šeštadienis, gegužės 8 d.
Gyvenimas
Gydytojai atsisakius apžiūrėti, mirė penkiametė mergaitė
Tyrimo rezultatai atskleidė, kad penkiametė mergaitė mirė po to, kai šeimos gydytojas vaiką atsisakė apžiūrėti dėl to, kad ji su motina pavėlavo į skubios apžiūros susitikimą. Netrukus po to sveikatos problemų dėl astmos turintis vaikas mirė ligoninėje.
Aktualijos
Namuose peiliu sužalota mergaitė neišgyveno
Penktadienį Wolverhampton’o mieste įvykdytas kraupus nusikaltimas – namuose peiliu sužalota mažametė mergaitė, kuri netrukus mirė.
Aktualijos
Tėvo seksualiai išnaudota mergytė mirė jo lovoje
Vos metukų sulaukusi mažylė Poppi Worthington per savo trumpą gyvenimą spėjo patirti nesuvokiamas kančias.
Aktualijos
Parke rastas žiauriai nužudytas naujagimis
Hampšyro policijos pareigūnai tiria žiaurų naujagimio nužudymą. Naujagimės mergaitės lavonas su daugybiniais galvos sužalojimais buvo rastas Manor parke, Alderšote, Hampšyro apylinkėse.
Aktualijos
Ligoninėje mirė ketvirta tyčinio padegimo auka – vos trejų mergytė
Tragiško gaisro netoli Mančesterio, Salforde, kuomet tyčia padegtame šeimos name žuvo trys vaikai, aukų skaičius dar padidėjo – ligoninėje kovą už gyvybę po kelių dienų pralaimėjo gaisre sunkiai nukentėjusi ir kritinės būklės pristatyta vos trejų metų mažylė Lia Pearson.
Gyvenimas
Naujagimis mirė dėl medikų klaidos: sąrėmius palaikė vidurių užkietėjimu
Naujagimis mirė po to, kai skausmingus motinos sąrėmius medikai palaikė tiesiog vidurių užkietėjimu.
Aktualijos
Prie namų rastas septynerių berniukas be gyvybės ženklų
Įtariama, kad septynerių metų berniukas, kurio kūnas be gyvybės ženklų rastas lauke prie savo namų, patyrė hipotermiją, kuri ir sukėlė vaiko mirtį. Ekspertai mano, kad mokyklinukas lauke prie namų laukti buvo priverstas.
Gyvenimas
Mirštantis mažylis gydytojų pagalbos priimamajame taip ir nesulaukė
Birmingham’o ligoninės priimamajame ant tėvo rankų mirė mažas berniukas, kuris pagalbos laukė ilgiau nei valandą ir tiesiog geso akyse.
Pasaulis
Motina keturis naujagimius paskandino cemente
Motina prisipažino policijai, kad keturis savo naujagimius nuskandino cemento pilnose talpose dėl to, kad neturėjo pinigų jais rūpintis.
Pasaulis
Berniukas mirė išpildžius jo norą anksčiau atšvęsti Kalėdas
Vėžiu sirgęs devynerių metų berniukas iš Meino valstijos JAV mirė praėjus savaitei nuo jo noro išpildymo – atšvęsti Kalėdas anksčiau.
Aktualijos
Naujagimę užmušęs tėvas rastas negyvas kalėjimo kameroje
Jaunas tėvas, kuris užmušė naujagimę dukrą todėl, kad ši nenustojo verkti, rastas negyvas savo kalėjimo kameroje. Teigiama, kad vyrą užmušė kartu kameroje kalėjęs nusikaltėlis.
Pasaulis
Vaikų lenktynėse – avarija ir aštuonmetės mirtis
Savaitgalį Perth’o miesto lenktynių komplekse pramogauti susirinkę žiūrovai tapo didžiulės tragedijos auka – vaikų turnyro metu žuvo vos 8 metukų mergaitė.
Pasaulis
Dingusios trimetės byloje – širdį draskanti žinia
Prieš daugiau nei dvi savaites Teksase, JAV naktį iš namų tėvo išguitos ir dingusios trimetės Sherinos Mathews paieškas kuruojantys pareigūnai pranešė kraują stingdančią žinią – galimai rasti mažylės palaikai.
Lietuva
Tragedija: naujagimę tėvas paskandino Žeimenos upėje
Prieš teismą stojo dar viena pora, kuri kaltinama savo vaiko nužudymu – Vilniaus apygardos teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti Švenčionių rajono gyventojų bylą. Jie kaltinami nužudę savo naujagimę dukrą.
Pasaulis
Motina kūdikį paliko mirti, kol pati savaitę linksminosi su draugais
Viktorijai Kuznetsovai gresia dešimt metų kalėjimo po to, kai ši savo naujagimį vieną namuose paliko mirti, o tuo metu savaitę praleido su draugais.
Aktualijos
Dėl aplaidumo sūnų pražudžiusį tėvą pasiuntė į kalėjimą
Tėvas, kuris girtas miegojo kol šuo draskė jo vos trijų savaičių sūnų, šiandien buvo įkalintas beveik dviems metams.
Pasaulis
Gedinti mama nori įspėti apie mirtiną pavojų namuose
Visiškai įprasta Klebs'ų šeimos diena virto tragedija. Savo vaiko, vos dešimties sulaukusio Gavino netekusi Sarah iki šiol negali sau atleisti už tai, jog nesugebėjo apsaugoti sūnaus.
Aktualijos
Parke rastas trijų mėnesių kūdikio kūnas
Policija patvirtino pradėjusi tyrimą dėl žmogžudystės po to, kai parke rastas trijų mėnesių mergaitės kūnas.
Aktualijos
Laisvalaikio centro baseine rastas berniuko lavonas
Nepaaiškintomis aplinkybėmis laisvalaikio centre rastas ketverių metų berniuko kūnas. Netrukus vaikas paskelbtas mirusiu.
Pasaulis
Lauko kavinę taranavęs automobilis pražudė vaiką
Pirmadienį vakare Prancūzijoje į lauko kavinę tyčia įvažiavo automobilis ir mirtinai sužalojo ten buvusią mergaitę, dar keli žmonės sunkiai sužaloti.
ŽYMA
ŽEMĖ