šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Pramogos
Po „Eurovizijos“ starto – nusivylimas ir kritika dalyviams feisbuke: tokio baisaus pusfinalio dar nebuvo
Gegužės 14 dieną startavo kasmetinis „Eurovizijos“ dainų konkursas. Pirmajame pusfinalyje iš viso susikovė 17 šalių atstovų ir tik 10 iš jų pateko į finalą. Tiesa, nors šio šou kasmet laukia milijonai žiūrovų, dalis prie televizijos ekranų susėdusių lietuvių pastebėjo, kad šiemet pirmasis pusfinalis atrodė gana silpnas. Būtent aptarinėjant šią temą antradienio vakarą feisbuke netilo kalbos net ir gerokai po vidurnakčio.
Pramogos
Paaiškėjo pirmieji 10 „Eurovizijos“ finalo dalyvių
Antradienio vakarą visa Europa prie televizorių ekranų sulaikiusi kvapą stebėjo pirmąjį „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalį. Jame pasirodžiusios šalys žiūrovus bandė sužavėti ne tik muzika ir dainų tekstais, bet ir išskirtiniais pasirodymais. Vienas tokių – Islandijos atstovų. Tačiau ar jie patiko tiek, kad juos išvysime didžiajame finale?
Pasaulis
Prasidėjo „Eurovizijos“ dainų konkurso pirmasis pusfinalis: dėl patekimo į finalą kovoja 17 šalių atstovai
Šįvakar Tel Avive – pirmasis „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis. Didžiojoje scenoje kūrinius atliks 17 šalių atstovai, kurių tik 10 pateks į didįjį finalą. 64-ąjį „Eurovizijos“ dainų konkursą tiesiogiai iš antro pagal dydį Izraelio miesto ves net keturių vedėjų – Baro Rafaeli’o, Erezo Talo, Assi Azaro ir Lucy Ayoub – komanda.
IQ Tema
Receptas pergalei: Ukrainos sėkmes Eurovizijoje lėmė ne tik puikūs atlikėjai, tačiau ir finansinis užnugaris
Ukraina, atrodo, rado atsakymą į Lietuvą kamuojantį klausimą – kaip įtikti nenuspėjamam „Eurovizijos“ žiūrovui
Pramogos
Lietuvos „eurovizinius“ balus skelbs A. Mamontovas
Garbė paskelbti pasauliui Lietuvos „eurovizinius“ balus šiemet atiteko Andriui Mamontovui. Gegužės 18-osios vakarą, pasibaigus „Eurovizijos“ finalo dalyvių pasirodymams, jį pamatys apie 200 mln. žiūrovų visame pasaulyje.
Anglijoje
Londonas Jurijų priėmė šilčiau nei Amsterdamas: gal jiems sumokėjo, kad taip plotų?
Amsterdame neseniai apsilankęs Jurijus Veklenko – nesustoja. Šįkart „Eurovizinis“ turas nuvedė atlikėją į Londoną. Čia jis sulaukė neįtikėtino gerbėjų palaikymo, bendravo su BBC, susipažino su konkurentais.
Pramogos
„Eurovizijos“ finale Izraelyje ant scenos išvysime ir Madonną
Tai – oficialu. Pasaulio popmuzikos karalienė Madonna didžiausiame muzikos renginyje – „Eurovizijos“ finale – surengs pasirodymą. Už tai, kad scenoje išvystume vieną ryškiausių žvaigždžių, konkurso organizatoriai kišenes turėjo patuštinti vienu milijonu dolerių – būtent tiek kainuos dvi atlikėjos dainos, rašo Dailymail.co.uk.
Lietuva
Ar JK lietuviai balsuos už Jurijų?
„Delfi TV“ studijoje laidoje „Eurovizija: gal pagaliau?“ viešėjo šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko. Po dramatiškos kovos praėjusį šeštadienį su atlikėju žurnalistai kalbėjosi ne tik apie pasiruošimą didžiajai scenai Tel Avive, bet ir apie skandalus, asmeninį gyvenimą ir tai, kas vyko „už kadro“ nacionalinės atrankos metu.
Pramogos
Ukraina traukiasi iš šių metų „Eurovizijos“
Ukrainos nacionalinis transliuotojas trečiadienį paskelbė, kad šalis nesiųs savo atstovo į šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursą.
Lietuva
Lietuvos viltis „Eurovizijoje“ Jurijus prabilo angliškai ir atsakė į nevisai patogius skaitytojų klausimus apie asmeninį gyvenimą
Pirmadienį DELFI TV studijoje, laidoje „Eurovizija: gal pagaliau?“ viešėjo šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko. Po dramatiškos kovos praėjusį šeštadienį su atlikėju kalbėjomės ne tik apie pasiruošimą didžiajai scenai Tel Avive, bet ir apie skandalus, asmeninį gyvenimą bei tai, kas vyko „už kadro“ nacionalinės atrankos metu.
Pramogos
„Eurovizijos“ organizatoriams įgriso taikstytis: Sasha Song skirta tūkstantinė bauda
Sausio 23-iosios vakarą LRT televizijoje filmuojant dar vieną „Eurovizijos“ atrankų laidą paaiškėjo, kad čia nebedalyvauti nusprendė atlikėjas Sasha Song, kurio vardas dar visai neseniai buvo dalyvių sąraše. Dėl pasitraukimo be pateisinamos priežasties iš dainų konkurso organizatoriai jau pradėjo teisinį procesą, kurio metu dainininkas turės sumokėti solidžią piniginę baudą.
Pramogos
Paaiškėjo, kuriuose „Eurovizijos” pusfinaliuose pasirodys Lietuva ir Jungtinė Karalystė
Pirmadienį paaiškėjo, kad Lietuva pasirodys antrajame „Eurovizijos” pusfinalyje, pranešė Lietuvos nacionalinis transliuotojas.
Pramogos
Pirmoji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida – su vedėjų ir atlikėjų staigmenomis
Šį šeštadienį, sausio 5-ąją, 21 valandą LRT eteryje – pirmoji „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laida, kuri pateiks staigmenų nuo pat pirmų akimirkų.
Pramogos
„Eurovizijos“ nugalėtojas S. Sobralis Lisabonoje vedė prancūzų aktorę J. Thiam
2017-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojas Salvadoras Sobralis, scenoje atlikdamas dainą „Amar pelos dois“ (liet. „Meilė dviem“), žinojo, apie ką kalba. Tuo metu atlikėjas puoselėjo santykius su mylimąja, prancūzų aktore Jenna Thiam. Tačiau visai neseniai paaiškėjo, kad Jenna ir Salvadoras nebėra tik vaikinas ir mergina. Juodu vienas kitą gali vadinti vyru ir žmona.
Aktualijos
P.Porošenka „Eurovizijos“ rengėjams priminė, kas yra įstatymai
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka laiko adekvačia reakcija Ukrainos sprendimą uždrausti Rusijos dainininkei Julijai Samoilovai atvykti į Kijevą dalyvauti Eurovizijos konkurse, nes ji kartą apsilankė rusų okupuotame Kryme.
Aktualijos
Eurovizijos rengėjai spaudžia Ukrainą nusileisti Rusijai
Eurovizijos dainų konkurso organizatoriai pagrasino uždrausti Ukrainos atstovams dalyvauti vėlesniuose konkursuose, jei į Kijevą, kur vyksta šių metų Eurovizija, nebus įleista Rusijos atstovė.
Pasaulis
500 galingų požeminių smūgių griovė Ekvadorą
Ekvadorą ir toliau purto stiprūs požemiai smūgiai. Pirmasis žemės drebėjimas, kurio stiprumas siekė 6 balus pagal Richeterio skalę, įvyko vos prieš keturias dienas. Ketvirtadienį žemė vėl ėmė drebėti. Užfiksuotas 6,1 balo stiprumo drebėjimas.
Pasaulis
Ekvadore – pražūtingas žemės drebėjimas
Šeštadienį vakare Ekvadorą supurtę galingas žemės drebėjimas, aukos kaičiuojamos dešimtimis, sužeistieji – šimtais.
ŽYMA
EUROVIZIJA