ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Gyvenimas
Kaip pamilti savo gyvenimą? 9 vertingi patarimai, kuriais verta pasinaudoti
Mylėti savo gyvenimą – mūsų pagrindinė misija. Mūsų egzistencijos prasmė ir yra pasiekti meilę. Kad sukurtume tokį gyvenimą, mums tenka keistis ir vystytis
Pramogos
Išrinkta blogiausia vieta gyventi Anglijoje: ar jūsų miestas pateko į dešimtuką?
Po ilgų vertinimų, apklausų ir tyrimų paviešintas blogiausių miestų Anglijoje dešimtukas. Pirmą, tačiau tikrai ne geriausią vietą jame užima lietuvių gausiai apgyvendintas Peterborough miestas.
Gyvenimas
Ar galima pakeisti savo likimą?
Tikriausiai nėra nė vieno žmogaus, kuris nebūtų sau uždavęs tokio klausimo: „Ar galima pakeisti savo likimą?“. Visus atsakymus paprastai galima suskirstyti į dvi grupes. Vieni žmonės būna įsitikinę, kad nieko pakeisti neįmanoma, ir paprasčiausiai plaukia pasroviui. Kiti mano, kad absoliučiai viskas priklauso nuo žmogaus. Kas teisus?
Pasaulis
Prieš Sovietų Sąjungos griūtį dingęs vyras rastas šalčiausiame pasaulio taške: bėgau nuo degtinės
Prieš pat Sovietų Sąjungos griūtį dingęs buvęs sovietų karinių oro pajėgų desantininkas rastas Jakutijoje – oro temperatūra čia nukrinta iki -60 laipsnių.
Komentarai
Išsitrinkime galvas. Delete
Atsibundi vos prašvitus ir supranti, kad tai tavo organizmas nuo ankstyvo ryto siunčia žinutes: sako, kad skauda. Kad privalai kažką daryti. Aišku, supyksti: šiandien ir taip nėra kada, reikia bėgti į darbą, o kūnas perspėja, kad būtina sveikata pasirūpinti. Tučtuojau, neatidėliojant, greitai. Koks dantis, kuris sudaro gal vieną tūkstantąją dalį tavo organizmo, staugia taip, kad viską metęs leki pas dantistę gydytis. Kai pagalvoji, tai turi dar per dvidešimt kramtomųjų atsarginių, o rūpiniesi juo, kaip vienatiniu, paskutiniu.
Pramogos
Dainininkei Berneen Kataro valdžia neleido viešai dainuoti dėl neįtikėtinos priežasties
Praeityje žinoma dainininkė kilusi iš Pietų Afrikos Respublikos Berneen Čereška prieš devynerius metus paliko Lietuvą ir kartu su lietuviu vyru išvyko gyventi į musulmoniškąjį Katarą. Išgarsėjusi LNK muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ ir ilgą laiką vedusi laidą KK2, Berneen sako, jog iš savo žinomumo tuomet nesusikrovė didelių turtų.
Kultūra
Gyvenimas kaip kine
Nežinia kodėl, bet jau ilgą laiką tave persekioja gyvenimo, kaip filmo, idėja. Ta nuojauta, kad esi kažkokio scenarijaus personažas, kad esi jau užfiksuotas kino juostoje, kad nevaldai siužeto ir nieko negali pakeisti, nes nuo tavęs niekas nepriklauso.
Pramogos
Verslas Arabijos pusiasalyje baigėsi kalėjimu iki mirties
Turtingiausioje pasaulio šalyje veiklą pradėjęs britų verslininkas tikina susidūręs su nesąžiningais partneriais ir dėl to ilgam atsidūrė kalėjime, iš kurio nesitiki išeiti gyvas.
Kultūra
Paskui vijurką
Popietės valandas, praleistas su Algimantu Kanču, lydi nuolatinė nuostaba. Iš kur tiek entuziazmo ir energijos? Žurnalistė Ieva Rekštytė įkandin žymiojo architekto leidžiasi į estetikos, architektūros ir pozityvumo kelionę.
Pasaulio lietuviai
Lietuvei Kataras – stebuklų šalis
Užaugusi Klaipėdoje prie šaltos Baltijos jūros Monika Petrauskaitė jau spėjo išmaišyti pusę planetos. O kadaise, pasak jaunos moters, Lietuvos sostinė Vilnius jai atrodė tarsi viso pasaulio sostinė. Bet tik tol, kol pamatė likusį pasaulį.
ŽYMA
GYvenimas