ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Vietovardžiai
Pietų Amerika: į pietus nuo staklių, į vakarus nuo rutinos
Per aštuonis mėnesius Pietų Amerikoje Ugnė Šaltenytė ir Darius Dauguvietis atrado lėto keliavimo džiaugsmą ir nė kiek nesigailėjo atsisakę kasdienio gyvenimo patogumų
Temos
Nesibaigianti šventė Buenos Airėse
Ryškios spalvos, šilti žmonės, dieną naktį neslūgstanti energija ir, žinoma, tango. Tokie prisiminimai, užfiksuoti garsiajame San Telmo turguje, tebelydi po Argentiną keliavusią fotografę Laimą Druknerytę.
Gyvenimas
Keturi latviai JK nuteisti už lietuvių išnaudojimą
Keturi nusikalstamos grupuotės nariai iš Latvijos nuteisti 23 m. kalėjimo dėl pingų plovimo bei imigrantų iš rytų Europos, tarp jų ir lietuvių, išnaudojimo. Nusikaltėliai pinigus plovė naudodamiesi į modernią vergovę įtrauktų darbininkų sąskaitomis, o taip pat azijiečiams vyrams pardavinėjo fiktyvias žmonas iš rytų Europos.
Aktualijos
Sukčiai nuteisti už lietuvių ir latvių išnaudojimą
Keturi asmenys - du vyrai ir dvi moterys, antradienį teisme paskelbti kaltais dėl pinigų plovimo besinaudojant lietuvių bei latvių imigrantų sąskaitomis. Cambridgeshire’o grafystės teismo sprendimu, visi keturi nusteisti už sukčiavimą, kurio metu pinigai buvo plaunami naudojantis imigrantų banko ir „Paypal” sąskaitomis.
Aktualijos
Prekybos žmonėmis auka: buvome priversti valgyti šiukšles
Į prekybos žmonėmis pinkles papuolusi Lenkijos pilietė buvo priversta dirbti žiauriomis sąlygomis ir ieškoti maisto šiukšlyne. Negana to, moteris buvo nėščia, - skelbė BBC.com.
Aktualijos
Pora kaltinama laikiusi moterį vergovėje
Porelei iš Bamfordo, Rochdale pateikti kaltinimai dėl neteisėto žmogaus laikymo vergovėje. Kaip teigė Itv.com, 28-erių moteris buvo priverstinai laikoma buitinės vergovės sąlygomis.
Aktualijos
Moderni vergystė: lietuviai už darbą mokėjo 8 pensus per dieną
Sausio 15d. Kings Lyno karališkasis teismas už grotų 3,5 metams pasiuntė kalėti 34-erių Konstantiną Sasmuriną ir 31-erių Liną Ratautą. Lietuviai Jungtinėje Karalystėje nuteisti už tautiečių išnaudojimą, prekybą žmonėmis ir pinigų plovimą.
Aktualijos
Moderni vergystė: tarną 24 metus laikė po laiptais
Trečiadienį Londone bus teisiama vedusi pora, kuri savo namuose 24 metus laikė iš Nigerijos atsigabentą vergą. Tuomet dar paauglį daktaru dirbantis vyras bei jo slaugė žmona atsigabeno be vaikino šeimos sutikimo.
Aktualijos
Name rasta 40 į vergiją įtrauktų imigrantų
Reido metu Jungtinės Karalystės (JK) policijos pareigūnai trijų kambarių name aptiko gyvenant net 40 į šiuolaikinę vergiją įtrauktų imigrantų.
ŽYMA
ARGENTINA