šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Pramogos
NICO pristato naują, Londone sukurtą video klipą
Lietuvoje populiarus Naujų idėjų kamerinis orkestras (NICO) neseniai viešėjo Londone. Viešnagės metu NICO ne tik spėjo surengti koncertą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga pačiame Londono centre, tačiau ir sukurti net tris naujus vaizdo klipus.
Aktualijos
Krašto apsaugos ministras galvoja apie „kiberšauktinius“
Kibernetiniai šauktiniai ir tokių karių rezervas Lietuvoje galėtų atsirasti per artimiausius kelerius metus, sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.
Pramogos
Beyonce sesuo Solange nusifilmavo nuoga
Naujausiame savo dainos video klime jaunesnioji Beyonce sesuo Solange Knowles, kuri taip pat yra dainininkė, nusifilmavo visiškai nuoga.
Komentarai
Nuostabi gąsdinanti ateitis
Pirmoji kibernetinė ataka surengta 1988 m. lapkričio 2 d., kai tuometis Masačusetso universiteto studentas, o dabar jo profesorius, Robertas Tappanas Morrisas sukūrė Morriso kirminu pramintą skaitmeninį kenkėją, kuriuo buvo užkrėsti daugiausia JAV kompiuteriai.
Lietuva
Ar drąsūs raginimai įkvėps lietuvius balsuoti rinkimuose?
Artėjant rinkimams į Seimą, kurie vyks kitą sekmadienį, spalio 9-ąją dieną, vis daugiau žymių žmonių garsiai reiškia savo poziciją – visuomenei puikiai pažįstami veidai ne tik gana atvirai reiškia savo politines pažiūras, bet ir uoliai ragina jaunus žmones ateiti į rinkimus.
Verslas
Užprogramuota nelygybė
Nepasotinamą Lietuvos darbdavių alkį informacinių technologijų (IT) specialistams galėtų apmalšinti dailiosios lyties atstovės. Tačiau būtina keisti šios specialybės įvaizdį.
Pramogos
Žavaus žiliagalvio šokis susprogdino internetą
Seksualus ir karštas žiliagalvio 49-erių italo verslininko Gianlucos Vacchi šokis tapo pastarųjų dienų interneto sensacija.
Pasaulis
Video: šimtai rusų žvejų bėga nuo skylančio ledo
Internete plinta įspūdingas įrašas, kuriame įamžinta, kaio šimtai žvejų Rusijoje bėga nuo po kojomis staiga pradėjusio skilti ledo.
Pramogos
Video: berniukas neleido mamai gaminti pietų
Internetą sprogdina jautrus video įrašas, kuriame įamžintas mamos ir sūnaus pokalbis. Mažas gyvūnus mylintis berniukas mamos prašo pietums negaminti vištienos.
Pramogos
Vestuvių drama Rusijoje: sviedusi puokštę nuotaka pabėgo (Video)
Internete žaibiškai plinta video įrašas, kuriame užfiksuotas dramatiškas jaunųjų išsiskyrimas viduryje gatvės Rusijoje.
Aktualijos
Sukrečiantis video: užfiksuota, kaip du jaunuoliai žūsta avarijoje
Dviejų kraupioje avarijoje žuvusių jaunuolių šeimos išplatino sukrečiantį video įrašą, kurio metu užfiksuota, kaip jauni vyai patiria automobilio avariją ir žūsta, - pranešė naujienų portalas metro.co.uk.
Pramogos
Pirmasis mago ir jo žmonos šokis nustebino ir daug mačiusius
Pirmasis janavedžių Justino Tillmano ir jo nuotakos Jillian Sipkins šokis nustebino net ir viską mačiusius. Vestuvių svečiai negailėjo ovacijų ir susižavėjusių šūksnių, o video patalpinus „Youtube” svetainėje, įrašas susilaukė daugiau nei 9 mln. peržiūrų.
Pramogos
Ar esate ruoniui kasę pilvuką? (Video)
Nuotykių ieškotojas Gary Graysonas nardymą Scilly salose, Cornwallyje dar ilgai prisimins su šypsena. Tą dieną po vandeniu filmuojant pilkąjį Atlanto vandenyno ruonį, šis nusprendė pabendrauti su naru. Meilųjį ruonį ir jo neįprastą elgseną naro kolega užfiksavo video kamera.
Aktualijos
Siaubingi išgyvenimai lėktuve: leistasi avariniu būdu (VIDEO)
Internete išplito brito Ethano Williamso mobiliuoju telefonu filmuotas video: avariniu būdu buvo priverstas leistis lėktuvas po to, kai jo viduje pasirodė dūmai, pranešė naujienų portalas standard.co.uk. „Cathay Pacific“ lėktuvas turėjo skristi iš Honkongo oro uosto į Los Andželą, tačiau avariniu būdu buvo nutupdytas Aliaskoje.
Pasaulis
Internautus pašiurpino žiaurus video iš kūdikių namų
Žiaurios slaugės elgesys su vos kelių dienų kūdikiu pašiurpino ir visko mačiusius internautus. Video, kuris patalpintas vaizdo įrašų svetainėje Yotube.com, plinta it pavojingas virusas. Žmonės negaili prakeiksmų Bulgarijos sostinėje Sofijoje įsikūrusių kūdikių namų darbuotojai.
Gyvenimas
Jautrus video: po vėžio gydymo mama sugrįžta pas sūnų
Mama spaudžia glėbyje dvejų metukų sūnelį, kuris vis išsprūsta apibėgti džiaugsmo rato ir vėl grįžta pas seniai nematytą ir labai išsiilgtą mamą. Toks jautrus video pastarosiomis dienomis Yotube.com svetainėje užkariavo tūkstančius širdžių visame pasaulyje.
Pramogos
Voverė pavogė filmavimo kamerą
Internete sparčiai plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota kaip pilkoji voverė pačiumpa ir nusineša Kanados gyventojo filmavimo kamerą „Go Pro“.
Lietuva
Vilniaus meras pavogė M. Mikutavičiaus dainą
Kandidatas į Vilniaus merus Artūras Zuokas supykdė Lietuvoje garsų dainininką Marijoną Mikutavičių. Pastarojo daina be sutikimo atsidūrė rinkiminiame video, kuriame raginama balsuoti už A. Zuoką, vadinami kandidato nuopelnai sostinei.
Pasaulis
Floridoje žvejai netikėtai prarado laimikį
Jungtinėse Valstijose. Floridoje, žvejoję vyrai džiaugėsi pagavę ryklį ir tikėjosi jį parsitempti į krantą, tačiau jų planus sujaukė gerokai didesnė ir galingesnį žuvis - galijotinis ešerys.
Pramogos
Savaitės filmas: „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ („X-Men: Days of Future Past”)
„Iksmenai. Praėjusios ateities dienos“ – tai jau septintoji „Iksmenų“ serijos dalis ir trečioji, kurią režisavo veiksmų filmų genijus Bryanas Singeris. Jo biografijoje – dvi pirmosios „Iksmenų“ dalys, tad galima drąsiai teigti, kad garsieji komiksų superherojai grįžo ten, kur ir pradėjo savo kelionę po kino teatrus – į pirmojo „tėčio“ rankas.
ŽYMA
IT