sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Pramogos
Ariana Grande sustiprinus saugumą Paryžiuje pratęsė turą
Ariana Grande Paryžiuje sustiprinto saugumo sąlygomis pratęsė pasaulines gastroles, praėjus kiek daugiau kaip dviem savaitėms po mirtininko sprogdintojo išpuolio per jos koncertą Mančesteryje.
Pasaulis
Prie Paryžiaus katedros aidėjo šūviai, kilo panika
Antradienį po pietų prie garsiosios Paryžiaus Dievo motinos katedros pasigirdo šūviai, kilo panika.
Pasaulis
Tragiška žūtis sutrikdė „Eurostar“ eismą
Iš Paryžiaus (Prancūzija) į Londoną, D. Britaniją, vykstančiame traukinyje antradienį įvyko tragiškas incidentas, kuris trumpam sustabdė „Eurostar“ traukinio eismą Lamanšo sąsiauriu.
Pasaulis
Paryžiuje ginkluotas vyras puolė policiją
Paryžiaus Gare du Nord stotyje sulaikytas vyras, policijos pareigūnams grasinęs peiliu.
Pasaulis
Paryžiaus centre teroristas nusitaikė į policininkus
Ketvirtadienį vakare vienoje iš judriausių Prancūzijos sostinės vietoje aidėjo šūviai, kulkos pakirto du policininkus.
Pasaulis
Per Londono ataką sužeisti moksleiviai iš Prancūzijos
Aiškėja, kad per trečiadienį įvykdytą teroro išpuolį D. Britanijos sostinėje Londone nukentėjo ir turistai. Tarp jų moksleiviai iš Prancūzijos.
Pasaulis
Paryžiuje – sprogimas
Prancūzijos sostinėje Paryžiuje įsikūrusioje Tarptautinio valiutos fondo (TVF) būstinėje nugriaudėjo sprogimas. Teigiama, kad sprogo paštu atsiųstas sprogmuo.
Verslas
Kibernetinius vagis domina ir jūsų telefonas
Išmanieji telefonai tapo asmeninės informacijos kasyklomis, kuriame gausu bankų duomenų, kreditinių kortelių informacijos bei adresų, todėl jie itin vilioja kibernetinius įsilaužėlius, perspėja ekspertai.
Anglijoje
„Brexit”: Paryžius ruošiasi priimti verslininkus iš Londono
Paryžius pasiraitojo rankoves kovoje dėl neva po „Brexit” iš Londono pasitrauksiančių tarptautinių verslo būstinių.
Verslas
Ar pakvies į pasimatymą lemia ir telefono modelis
Vieniši amerikiečiai skiria ypatingą dėmesį galimo partnerio mobiliojo telefono modeliui, o „iPhone“ savininkai yra išrankesni negu išmaniųjų telefonų, kuriuose įdiegta operacinė sistema „Android“, naudotojai, rašo agentūra „MarketWatch“.
Pasaulis
Paryžiumi vėl praslinko teroro šmėkla
Penktadienį ryte Prancūzijos sostinėje sušaudytas mačete mojuojantis ir religinius lozungus šūkaujantis vyras, galimai planavęs teroro aktą.
Pasaulis
Dosniausi ir brangiausi miestai Europoje
Europoje yra ne vienas miestas, kuriame pildosi svajonės ir jie dažnai tituluojami kaip atveriantys puikias galimybes, tačiau yra ir tokių, kurie linksniuojami kaip patys brangiausi. „The Independent“ pateikė 11-ikos tokių sąrašą, kuriame lyderio pozicijas užkariavo D. Britanijos sostinė Lodnonas.
Pasaulis
Paryžiuje atidarytas narkotikų kambarys
Paryžiuje šį penktadienį visiems priklausomybėms kamuojamiems žmonėms duris atvers narkotikų kambarys. Jame narkotikus vartojantys asmenys galės saugiai susileisti kvaišalų dozę.
Pramogos
Iš Kim Kardashian Paryžiuje pavogti milijonai
Realybės žvaigždei ir verslininkei Kim Kardashian grasinta ginklu. Iš šou pasaulio atstovės apartamentų, kuriuose moteris su šeima buvo apsistojusi Paryžiaus mados savaitės metu, pavogta juvelyrikos dirbinių už milijonus dolerių.
Pasaulis
Prancūzai bando aplenkti teroristus
Prancūzijos tarnybos daro viską, kad užkirstų kelią naujoms teroristų atakoms. Anot šaltinių, pareigūnai sulaikė paauglę, kuri, kaip įtariama, planavo naują išpuolį.
Pasaulis
Paryžiuje imigrantai padegė autobusą
Žiniasklaidą pasiekė video, kuriame užfiksuota, kaip viename Paryžiaus rajone grupė imigrantų užpuola autobusą. Kaukes dėvėję vyrai padegė autobusą, kuriuo važiavo 15 žmonių. Nei vienas keleivių nebuvo sužeistas.
Pasaulis
Paryžius: Eifelio bokštas vėl uždarytas
Eifelio bokštas šį antradienį buvo uždarytas dėl darbuotojų streiko. Tai jau antras Prancūzijos sostinės simbolyje dribančiųjų streikas per pastarąsias dvi savaites. Priežastis ta pati – prieštaringai vertinamos naujosios darbo reformos.
Pasaulis
JAV siunčia perspėjimą: vasarą Europai smogs teroristai
Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) įspėjo į Europą vykstančius savo piliečius dėl galimų teroristinių išpuolių vasarą. Jiems patariama vengti lankytis masinėse susibūrimo vietose, aplenkti turistinius objektus.
Pasaulis
Prancūziją alina masiniai streikai
Prancūzijoje gyvenimą paralyžavo šią savaitę prasidėję masiniai streikai, kurie kilo dėl darbo įstatymų reformos. Jie vyksta daugelyje šalies miestų. Sutriko naftos perdirbimo bendrovių, branduolinių jėgainių ir pagrindinių transport mazgų darbas, praenšė BBC.
Pasaulis
„EgyptAir“ katastrofa“: rasta lėktuvo nuolaužų ir keleivių kūnų
Ketvirtadienio naktį sudužusio „EgyptAir“ lėktuvo paieškos tęsiamos jau antrą parą. Ekspertai pranešė, kad Viduržemio jūroje, netoli Egipto krantų, aptiktos lėktuvo nuolaužos ir keleivių kūnai bei daiktai. Šiuo metu ieškoma juodosios dėžės.
ŽYMA
IOS