penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Aktualijos
Daugiaaukštyje ugnis išplito žaibiškai (vaizdo įrašas)
Šeštadienio pavakarę gaisras kilo Manchester’yje esančio daugiaaukščio bute, iš kurio ugnis sparčiai išplito į gretimus butus bei aukštus.
Aktualijos
Trečia lytis – jau greitai Kanados pasuose
Kanados vyriausybė paskelbė įvedanti specialų žymenį „X“ tiems šalies piliečiams, kurie nelaiko savęs nei vyrais, nei moterimis. Šis ženklas galės būti naudojamas pasuose bei kituose asmens dokumentuose.
Aktualijos
Mažylę pagrobti bandyta labai įžūliai
Tik neabejingų liudininkų dėka pavyko sulaikyti įtariamą vaiko pagrobėją ir grąžinti mažylę pas mamą: vyras savo piktus kėslus bandė įvykdyti labai įžūliai.
Aktualijos
Mančesterį krečia įkaitų drama
Antradienio naktį Mančesteryje ginkluotas vyras įsiveržė į namus, kuriuose buvo moteris, mažas vaikais ir naujagimis bei paėmė juos įkaitais.
Aktualijos
A.Širinskienei trūksta laiko: nukeliamas ES ir Kanados prekybos sutarties ratifikavimas
Europos Sąjungos (ES) ir Kanados prekybos susitarimo ratifikavimas gali būti nukeltas į rudenį, nors Lietuvos diplomatai tikėjosi, kad tai galėtų įvykti dar pavasario sesijoje.
IT ir transportas
Tyrimas Kanadoje: elektromobiliai taršą mažins nežymiai, dotacijos jiems – neefektyvios
Dosnios dotacijos elektromobiliams Kanadoje nėra ekonomiškai rentabilios, nustatė Monrealio ekonomikos instituto tyrėjai. Be to, tokių automobilių indėlis mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą yra menkas.
Aktualijos
Vyras žuvo pastojęs kelią vagims
Bandydamas sustabdyti automobilio vagis savo namų kieme Manchesteryje buvo mirtinai sužalotas jaunas vyras.
Aktualijos
Kanada stebi padidėjusį pabėgėlių iš JAV srautą
Kol Jungtinės Valstijos yra susirūpinusios pietine siena, kanadiečiai irgi žvalgosi į savąją.
Aktualijos
Paslaptingai dingo mama su sūneliu
Penktadienį neaiškiomis aplinkybėmis Manchesteryje pradingo jauna moteris ir jos sūnus, jų ieškoti mestos didžiulės policijos pajėgos.
Pramogos
Pirkėjams brukamos klastotės
Konfiskuota milijoninės vertės garsių prekės ženklų aprangos, avalynės ir kitų prekių klastočių, kuriomis prekiauta Manchesteryje.
Aktualijos
Specialus policijos būrys supainiojo adresus
Iki dantų ginkluotas policijos būrys jėga įsibrovė į namą greta Manchesterio, tačiau jame rado ne ieškomus nusikaltėlius, o išsigandusią moterį ir mažametį jos sūnų.
Aktualijos
Manchesterio gyvenimą sujaukė bombų pavojus
Sekmadienį Manchesteryje dešimtys tūkstančių žmonių privalėjo keisti savo planus dėl sprogmens grėsmės neįvykus futbolo varžyboms, netrukus gautas pranešimas apie bombą lėktuve, skrendančiame į šį miestą.
Aktualijos
Savižudis sukėlė sumaištį prie Manchesterio
Dėl nusižudyti bandžiusio vyro uždarytas eismas pagrindiniame kelyje iš Manchesterio į tarptautinį oro uostą, dėl to kilo nemaža sumaištis.
Aktualijos
Manchesterio oro uoste – liepsnos ir dūmai
Pasaulyje sklandant terorizmo šmėklai bet koks įtartinas įvykis greta oro uostų sukelia audringą žmonių reakciją.
Aktualijos
Manchesteryje – viešas policininkų seksas
Manchesterio policija tiria skundą dėl dviejų pareigūnų veiksmų viešumoje – pranešta apie įstatymo sargų lytinį aktą baro lankytojų akivaizdoje.
Aktualijos
Nuo išprievartavimo išgelbėjo šuo
Merginą nuo baisaus likimo išgelbėjo šuo. Mančesteryje esančiame Flixton kaimelyje augintinį vedžiojusią dvidešimtmetę merginą išgąsdino iš krūmų iššokęs vyriškis – teigė Independent.co.uk.
Aktualijos
Mančesterio centre – milžiniškas gaisras (Video)
Pačiame Mančesterio centre pirmadienio vakare užsiliepsnojo septynių aukštų pastatas. Miesto gyventojai perspėti vengti vietovės, - pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.
Aktualijos
Manchesterio kanale rastas žmogaus kūnas
Manchesterį sukrėtė kraupi nelaimė. Viename miesto kanalų rastas žmogaus kūnas. Pareigūnai aiškinasi mirties aplinkybes. Neatmetama galimybė, jog tai galėjo būti žmogžudystė, - pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.
ŽYMA
KANADA