šeštadienis, liepos 4 d.
Pasaulis
JK reiškia „visišką paramą“ į ginčą su D. Trumpu įsivėlusiam diplomatui
Jungtinės Karalystės premjerės Theresos May vyriausybė pirmadienį išreiškė „visišką paramą“ savo ambasadoriui Vašingtone, po to, kai JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė daugiau su juo neketinantis bendrauti.
Pramogos
Žemyn smunkantis svaras verčia patuštinti pinigines: pokyčius pajuto ir JK emigrantai
Svaro kursui euro atžvilgiu Jungtinėje Karalystėje (JK) jau kurį laiką ritantis žemyn, JK gyvenantys asmenys sako turintys vis labiau patuštinti savo pinigines. Išaugusi infliacija šalyje jau kurį laiką kelia maisto produktų ir paslaugų kainas, o tokia situacija skaudžiai atsiliepia ir emigrantams. Kalbant apie Lietuvą, pasak ekonomistų, kol kas galime būti ramūs. Lietuvos ekonomikai, bent jau artimiausiu metu, tokie neramumai didelės įtakos neturės.
Anglijoje
Priimti įstatymų pakeitimai padės reglamentuoti JK ir Lietuvos piliečių teisinę padėtį po „Brexit“
Seimas priėmė Valstybinio socialinio draudimo, Sveikatos draudimo, Pelno mokesčio įstatymų ir kitų lydimųjų teisės aktų pakeitimus (projektui Nr. XIIIP-3295(2), Nr. XIIIP-3296(2), Nr. XIIIP-3297(2), kurie parengti siekiant reglamentuoti Jungtinės Karalystės (JK) ir Lietuvos piliečių teisinę padėtį po JK išstojimo iš ES dienos be susitarimo. Jei JK išstos iš ES, jos piliečiai, šiuo metu esantys ES piliečiai, taps trečiosios šalies piliečiais.
Anglijoje
JK ir Vokietijos lyderės Berlyne aptaria „Brexit“
Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May antradienį atvyko į Berlyne įsikūrusį kanclerės Angelos Merkel biurą, siekdama užsitikrinti susitarimą su Europos Sąjungos šalimis dėl naujo „Brexit“ atidėjimo.
Pramogos
Į Lietuvą sugrįžusi D. Virbilaitė: „pupyčių“ eroje kitokios manęs šou verslas nenorėjo įsileisti
Prieš daugiau nei dešimtmetį legendiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi atlikėja Donata Virbilaitė neilgai trukus šlovės spindulius iškeitė į emigrantės duoną. Visgi po aštuonerių metų pertraukos atlikėja ir vėl suspindo lietuviškoje scenoje, tikindama, kad per šį laikotarpį pramogų pasaulyje įvyko nemažai pokyčių, už kuriuos ji ne vienam atlikėjui norėtų iškaršti kailį. Apie savo karjeros planus, pokyčius šou pasaulyje ir asmeninio gyvenimo detales žinoma moteris sutiko papasakoti.
Pramogos
JK lietuvių pamėgto atlikėjo kita karjeros stotelė – Lietuva
Skandalingai pagarsėjęs dainininkas Tomas Bagdonavičius mėgaujasi augančiu populiarumu Lietuvoje. Vyras pristatė ne vieną didžiulio populiarumo sulaukusį muzikos kūrinį, o į jo koncertus renkasi vis daugiau žmonių. Prieš šiek tiek daugiau nei pusmetį iš ilgą laiką jo namais buvusios Anglijos sugrįžęs atlikėjas tikina, kad pokyčių gyvenime reikėjo norint prisivilioti sėkmę.
Lietuva
Ar JK lietuviai balsuos už Jurijų?
„Delfi TV“ studijoje laidoje „Eurovizija: gal pagaliau?“ viešėjo šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko. Po dramatiškos kovos praėjusį šeštadienį su atlikėju žurnalistai kalbėjosi ne tik apie pasiruošimą didžiajai scenai Tel Avive, bet ir apie skandalus, asmeninį gyvenimą ir tai, kas vyko „už kadro“ nacionalinės atrankos metu.
Pramogos
Iš mokyklos į Islamo valstybę pabėgusi mergina nori grįžti į JK
Viena iš trijų merginų, 2015-aisiais palikusių Jungtinę Karalystę tam, kad prisidėtų prie Islamo valstybės grupuotės, teigia nesigailinti priėmusi šį sprendimą, tačiau nori sugrįžti namo, rašo Bbc.com.
Pramogos
Keliautoju laiku prisistatantis vyras tikina žinantis, kas JK nutiks po „Brexit“
„Brexit“ chaosui nesimatant galo, keliautoju laiku save pristatantis asmuo teigia žinantis, kaip, palikusi Europos Sąjungą, atrodys ir elgsis Britanija.
Anglijoje
Oficialu: paaiškėjo, kada JK parlamentas balsuos dėl „Brexit“ sutarties
Didžiosios Britanijos įstatymų leidėjai nutarė, kad kritiškai svarbus balsavimas dėl „Brexit“ sutarties, suderėtos su Briuseliu ministrė pirmininkės Theresos May vyriausybės, įvyks sausio 15 dieną, antradienį pranešė premjerės atstovas.
Aktualijos
Oficialu: Europoje dingsta milžiniški roamingo mokesčiai
Nuo šiol galite pamiršti milžiniškas telefono sąskaitas, gautas po atostogų užsienyje. Nuo kitos savaitės oficialiai panaikinami tarptautiniai roamingo mokesčiai visoje Europos Sąjungoje.
ŽYMA
JK