šeštadienis, balandžio 10 d.
Pramogos
Geriausias meilužis pagal Zodiako ženklą
Meilė – tai dvasinio ir fizinio ryšio simbiozė. Astrologai išskiria kelis Zodiako ženklus, kurių atstovus moterys pripažįsta ypač gerais meilužiais. Jie pasižymi ir dvasiniu grožiu, ir meistrišku sugebėjimu tinkamai elgtis lovoje.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 8–14 d.)
Daugumai Zodiako ženklų ši liepos mėnesio savaitė bus palyginti rami ir be didelių sukrėtimų. Vienų laukia malonūs pokyčiai, kiti suras daugiau laiko poilsiui bei pramogoms ir galės pasidžiaugti vasaros malonumais.
Pramogos
Savaitės horoskopas (birželio 17–23 d.)
Savaitė iki vasaros saulėgrįžos bus nerami, kupina neplanuotų rūpesčių ir darbų. Teks suktis kaip voverei rate, todėl padaugės konfliktų bendraujant su kitais žmonėmis. Būkite atidūs!
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (birželio 3–9 d.)
Šią birželio pradžios savaitę sužaliavusi ir klestinti gamta žmonėms suteiks daugiau energijos. Dauguma Zodiako ženklų bus optimistiškai nusiteikę ir galės nuveikti daugiau nei paprastai. Stenkitės dažniau būti gryname ore ir laisvą laiką leisti gamtoje.
Pramogos
Savaitės horoskopas (gegužės 27–birželio 2 d.)
Šią savaitę baigsis pavasaris, pasitiksime vasarą. Sumažės neaiškių, nenusakomų emocijų, tapsime šiek tiek ramesni, lėtesni, geriau suvokiantys, kur einame, ko siekiame.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 13–20 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina darbų, rūpesčių ir problemų, kurias teks skubiai spręsti, todėl patariama neprisiimti papildomų įsipareigojimų ir nešvaistyti laiko mažmožiams.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 6–12 d.)
Šią gegužės savaitę visiems Zodiako ženklams patartina stengtis nešvaistyti savo jėgų nebūtiniems ir menkaverčiams darbams. Darykite tai, kas tikrai svarbu, kad liktų laiko džiaugtis gyvenimu.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 29–gegužės 5 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina emocijų ir netikėtų įvykių. Būkite pasiruošę staigmenoms.
Pramogos
Savaitės horoskopas (balandžio 15–21 d.)
Ateinančią savaitę dauguma Zodiako ženklo atstovų bus kupini energijos, kils naujų idėjų, kaip pagerinti asmeninį gyvenimą. Įsibėgėjus pavasariui ir dangų vis dažniau puošiant saulei, norėsite vykti į gamtą ar išvykas.
Pramogos
Savaitės horoskopas (balandžio 8–14 d.)
Šią savaitę daugumai Zodiako ženklų bus sunku susikaupti darbe. Ryški pavasario saulė vilios į lauką, kvies džiaugtis gyvenimu ir mylėti.
Pramogos
Savaitės horoskopas (balandžio 1–7 d.)
Antrąjį pavasario mėnesį dauguma Zodiako ženklų pradės pakiliai ir darbingai nusiteikę. Tie, kurie netingės ir sumaniai pasinaudos tokiu produktyviu metu, iš tikrųjų galės kalnus nuversti. Padaugės problemų santykių srityje. Gali kilti karštos pavydo scenos – ir be pagrindo, ir su priežastimi, nes pavasaris jau bus įsiviešpatavęs ne tik viengungių, bet ir vedusiųjų širdyse.
Pramogos
Savaitės horoskopas (kovo 25–balandžio 3 d.)
Šią savaitę ypač bus aktualus posakis: „Savi marškiniai visada arčiau kūno.“ Kad ir kokių veiksmų ar poelgių griebsis Zodiako ženklai, viskas pirmiausia bus orientuota į save. Kitiems rekomenduojama susitaikyti su šiuo faktu ir patiems pasirūpinti savimi. Mat šią pavasario savaitę žvaigždės mokys mylėti save ir pasirūpinti savo poreikiais.
Pramogos
Savaitės horoskopas (kovo 18–24 d.)
Šią savaitę dauguma Zodiako ženklų bus užsivertę darbais ir rūpesčiais. Jeigu pajusite jėgų stygių ir nepasitenkinimą, žinokite, kad einate ne savo keliu – reikia peržiūrėti prioritetus ir kažką pakeisti gyvenime.
Pramogos
Savaitės horoskopas (kovo 4–10 d.)
Šią savaitę sustiprės pavasarinės nuotaikos. Dauguma Zodiako ženklų bus nusiteikę džiugiai ir svajingai, tačiau taps labiau išsiblaškę, darys daugiau klaidų. Būkite atidesni.
Pramogos
Savaitės horoskopas (vasario 25–kovo 3 d.)
Šią savaitę atsisveikinsime su žiema ir pasitiksime ilgai lauktą pavasarį. Visi tikisi daugiau džiaugsmo, augimo, klestėjimo ir meilės. O ką žada žvaigždės?
Pramogos
Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Pirmas 2019 m. pavasario mėnuo bus neramus ir kupinas įvairiausių netikėtumų, ne visada malonių. Kai kurie Zodiako ženklai gali patirti finansinių sunkumų. Dažnai kils nesusipratimų bendraujant su kitais žmonėmis. Bus labai svarbu kontroliuoti savo emocijas bei žodžius. Taip pat nepatartina vaikytis per daug lengvo ir didelio pelno – bus galima nesunkiai prarasti viską.
Pramogos
Savaitės horoskopas (vasario 4–10 d.)
Šią savaitę netrūks rūpesčių ir streso, todėl patartina vengti konfliktų, stengtis nesinervinti ir neatidėlioti jokių darbų neribotam laikui. Kitaip per rūpesčius ir darbus nebeliks vietos džiaugsmams.
Pramogos
Savaitės horoskopas (sausio 28–vasario 3 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus rami ir produktyvi. Bus nepatenkinti gyvenimu tik tinginiai, bambekliai ir konfliktiško charakterio asmenys. Saugokitės traumų.
Gyvenimas
Perspėjimas gyventojams: Londone toksiškų vikšrų invazija
Londoną užplūdo daugybė toksiškų vikšrų (Oak Processionary Moth), kurie labai pavojingi žmonėms. Gali sukelti sunkius odos bėrimus, vėmimą, karščiavimą, galvos svaigimą ar netgi sukelti gyvybei pavojingus astmos priepuolius.
ŽYMA
ASTROLOGIJA