trečiadienis, sausio 27 d.
Aktualijos
Prasiskolinusios Graikijos lyderis žeria priekaištus Vokietijai ir TVF
Graikijos premjeras Alexis Tsipras šeštadienį perspėjo Tarptautinį valiutos fondą (TVF) ir Vokietijos finansų ministrą Wolfgangą Schaeuble „liautis žaisti su ugnimi“ sprendžiant Atėnų skolų klausimą.
Pasaulis
“Lufthansa” nepaisys D. Trump’o draudimo dvi dienas
Skrydžių bendrovė „Lufthansa“ dar dvi dienas, iki vasario 5-osios dienos, skraidins į JAV visus keleivius, kurių, anot Valstijų prezidento Donald’o Trump’o, nebelaukiama, nes įsigaliojo draudimas į šalį atvykti piliečiams iš septynių musulmoniškų šalių.
Temos
Vilkai prie durų
Vilkai sparčiai dauginasi visoje Europoje. Rašytojas Adamas Nicolsonas centrinėje Graikijos dalyje kalbina piemenis ir gamtosaugininkus, nesutariančius, kaip reaguoti į šių plėšrūnų išpuolius.
Pasaulis
“Lufthansa” ir streikas sujaukė 250 tūkst. keleivių planus
Daugiau nei 1,7 tūkst. skrydžių ir šimtai tūkstančių keleivių įvairiose pasaulio šalyse šią savaitę buvo priversti skubiai pakeisti savo planus, nes oro linijų „Lufthansa“ bendrovės pilotai pratęsė streiką.
Aktualijos
Streikuoja „Lufthansa“ darbuotojai, sutriko susisiekimas su Vokietija
Berlyno, Miuncheno ir Frankfurto oro uostuose „Lufthansa“ oro linijų darbuotojai surengė streiką, buvo atidėta 180 ilgų bei trumpų distancijų skrydžių, pranešė thelocal.de.
ŽYMA
GRAIKIJA