penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Pasaulis
Velse padegtos po viaduku pastatytos benamių palapinės
Newport miesto centre padegtos benamių žmonių palapinės, praneša Metro.co.uk.
Aktualijos
Didžiulio gaisro Peterborough kaltininkai – paaugliai: pridarė žalos už 2 mln. svarų
Praeitą savaitę Peterborough sunkvežimių stovėimo aikštelėje kilo didžiulis gaisras, kurio metu apgadinti 48 sunkvežimių priekabos. Iš viso pridaryta žalos už daugiau nei 2 mln. svarų sterlingų, rašo Peterboroughtoday.co.uk.
Aktualijos
Po didžiulio gaisro rytų Londone – ugniagesių perspėjimas nekurti grilių balkonuose
Po didžiulio gairo rytų Londone, Barking Riverside, sunaikinusiame 20 būstų, Londono ugniagesių brigada įspėja žmones apie balkonuose užkuriamų grilių keliamą pavojų.
Pasaulis
Brazilijos prezidentas atmetė G7 šalių siūlymą padėti gesinti gaisrus Amazonijoje
Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro pirmadienį sukritikavo Didžiojo septyneto (G 7) valstybių siūlymą padėti jo šaliai gesinti gaisrus Amazonijos atogrąžų miškuose, pabrėždamas, kad Brazilija nėra Vakarų kolonija.
Pasaulis
Prasidėjus mokslo metams, Škotijoje degė mokykla
Sekmadienio vakarą apie 17.05 val. Dunfermline gaisrininkai važiavo gesinti „didelio ir sudėtingo“ gaisro. Pasirodo, degė Woodmill vidurinė mokykla. Dėl gaisro, kurį visą naktį gesino daugiau nei 80 ugniagesių gelbėtojų, apkaltintas paauglys, praneša Metro.co.uk.
Aktualijos
Ecclestone su didžiuliu gaisru kovojo net aštuonios ugniagesių gelbėtojų brigados
Netrukus po 15:00 valandos šeštadienį ugniagesių gelbėtojų tarnyba sulaukė pranešimo apie Towngate liepsnojantį komercinį pastatą.
Aktualijos
Nelsone pernakt padegti 8 automobiliai, policija pradėjo tyrimą
Policijos pareigūnai bei ugniagesių kelbėtojų komandos tiria įtariamą padegimų virtinę, kurios metu pernakt miestelyje buvo padegti 8 automobiliai.
Pasaulis
Brazilijoje jau tris savaites dega planetos plaučiais vadinami miškai
Dėl didžiausių atogrąžų miškų gaisrų Brazilijos istorijoje viename mieste sutemo 15 val., nes saulės spinduliai nepramušė tirštų dūmų. Liudininkų teigimu, sutemo labai greitai. Vienas iš jų šį įvykį palygino su apokalipse, praneša independent.co.uk.
Aktualijos
Iš Barkinge esančio daugiabučio naktį evakuota daugiau nei 100 šeimų
Vyrui pagrasinus padegti pastatą, kuriame gyvena daugiau nei 100 šeimų su vaikais, policijai teko naktį evakuoti daugiabučio gyventojus.
Pasaulis
Poilsiautojų pamėgtą Gran Kanariją siaubia nekontroliuojamas gaisras
Ekologine tragedija vadinamas nekontroliuojamas gaisras pirmadienį siaubė Ispanijos kurortinę Gran Kanarijos salą ir privertė evakuoti tūkstančius žmonių, liepsnoms pakilus taip aukštai į padangę, kad trukdė veikti net vandenį pilantiems lėktuvams.
Aktualijos
Jūsų namuose gali būti pavojingų buities prietaisų: ugniagesiai skatina pasitikrinti
New Crosse kilusio gaisro bute metu apgadinti pusė visų antrame aukšte buvusių butų, skelbia ugniagesiai. Jie mano, kad gaisro priežastimi tapo iš nesaugių detalių pagamintas šaldytuvas su šaldikliu.
Aktualijos
Po padegėjo išpuolio mama ir trys vaikai buvo priversti šokti per namo langus
Gaisro metu paauglys berniukas apdegė ir buvo skubiai išgabentas į ligoninę, o dvi jo seserys patyrė sveikatos problemas, sukeltas įkvėptų smalkių.
Pasaulis
Sibire – ekstremali situacija: dega Belgijos dydžio plotas, kariai siunčiami gesinti gaisrų
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė kariuomenei stabdyti Sibire ir kituose rytiniuose regionuose siaučiančius milžiniškus gaisrus.
Aktualijos
Rytų Londone – gaisras prekybos centre
Tuzinai ugniagesių-gelbėtojų brigadų šiuo metu darbuojasi gęsindami gaisrą prekybos centre.
Aktualijos
Teroristo niekdarystė atsisuko prieš jį patį: po sprogimo ugnies liežuvius pasitiko veidu
Tristan Morgan Exeteryje bandė sudeginti sinagogą. Baltosios rasės pranašumu tikintis vyras bandydamas įvykdyti nusikaltimą buvo užfiksuotas apsaugos kamerų kurioziškoje situacijoje - liepsnos liežuviai atsisuko prieš jį patį.
Aktualijos
London Bridge metro stotyje kilo gaisras, vyko evakuacija
Pasak dienraščių, Londono London Bridge merto stotyje vyko skubi evakuacija, stoties darbuotojai rėkė: „bėkit!! Bėkit greičiau!”. Iš stoties kilo dūmai, prie jos rinkosi ugniagesių brigados.
Pasaulis
Į Londoną skridęs lėktuvas dėl viduje kilusio gaisro avariniu būdu leidosi Bostone
„Virgin Atlantic“ oro linijų lėktuvas, skrendantis iš Niujorko į Londoną, privalėjo avariniu būdu leistis dėl kajutėje kilusio gaisro.
Pramogos
Whirlpool pripažįsta, kad JK namuose gali būti net 800 000 mirtinai pavojingų drabužių džiovintuvų
Birželį vyriausybė paskelbė išleisiantį įsaką skubiai atšaukti apie 500 000 drabužių džiovintuvų, sukeliančių didelę gaisro riziką.
Pasaulis
Prokurorai įvardijo gaisro Dievo Motinos katedroje galimas priežastis
Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedrą balandį nuniokojusį gaisrą sukėlė blogai užgesinta cigaretės nuorūka arba netvarkinga elektros sistema, trečiadienį pranešė Paryžiaus prokurorai, atmesdami tyčinio padegimo versiją.
Aktualijos
Mergvakarį šventusi kompanija iš gaisro išgelbėjo senolį
Iš mergvakario vėlų vakarą keliavusios būsima nuotaka ir jos draugė iš liepsnų apimto buto išgelbėjo pagyvenusį vyrą, rašo Bbc.com.
ŽYMA
GAISRAS