sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Pramogos
M.Mikutavičius atskleidė keisčiausias vietas, kur giedojo Lietuvos Himną
Artėjant liepos 6-ajai, kuomet visa tauta gieda „Tautišką giesmę“, vieno didžiausių koncertų šia proga Lietuvoje vedėjas atskleidė, ką jam reiškia Lietuvos Himnas. Koncertą vesiantis Marijonas Mikutavičius įsitikinęs, kad ši tradicija suartina žmones.
Aktualijos
Vakarų Europoje protestuota prieš belgų atomines elektrines
Sekmadienį maždaug 50 tūkst. belgų, olandų ir vokiečių protesto akcijoje reikalavo uždaryti 2-ąjį Tianžo atominės elektrinės reaktorių ir 3-iąjį Dulio atominės elektrinės reaktorių, pranešė belgų žiniasklaida.
Lietuva
Šalies muzikantų elitas sukilo prieš valdžios draudimus
Iš internetinės erdvės kova su valdžia persikėlė į gatves. Šią savaitę Vilniuje prie Seimo rūmų vyko taikus koncertas „Laisvė rokenrolui“, kurio metu garsūs šalyje žmonės kvietė išsakyti savo nepasitenkinimą valdančiąja dauguma visus norinčius.
Verslas
Uždaroma seniausia Prancūzijoje atominė elektrinė
Prancūzijos vyriausybė sekmadienį paskelbė įsaką dėl seniausios šalyje atominės elektrinės uždarymo, įvykdant prezidento Francois Hollande'o dar rinkimų kampanijos metu duotą pažadą, nors jo prezidentavimas jau eina į pabaigą.
Pramogos
Marijonas Mikutavičius pasidalino video iš romantiškų žiemos atostogų
Su mylimąja bei sūnaus motina, stiliste ir dizainere Ieva Daugirdaite romantiškų žiemos atostogų trumpam ištrūkęs dainininkas Marijonas Mikutavičius pasidalino video, kuriame atskleidė visai kitokią žiemos malonumų pusę.
Verslas
Čekijos planuose — naujas atominis reaktorius 2025 metais
Čekija gali jau 2025 metais pradėti statyti naują atominį reaktorių, pareiškė šalies premjeras Bohuslavas Sobotka.
Lietuva
Juozas Statkevičius pratrūko: “Varom iš Lietuvos!”
Neseniai Seime lankęsis ir Lietuvos vaikams tautinius kostiumus planavęs siūti dizaineris Juozas Statkevičius apsigalvojo ir ėmė raginti žmones kuo greičiau emigruoti iš Lietuvos.
Pramogos
J. Jurkutė ir M. Mikutavičius pristatė bendrą dainą
Aktorė Jurgita Jurkutė ir dainininkas Marijonas Mikutavičius pristatė bendrą dainą „Pasaulio pakrašty”.
Pramogos
Naujoje M. Mikutavičiaus dainoje skamba jo sūnaus balsas
Marijonas Mikutavičius pristato savo naują dainą „Pilvas”, kurioje skamba ir jo sūnaus Majaus balsas.
Lietuva
Ar drąsūs raginimai įkvėps lietuvius balsuoti rinkimuose?
Artėjant rinkimams į Seimą, kurie vyks kitą sekmadienį, spalio 9-ąją dieną, vis daugiau žymių žmonių garsiai reiškia savo poziciją – visuomenei puikiai pažįstami veidai ne tik gana atvirai reiškia savo politines pažiūras, bet ir uoliai ragina jaunus žmones ateiti į rinkimus.
Lietuva
Protu nebesuvokiamos lietuviškos kainos papiktino ir M. Mikutavičių
Milžiniškais tempais kylančios kainos Lietuvoje jaudina ne tik tuos, kurie sunkiai suduria galą su galu. Atrodo valandomis brangstančios maisto prekės ir paslaugos papiktino ir Lietuvoje puikiai žinomą dainininką Marijoną Mikutavičių.
Pramogos
Svajonių jaunikiu tituluojamas dainininkas laukia šeimos pagausėjimo
Kaip informavo naujienų portalas delfi.lt, 44-erių dainininką Marijų Mikutavičių ir jo mylimąją 29-erių Ievą Daugirdaitę aplankė itin džiugios naujienos – kitais metais porą aplankys gandrai.
Lietuva
Vilniaus meras pavogė M. Mikutavičiaus dainą
Kandidatas į Vilniaus merus Artūras Zuokas supykdė Lietuvoje garsų dainininką Marijoną Mikutavičių. Pastarojo daina be sutikimo atsidūrė rinkiminiame video, kuriame raginama balsuoti už A. Zuoką, vadinami kandidato nuopelnai sostinei.
Pramogos
J. Jurkutė neabejinga M. Mikutavičiui
Televizijos laidų vedėjas, dainininkas ir žurnalistas Marijonas Mikutavičius svajonių jaunikiu jau seniai nebelaikomas, tačiau garbingą prieš dvidešimtmetį gautą titulą, žvaigždė vis stengiasi apginti. Jo charizmai, iškalbingumui ir kimiam balsui neabejingos ne tik pramogų pasaulį atidžiai stebinčios gerbėjos, bet ir jame besisukančios gražuolės.
Pramogos
M. Mikutavičiaus koncertas Londone – roko ir meilės dainų ritmu
Šiemet Marijonas Mikutavičius su grupe į Londoną sugrįžo simbolinę dieną – Vasario 16-ąją. Po praėjusiųjų metų ypač sėkmingo koncerto, šįkart į koncertą „Forum“ salėje, susirinko mažesnis žiūrovų būrys.
Pramogos
Scenoje susigrūmė M. Mikutavičius ir „G&G Sindikatas“
Pasaulyje pripažintos „Red Bull Soundclash“ muzikinės dvikovos su trenksmu atkeliavo ir į Lietuvą: sostinėje dėl garsiausių publikos ovacijų susigrūmė itin talentingi šalies scenos grandai – Marijus Mikutavičius ir „G&G Sindikatas“, o prabėgus vos mėnesiui – publikos numylėtinių kūriniai naujai suskambės ir televizijos eteryje!
Pramogos
Renginių bumas Londone: subrendo ir publika, ir organizatoriai (papildyta)
Londono lietuviai tiek renginių, kiek buvo nuo praėjusių metų rudens iki šiandien, dar niekada nebuvo regėję. Garsūs atlikėjai ir grupės, kylančios įvairiausių muzikos stilių žvaigždės ir žvaigždutės, geriausi nacionaliniai filmai, labdaros vakarai ir vakarėliai.
ŽYMA
Atominė_elektrinė