antradienis, gegužės 26 d.
Pramogos
Didžiosios Britanijos mieste pastebėtas beveik trijų metrų ilgio pitonas
Sekmadienio rytą Didžiosios Britanijos, Kembridžo miesto policija pranešė apie į laisvę išliaužusį pitoną. Jo ilgis siekia beveik tris metrus arba devynias pėdas ilgio.
Pramogos
Mėgstamiausios veiklos su augintiniais – ir pačios pavojingiausios?
Šuo išlieka geriausiu žmogaus draugu ir skaitmeniniame amžiuje, parodė socialinio tinklo „Instagram“ tyrimas, kurio metu stebėta, ką žmonės dažniausiai veikia su populiariausiais naminiais gyvūnais – šunimis, katėmis ir šeškais. Savaitę stebėjus gyvūnų pavadinimą žyminčias grotažymes, paaiškėjo, kad aktyviausiai laisvalaikį su savo keturkoju leidžia šunų augintojai – drauge ne tik ilsimasi, valgoma, keliaujama, bet maudomasi ir net dalijamasi drabužiais. Tiesa, kaip pastebi specialistai, būtent šios veiklos gali būti pačios pavojingiausios žmogaus sveikatai.
Pramogos
Pensininkų porą jų namuose „įkaitais“ laikė pora piktų kirų
Pensininkas ligoninėje atsidūrė po to, kai jį sužalojo pakrantėje esančiuose namuose „įkaitais“ keletą dienų laikę pora piktų kirų.
Pramogos
Štai kodėl negalime atsispirti graudžioms šunų akims
Ar kada nors susimąstėte, kaip mūsų augintiniai šunys išmoko nutaisyti graudžią akių išraišką, kuriai dažniausiai nesugebame atsispirti?
Pramogos
Gyvūnų gelbėtojai šokiruoti: rasta nudegimo ir seksualinio išnaudojimo žymių turinti katė
Devynių mėnesių amžiaus gyvūnas, kuriam veterinarai suteikė Minnie vardą, buvo rastas paliktas gatvėje. Katės priekinė dešinė letena buvo sugipsuota į savadarbį įtvarą, ji šiuo metu negali pastovėti.
Pasaulis
Nugaišo socialinių tinklų žvaigždė katė Grumpy
Socialiniuose tinkluose dėl pikto snukučio išgarsėjusi katė Grumpy nugaišo būdama septynerių, tviteryje pranešė jos šeimininkai.
Pramogos
4 patarimai, padėsiantys saugiai vežti augintinį automobiliu
Nors Kelių eismo taisyklėse yra numatyta vairuotojo atsakomybė saugiai automobilyje vežti augintinį, kad šis nesukeltų avarinės situacijos ir pats būtų saugus, ekspertai pastebi, jog šeimininkams vis dar reikia priminti šią pareigą. Policija ragina laikytis taisyklių ir nerizikuoti tiek augintinio, tiek savo pačių sveikata ir gyvybe, o augintinių specialistai primena saugaus vežimo taisykles.
Pramogos
Britanijos upėse plaukioja nuo narkotikų apsvaigusios žuvys
Britanijos upėse siaučia „nematoma“ narkotikų epidemija. Atokesniuose vandens telkiniuose gyvenančios žuvys yra itin užterštos įvairiomis cheminėmis ir neteisėtomis medžiagomis, praneša mokslininkai. Kol kas nėra žinoma, kokią įtaką tai turi pačioms žuvims.
Pramogos
Ar tai – mandagiausia Britanijos katė? Gyvūnas į namus prašosi pasibelsdamas
Vienai Kardife gyvenančiai moteriai pavyko įamžinti neįprastą vaizdą. Lauke pasivaikščiojusi katė į namus prašosi būti įleista belsdama į duris.
Aktualijos
Barbarė moteris 30C karštyje išmetė į konteinerį plastikinį maišą su septyniais šuniukais
Septyni trijų dienų amžiaus šunyčiai rasti šiukšlių konteineryje Kalifornijoje, buvo pradėta kaltininko paieška.
Pasaulis
Kalėjime su 730 nuteistųjų bausmę atlieka ir meška
Viename Kazachstano kalėjime, kartu su kitais 730 nuteistųjų, bausmę atlieka ir rudoji meška, rašo Mirror.co.uk.
Pramogos
Kai kurie šunų ir kačių augintojai nori juos paversti veganais
Tiek katės, tiek šunys iš prigimties mėsėdžiai, tačiau tai nesustabdo jų šeimininkų nuo bandymų paversti savo kailiniuotus augintinius veganais. Kol vieni dar tik svarsto apie tokią beprotišką galimybę, kiti jau ėmėsi veiksmų.
Pramogos
Prestižiniame šunų konkurse Birmingame pirmą kartą plevėsavo ir Lietuvos vėliava
Birmingeme vykstančios prestižinės pasaulio šunų parodos „Crufts“ konkurso „Eukanuba World Challenge“ iškilmingoje finalo eisenoje pirmą kartą suplevėsavo Lietuvos vėliava. Mūsų šaliai atstovavęs garbanotasis bišonas Tauro Misoko, iš Kaune įsikūrusio „Tauro Kennel“ veislyno, pateko į gražiausių pasaulio šunų finalą. Šiais metais konkurse dalyvavo šunys iš 36 pasaulio šalių.
Pasaulis
Virtuvėje rasti paslaptingi padarai – lyg iš siaubo filmo
Naujojoje Zelandijoje gyvenančios moters virtuvėje rasti paslaptingi padarai ne vienam juos atpažinti panorusiam gamtos ekspertui sukėlė nemažai klausimų. Siekiant išsiaiškinti, kas tai per gyviai, ir socialiniame tinkle paviešinus jų nuotrauką, šiais lyg iš siaubo filmo atvykusiais padarais susidomėjo ir internautai.
Pramogos
Didžiausios klaidos auginant jūrų kiaulytes
Jūrų kiaulytė (Cavia porcellus) – mažutis naminis gyvūnėlis, kilęs iš Pietų Amerikos. Teigiama, kad jos tokį pavadinimą gavo, kadangi yra atkeliavusios iš už jūrų marių o kūno sudėjimas panašus į kiaulytės. Beje, kiaulytės vandens netgi bijo. Europoje yra atsiradusios jūrų kiaulyčių augintojų draugijos, klubai, organizuojamos parodos.
ŽYMA
GYVŪNAI