sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Anglijoje
Britanijos lietuviai gedi: našlaičiais liko du mažamečiai lietuviai
Tragiška lemtis ištiko Anglijos lietuvės Sandros Firstovos šeimą. Prieš du metus aktyvi lietuvių bendruomenės narė bei verslininkė su dviem mažamečiais vaikais neteko šeimos tėvo.
Lietuva
Mylėti palikusius: ar Lietuva tikrai nori tvirtesnių santykių su emigrantais?
2016 m. Seimo rinkimuose balsavo mažiau nei dešimtadalis tokią teisę turinčių emigrantų. Ar Lietuva tikrai nori stipresnės bendrystės su jais?
Aktualijos
Įkalintas žiauriai žmoną sudeginti bandęs lietuvis
Praėjusiais metais savo žmoną Ipswiche bandęs nužudyti Vytis Grigaitis nuteistas kalėti už savo nusikaltimus.
Pasaulio lietuviai
Jaunas emigrantas ryžosi skrandžio mažinimo operacijai: kaip gyventi sveriant 190 kilogramų?
Emigrantas Algirdas Liebus šiandien sveria 130 kilogramų, ir save vadina laimingiausiu pasaulio žmogumi. Gal kas pasakytų, kad šis Nyderlanduose gyvenantis lietuvis – apkūnokas. „Jūs pamatytumėte, kaip atrodžiau prieš tai“, - jiems atsikerta Algirdas.
Pasaulio lietuviai
Dėl išskirtinės nuotraukos lietuvė tapo žinoma visoje Italijoje
Trejus metus Milane gyvenanti Gintarė Sutkevičiūtė vadina save sušių menininke. Ji kuria netradicinio skonio sušius – gardina juos šilauogėmis, krapais ar net gėlėmis. LRT televizijos laidai „Emigrantai“ lietuvė pasakojo, kad jos atsiradimo Italijoje istorija – kaip koks nuotykių filmas, o netradicinė profesija – visiškas atsitiktinumas.
Pramogos
Anglijos lietuvė beviltiškai ieško dingusio brolio
Londone gyvenanti lietuvė Viktorija jau beveik metus ieško be žinios dingusio brolio. Nepainant kankinančios nežinios, jauna moteris nepasiduoda ir prašo Jungtinėje Karalystėje gyvenančių lietuvių pagalbos.
Aktualijos
Jaunos Anglijos lietuvės žūtis sujaudino britų pareigūnus
Meredita Kelmelytė tiesiog tryško noru gyventi. Tačiau jaunos ir talentingos Anglijos lietuvės gyvenimas nutrūko, palikdamas atvirą žaizdą artimųjų ir draugų širdyse. Po merginos žūties, tėvai pasidalino jautriu pareiškimu apie gyvenimo prasmę.
Aktualijos
Essex'e mįslingai dingo paauglė lietuvė
Trečiadienį vakare Essex'o policijapaskelbė apie pradėtą be žinios dingusios jaunos lietuvaitės paiešką. Prašoma liudininkų pagalbos.
Pasaulis
Emigrantų piniginės perlaidos – rekordiškai didelės
Emigrantų perlaidų į savo gimtąsias šalis suma 2017 metais pasiekė naują rekordą, tačiau padidėjo ir lėšų pervedimo kainos, pirmadienį pareiškė Pasaulio bankas.
Pramogos
Lietuvis sutrikdė skrydį: girtas priekabiavo prie moterų
Kompanijos „Ryanair” lėktuve skrydžio į Jungtinę Karalystę metu neblaivus lietuvis seksualiai priekabiavo prie keleivės bei aptarnaujančio lėktuvo personalo, taip pat grasino skrydžio vadovui.
Lietuva
Policija ieško Anglijoje dingusios jaunos lietuvės
Lietuvos policija paskelbė į Londoną išvykusios ir be žinios dingusios jaunos lietuvės paiešką. Artimieji teigia, kad su 1999 m. gimimo Monika Rusaite negali susisiekti jau beveik mėnesį.
Aktualijos
Lietuvės paauglės nužudymo byloje posūkis – pareikšti kaltinimai
Londono policija patvirtino pareiškusi kaltinimus 16-mečiui vaikinui dėl lietuvės Viktorijos Sokolovos nužudymo. Mergaitės kūnas buvo rastas Pietiniame parke Wolverhamptono mieste ankstyvą praėjusio ketvirtadienio rytą.
Lietuva
Po septynių metų lietuvė pamatė savo tris į Pakistaną tėvo išvežtas dukras
Pastarieji septyneri metai kaunietei Maimounai Liškauskaitei buvo tikras pragaras – moteris nenuleisdama rankų kovoja, kad jai būtų sugrąžintos pakistaniečio vyro pagrobtos jų trys dukros.
Lietuva
Lietuva spręs dėl galimybės emigrantams lengviau gauti būsto paskolą
Vyriausybė trečiadienį svarstys siūlymus dėl užsienio valiuta suteikiamų paskolų būstui įsigyti. Seimo nario Stasio Jakeliūno teikiamais ir Finansų ministerijos koreguotais pasiūlymais siekiama palengvinti emigrantams galimybę įsigyti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje, bet, kita vertus, norima apsaugoti vartotojus nuo rizikos sudarant sutartis užsienio valiuta.
Pasaulio lietuviai
Emigrantė iš Lietuvos gyvenimo meilę atrado pietų Prancūzijoje
Rita Rivera – moteris, kurią būtų galima vadinti pavyzdžiu visoms, kurios mano, jog gyvenimas pasibaigia po penkiasdešimties metų. Kažkada išvažiavusi iš Lietuvos, vieną dieną ji atsidūrė Pietų Prancūzijoje.
Aktualijos
Skaičiai kalba už save: ES piliečiai traukiasi iš JK
Toliau besitęsiant nežinomybei dėl „Brexit”, o Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybei grimstant vis į gilesnę krizę, Statistikos departamentas paviešino skaičius, kurie kalba patys už save – rekordinis skaičius emigrantų jau išvyko iš šalies.
Aktualijos
Lietuvis paauglys pasikorė Anglijos kalėjime
Lietuvis paauglys, kuris buvo suimtas už tai, kad iš parduotuvės pavogė saldainių, buvo rastas pasikoręs po to, kai prižiūrėtojai nereagavo į vaikino pagalbos šauksmą.
Aktualijos
Anglijos policija paskelbė besislapstančio lietuvio nusikaltėlio paiešką
Vakarų Jorkšyro policija paskelbė lietuvio nusikaltėlio, kuriam išduotas arešto orderis, paiešką.
Aktualijos
Lietuvė JK organizavo fiktyvias santuokas su tautietėmis
Lietuvė ir jos buvęs vyras kaltinami Didžiojoje Britanijoje suorganizavę mažiausiai trylika fiktyvių santuokų tarp lietuvių moterų ir vyrų iš trečiųjų šalių, kad šie galėtų likti gyventi Didžiojoje Britanijoje.
Aktualijos
Tyrimas patvirtino: rytų europiečiai dirba greičiau už britus
Nacionalinės BBC televizijos organizuotas eksperimentas atskleidė, kad darbuotojai iš Rytų Europos dirba net dešimt kartų greičiau nei vietiniai britai.
ŽYMA
CASSINI