ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Verslas
Keturiolika Graikijos oro uostų parduoti Vokietijos įmonei
Graikija užbaigė 14 regioninių oro uostų pardavimą Vokietijos „Fraport“, dėl kurio pagal milžinišką tarptautinės pagalbos programą buvo susitarta dar 2015 metais.
Verslas
ES baudos neprivertė graikų rūšiuoti atliekų
Ne viena Europos Sąjungos skirta bauda ir du dešimtmečius tebesitęsiančios pastangos neprivertė graikų rūšiuoti ir perdirbti atliekų. O ir aplinkosauginis sąmoningumas šalyje skatinamas vangiai.
Aktualijos
Prasiskolinusios Graikijos lyderis žeria priekaištus Vokietijai ir TVF
Graikijos premjeras Alexis Tsipras šeštadienį perspėjo Tarptautinį valiutos fondą (TVF) ir Vokietijos finansų ministrą Wolfgangą Schaeuble „liautis žaisti su ugnimi“ sprendžiant Atėnų skolų klausimą.
Pasaulis
“Lufthansa” nepaisys D. Trump’o draudimo dvi dienas
Skrydžių bendrovė „Lufthansa“ dar dvi dienas, iki vasario 5-osios dienos, skraidins į JAV visus keleivius, kurių, anot Valstijų prezidento Donald’o Trump’o, nebelaukiama, nes įsigaliojo draudimas į šalį atvykti piliečiams iš septynių musulmoniškų šalių.
Temos
Vilkai prie durų
Vilkai sparčiai dauginasi visoje Europoje. Rašytojas Adamas Nicolsonas centrinėje Graikijos dalyje kalbina piemenis ir gamtosaugininkus, nesutariančius, kaip reaguoti į šių plėšrūnų išpuolius.
Pasaulis
“Lufthansa” ir streikas sujaukė 250 tūkst. keleivių planus
Daugiau nei 1,7 tūkst. skrydžių ir šimtai tūkstančių keleivių įvairiose pasaulio šalyse šią savaitę buvo priversti skubiai pakeisti savo planus, nes oro linijų „Lufthansa“ bendrovės pilotai pratęsė streiką.
Aktualijos
Streikuoja „Lufthansa“ darbuotojai, sutriko susisiekimas su Vokietija
Berlyno, Miuncheno ir Frankfurto oro uostuose „Lufthansa“ oro linijų darbuotojai surengė streiką, buvo atidėta 180 ilgų bei trumpų distancijų skrydžių, pranešė thelocal.de.
ŽYMA
GRAIKIJA