šeštadienis, liepos 4 d.
Aktualijos
Nelsone pernakt padegti 8 automobiliai, policija pradėjo tyrimą
Policijos pareigūnai bei ugniagesių kelbėtojų komandos tiria įtariamą padegimų virtinę, kurios metu pernakt miestelyje buvo padegti 8 automobiliai.
Pasaulis
Supykęs, kad dovanų gavo BMW, o ne „Jaguar“, vaikinas nusprendė automobilį nuskandinti
Sunku įsivaizduoti, kad kažkas, gavęs dovanų automobilį, liktų nepatenkintas. Tačiau būtent taip nutiko Indijoje, kur dovanų iš tėvų gavęs BMW M3, jaunuolis supyko, mat troško vairuoti „Jaguar“. Supyko taip smarkiai, kad ėmė ir nuskandino automobilį upėje.
Verslas
„Prenumerati“, „Lizinghini“ ar „Alfa Nuomeo“?
1999-aisiais žmonės dar masiškai prenumeravo laikraščius. 2019-aisiais jau prenumeruoja automobilius. Ši paslauga dar kartą įrodo, kad senasis pasaulis sparčiai keičiasi – sava mašina nebėra būtinas sėkmės ir prestižo atributas.
Aktualijos
Už saugos diržo nesegėjimą vairuotojams gresia baudos taškai
Transporto priemonių vairuotojai, kelių policininkų už vairo pagauto be saugos diržų, už nesirūpinimą savo gyvybe gali sulaukti baudos taškų, praneša Bbc.com.
Aktualijos
Susidūrus dviem automobiliams, į ligonines išvežti 17 žmonių
Didžiojoje Britanijoje per automobilių entuziastų renginį buvo sužaloti 17 į avariją patekusių žmonių, penktadienį pranešė policija.
Aktualijos
Automobilių gamyba Didžiojoje Britanijoje krenta jau dvylika mėnesių iš eilės
Automobilių gamyba Didžiojoje Britanijoje gegužę, palyginti su tuo pat mėnesiu pernai, krito 15,5 proc. ir mažėjo dvyliktą mėnesį iš eilės.
Aktualijos
Ugniagesiai buvo priversti išdaužti mašinos langą, kad išgelbėtų karštyje paliktą pusantrų metukų vaiką
Vaikas mašinoje buvo paliktas ilgam, spėjama, kad jis įkaitusiame automobilyje išbuvo daugiau negu valandą. 
Pasaulis
Jauna mama daugiau nei dviems valandoms paliko vienerių metukų dukrytę iki 43C įkaitusioje mašinoje, mažylė mirė
Chaya Shurkin grės iki 10 metų kalėjimo bausmė po incidento, įvykusio Lakewood, New Jersey, kurio metu mirė jos mažametė dukra, kurią mama paliko uždarytą įkaitusiame automobilyje.   
Aktualijos
Kuriuose JK miestuose eismo spūstys yra didžiausios?
Jei manote, kad ryte važiuojant į darbą atsiduriate pačiame didžiausiame kamštyje, tikriausiai negyvenate Edinburge. Kodėl? Škotijos sostinė yra taip užkišta automobiliais, kad šis miestas, remiantis naujausiais duomenimis, yra blogiausias pagal spūstis.
IT ir transportas
„Toyota Corolla“
Metų naštos nepalaužtas modelis pagaliau tapo stilingas
Retas automobilio modelis tiek gyvena. Prieš jus – 12-oji „Corollos“, gaminamos nuo 1966 m., karta. Jos ženkliukas vėl klijuojamas ant trijų tipų kėbulų – hečbeko, sedano ir universalo. Buvo kilę kiek sumaišties, kai 2006-aisiais japonai „Corollos“ hečbekus pakrikštijo „Auris“, o legendinį vardą rezervavo sedanams. Dabar viską grįžo kaip buvę.
Pasaulis
Arabų dakaras
Dakaro pavadinimas praėjus 40 metų nuo pirmojo starto šiam raliui klijuojamas tik simboliškai – 2020-aisiais jau 12-ą kartą lenktynių maršrutas drieksis ne Šiaurės Afrikos smėlynais
Aktualijos
Avarijoje tragiškai žuvęs vyras paskutines gyvenimo akimirkas paaukojo bandymui išgelbėti keleivę
Jauno, vos 26-erių metų amžiaus Thomas Callard-Williams paskutinis veiksmas prieš mirtį buvo mėginimas rankomis uždengti kartu važiavusią keleivę nuo neišvengiamo smūgio.
Aktualijos
Valdžia sulaukė kritikos dėl keisto dvigubų geltonų linijų piešimo
Vietiniai Aberystwyth miesto gyventojai piktinasi keistu apskrities valdžios sprendimu aplink stovinčius automobilius nupiešti dvigubas geltonas linijas.
Aktualijos
Perspėjimas vairuotojams: per šventes kelionė gali trukti tris kartus ilgiau
Gražiausią pavasario šventę – Šv. Velykas – ruošiatės sutikti su artimaisiais ir draugais? Tada reikėtų iš anksto nusiteikti ilgesnei nei įprastai kelionei. Nenuostabu, kad per Velykas keliuose padaugės automobilių, dėl to gali susidaryti kamščiai. Jei nenorite ilgam įstrigti kelyje, kelionę reikėtų susiplanuoti iš anksto.
Gyvenimas
Dėl netinkamai padėtų kojų, eismo įvykyje moteris neteko pusės kaktos
35-erių Grainne Kealy eismo įvykio metu susilaužė visus veido kaulus. Tai nutiko per kelionę ant automobilio prietaisų skydelio sudėtų kojų ir išsiskleidusios oro pagalvės.
Aktualijos
Smarkiai išaugo automobilių su užvedimu be rakto vagysčių skaičius
Kas šešias minutes Jungtinėje Karalystėje pavogiamas automobilis – tokį faktą pateikė šalies draudimo įmonės, skatinančios atidžiau pasirūpinti automobilių su užvedimu be rakto apsauga.
Aktualijos
Vairavimo pokyčiai: Jungtinėje Karalystėje eksplotuojamuose automobiliuose bus diegiami greičio ribotuvai
Greičio ribojimo technologija, dabartinėmis žiniomis, taps privaloma visuose Europoje parduodamuose automobiliuose nuo 2022 metų, tokias taisykles sutarė taikyti Europos Sąjunga.
Lietuva
Nufilmavo šiurpią avariją: kelio viduriu skridęs „Audi A6“ staiga rėžėsi į medį
„Pavasarį parskrenda ne tik paukščiai“, – taip pareigūnai pavadino avariją, kuri įvyko tiesiai prieš jų patruliuojantį automobilį. Po avarijos paaiškėjo, kad nesėkmingą skrydį atliko girtutėlis vairuotojas.
IT ir transportas
„Lexus ES“
Ar viena raidė ką nors keičia?
Nykstančiame „Premium“ klasės sedanų pasaulyje susigaudyti labai paprasta. BMW turi tris skaitmenis: 3, 5 ir 7, „Mercedes“ – tris raides: C, E ir S, „Audi“ A raidės ir skaitmens derinius: A4, A6 ir A8, o „Lexus“ – raidžių poras: IS, GS ir LS. Jokių romantiškų moterų vardų iš Williamo Shakespeare‘o dramų ar pietryčių kryptimi nuo jūros ketvirtadieniais penkias minutes pučiančio silpno vėjo pavadinimo.
ŽYMA
Automobiliai