyba dviejų Didžiosios Britanijos bankų akcijomis, jų vertei staiga smigus žemyn.
Pramogos
Bankų akcijos krenta, pasiruošta blogiausiam
Referendumo rezultatai neigiamai įtakojo prekybą Londono biržoje, o baiminantis dar blogesnių pasekmių Anglijos bankas pažadėjo milžinišką finansinę injekciją.
Aktualijos
Banko paskolos – kaip prieš krizę. Ar bus naujas nuosmukis?
Praėjus 8 metams po ekonominės krizės finansų rinkoje vėl pasirodė didžiųjų bankų pasiūlymai 100 procentų padengti būsto paskolą. Būtent tokio tipo kreditai praėjusį dešimtmetį ne vieną privedė prie bankroto.
Pramogos
Bankų klientus atpažins kaip nusikaltėlius
Vienas iš Didžiojoje Britanijoje veikiančių bankų klientams netrukus suteiks galimybę internetinės bankininkystės reikalus tvarkyti be slaptažodžių kortelių ar generatorių – sąskaitų savininkus sistemos atpažins taip, kaip policija atpažįsta nusikaltėlius.
Aktualijos
Devyni JK bankai pristato sąskaitas be baudų už minusinį likutį
Devyni populiariausi Jungtinės Karalystės (JK) bankai ir kredito unijos pranešė planuojantys pristatyti banko sąskaitas, kurios neims mokesčio už praleistus mokėjimus.
Pramogos
Anglijos bankų metamorfozės: gimtadienio dovanos ir dėmesys augintiniams
Bankai, prie kokių esame nuo seno įpratę, keičiasi. Mažėja eilės prie kasų, darbuotojai tampa paslaugesni, o norint suspėti į savo banko skyrių nebereikia aukoti brangaus laiko ir išeiti iš darbo pusvalandžiu anksčiau. Technologijos ir geresnis klientų aptarnavimas leidžia Jungtinės Karalystės bankams keistis kaip niekada greitai.
Lietuva
Britiški bankai lietuvių į klientus nenori
Kiek užtrunka atsidaryti paprasčiausią banko sąskaitą Jungtinėje Karalystėje? Daugiau nei metus, rodo lietuvaitės patirtis. Jauna moteris „Tiesai“ pasakojo banko duris Rytų Londone varsčiusi ne vieną kartą ir vis su kitu pluoštu reikalaujamų dokumentų, tačiau – viskas veltui.
Aktualijos
Būsto paskola: kuo trumpiau, tuo pigiau
Pagyvėjimas išduodant būsto paskolas Jungtinėje Karalystėje vėl jaučiamas. Tačiau bankai vis dar prisimena nesenai praėjusius neramius laikus ir nenori minti ant to paties grėblio dar kartą. Nors tiek patrauklių pasiūlymų, kiek jų buvo prieš krizinius metus, šiandien jau nebėra, tačiau pasirinkti geriausią sau tinkamą būsto paskolą galima lengviau.
Pramogos
Bankai – jau ir prekybos centruose
Nors didieji ekonominiai sunkumai jau praeityje, ir finansų krizė jau senokai pasitraukusi, į bankus vis dar žvelgiama atsargiai. Vertinant objektyviai, tai daroma dažniau be reikalo, nei vadovaujantis racionaliu požiūriu. Kad ir kaip būtų, pastarųjų metų aplinkybės sukūrė derlingą dirvą alternatyvoms mums įprastoje komercinėje bankininkystėje. Viena iš jų – tai didžiųjų prekybos tinklų siūlomos finansinės paslaugos, kurios jau šiandien mažai kuo nusileidžia bankų pasiūlymams.
Pramogos
Uždraudė atsiskaityti £ 50 banknotais
£ 50 kupiūros, ant kurių vaizduojamas sero Johno Houblono portretas, nuo balandžio 30 d. bus nebepriimamos prekybos vietose. Pavieniai visuomenės nariai bei didieji verslininkai skatinami penkiasdešimtines keisti į kitų kupiūrų pinigus arba į naujus £ 50 banknotus bankuose, pranešė independent.co.uk.
Pramogos
Laikas valgo jūsų pinigus
Šalies ūkis atsigauna. Kainų augimas pagaliau sugrįžta į sveiką irkontroliuojamą būseną. Tokios ir panašios antraštės mirgėjo Jungtinės Karalystės laikraščių puslapiuose pastarosiomis savaitėmis.Bet kas iš to?
Aktualijos
Anglijos bankininkų priedai prie algos - milijonai
Šį kartą ne apie tai, kiek kuris garsus asmuo uždirbo, paveldėjo ar pavogė, koks kieno turtas grynaisiais ar vertybiniais popieriais, o trumpai apie unikalų finansinės krizės padiktuotą šių dienų reiškinį, apie kurį itin aršiai pasaulyje diskusijos netyla nuo pat finansų krizės pradžios 2008-aisiais – apie darbuotojų priedus prie atlyginimo.
Pramogos
Anglijos bankai keliasi į parduotuves
Anglijos bankas „Barclays“ nusprendė savo padalinius atidaryti prekybos centruose „Asda“, kuriuose bankininkystės paslaugos būtų teikiamos 7 dienas per savaitę.
ŽYMA
ŽALIAVOS