šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Pramogos
89-tą kartą išdalinti „Oskarai”
Iškilmingos 89-osios Akademijos apdovanojimų ceremonijos metu geriausiems kino pasaulio atstovams išdalinti prestiziškiausiais laikomi Oskarų apdovanojimai.
Pramogos
Adele susišlavė muzikinius „Grammy” apdovanojimus
Sekmadienį Los Andžele, JAV įvyko 59-ieji kasmetiniai muzikiniai „Grammy” apdovanojimai, kuriose vienareikšmiškai triumfavo britė dainininkė Adele.
Pramogos
Išdalinti britų filmų apdovanojimai BAFTA
Vėlyvą sekmadienio vakarą Londonas ūžte ūžė nuo susirinkusių garsenybių kiekio – buvo dalijami prestižiniai Britų filmų ir televizijos menų akademijos apdovanojimai (BAFTA).
Pramogos
Lietuvoje nugriaudėjo pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“
Sekmadienio vakarą ryškiausios šalies garsenybės susirinko Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, kur vyko Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“.
Pramogos
Paskelbti „Auksinių gaublių” laimėtojai: triumfavo „Kalifornijos svajos”
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Los Andžele išdalinti ilgai laukti ir vieni iš svarbiausių kino pasaulyje „Auksinių gaublių” apdovanojimai. Į ceremoniją susirinko visas Holivudo žvaigždžių paradas.
Pramogos
Los Andžele išdalinti Kritikų apdovanojimai
Sekmadienio vakare išdalinti 22-ieji kasmetiniai Kritikų apdavanojimai. Šiemet apdovanojimai tapo išties ypatingi – pirmą kartą apdovanojimų istorijoje šventė surengta ne tik kinui, tačiau ir televizijai nusipelniusiems asmenims paminėti.
Pramogos
Išdalinti britų mados apdovanojimai
Pirmadienį, gruodžio 5 d. vakare Londonas paskendo madoje. Jungtinės Karalystės sostinėje išdalinti „Britų mados apdovanojimai”.
Verslas
Sudominti ir įdarbinti
Darbdaviai kartu su partneriais siekia padidinti bedarbių jaunuolių motyvaciją įsidarbinti ir atveria įmonių duris.
Pramogos
MTV apdovanojimuose karaliavo Beyonce
Niujorke sekmadienį įvyko kasmetinė muzikos TV kanalo MTV vaizdo klipų apdovanojimai, kuriuose daugiausiai liaupsių teko atlikėjo Beyonce kūrinio klipui.
The Economist
Mitai apie tūkstantmečio kartą
Įmonėms vertėtų atsargiai skelbti abejotinus apibendrinimus apie jaunesnius darbuotojus
Pramogos
Šiemet „Emmy” apdovanojimuose sumušti net du rekordai
Sekmadienį įvykusi iškilminga „Emmy” apdovanojimų ceremonija pažėrė ne vieną staigmeną. Tačiau dvi iš jų tikrai pateks į televizijos istoriją.
Pramogos
Išdalinti BAFTA televizijos apdovanojimai
Britų kino ir televizijos akademija (BAFTA) kaip ir kasmet apdovanojo labiausiai nusipelniusius telvizijos serialų aktorius, laidų kūrėjus bei žurnalistus savaitgalį įvykusiuoses BAFTA televizijos apdovanojimuose.
Pramogos
„Oskarų“ ceremonijoje triumfavo „Žmogus-paukštis“
87-ąjį kartą išdalyti vieni svarbiausių kino pasaulio apdovanojimų – „Oskarai“. Ceremonijoje triumfavo ir geriausio metų filmo vardą pelnė „Žmogus-paukštis“ („Birdman“), nušluostęs nosį daugelyje šių metų kino apdovanojimų triumfavusiam filmui „Vaikystė“ („Boyhood“).
Pramogos
„Grammy“ apdovanojimai – akis badančios iškirptės ir K. Westo įniršis
„Grammy“ apdovanojimai – ne tik kasmetinė muzikos šventė, bet ir puiki proga pademonstruoti savo išpuoselėtą kūną bei mados išmanymą. Šiemet moteriškosios lyties dainininkės labiausiai buvo linkusios pabrėžti savo apvalumus.
Pramogos
Lietuvos žvaigždes šokiravo M.A.M.A. ceremonija
Savaitgalį Kaune praūžusi M.A.M.A. apdovanojimų ceremoniją sukėlė diskusijų bangą. Žiūrovams, renginio dalyviams ir garsenybėms nepatiko beveik viskas. Televizijoje įsisiūbavus renginio transliacijai, „Facebook“ profiliuose žiūrovai pradėjo skelbti nepasitenkinimą.
Pramogos
Londono kino kritikų apdovanojimuose triumfavo „Vaikystė\"
Oskarui nominuotas ir tris Auksinius gaublius susišlavęs filmas „Vaikystė“ puikiai įvertintas ir kino kritikų. Juosta Londono kritikų apdovanojimuose dar kartą nušluostė nosis kitiems nominantams ir pelnė tris apdovanojimus.
Aktualijos
Geriausias futbolininkas – C. Ronaldo
Cristiano Ronaldo trūksta vieno asmeninio trofėjaus, kad pagal jų skaičių pasivytų Lionelį Messi. Geriausiu 2014 metų futbolininku pirmadienį paskelbtas portugalas pelnė trečią savo FIFA „Aukso kamuolį“ („Ballon d\'Or“). Nuolat su juo lyginamas argentinietis „Ballon d\'Or“ jį yra iškovojęs keturis sykius, rašė Delfi.lt.
Pramogos
Kino pasaulį sudrebino „Auksinių gaublių“ ceremonija
Losandžele įvyko 72-oji „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonija. Šių metų favoritu tapo filmas „Vaikystė“ („Boyhood“), susišlavęs tris statulėles: „Geriausias filmas“, „Geriausias režisierius“ bei „Geriausia antro plano aktorė“.
Pramogos
Siūlomas įspūdingas atlygis už lapių žudiką
Pasirodo, už informaciją apie gyvūnų žudikus irgi atsidėkojama dideliais pinigais. Pietryčių Anglijos Surėjaus apykinkių gyventojai, turintys inforamcijos apie dvi lapes nelegaliais spąstais nužudžiusį žmogų, pretenduoja į įspūdingą piniginį atlygį.
Pramogos
Paskelbtas nuostolingiausių aktorių sąrašas
Žurnalas „Forbes“ kasmet garsiems žmonėms skiria įvairias nominacijas ir skelbia labiausiai nusipelniusių, turtingiausių ir kitokius sąrašus. Šiemet, kaip įprasta, žurnalas sudarė sąrašą aktorių, kurių darbas kino pramonei atneša mažiausiai pelno, tačiau sukrauna turtus jiems patiems.
ŽYMA
JAUNIMAS