sekmadienis, balandžio 11 d.
Pramogos
Pasipiktinę londoniečiai protestuoti išėjo į gatves
Už žodžio laisvę pasisakantys protestuotojai antradienį išėjo į gatves išreikšti pasipriešinimo Turkijos prezidento Recepo Tayyipo Erdogano ir Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May bei Karalienės Elizabeth II susitikimui.
Verslas
Buvusi valstybės kanclerė rado naują darbovietę
Buvusi Vyriausybės kanclerė Milda Dargužaitė vadovaus Danijos investicijų bendrovei „Northern Horizon“, kurios valdyboje dirbo prieš paskyrimą dirbti Vyriausybės kanclere 2016 metų pabaigoje.
IQ Tema
Politiko portretas
Kas jis, Saulius Skvernelis?
Žiniasklaidoje išnyrantys Vyriausybės vadovo portretai dažnai emocingi – jis tai rūstus, tai linksmas, tai vaikiškai nustebęs. Lyg dažnai keičiamos kaukės, kurias IQ pamėgino atidengti.
Pasaulis
Nuo tako nuslydęs lėktuvas pakibo ant skardžio
Savaitgalį didžiule tragedija vos nesibaigė incidentas šiaurinėje Turkijoje esančio miesto oro uoste – jame nutūpęs lėktuvas su daugybe keleivių nuslydo nuo pakilimo tako ir pakibo ant skardžio virš jūros.
Pasaulis
Turistų apgultose Graikijoje ir Turkijoje žemės drebėjimai. Yra žuvusių turistų
Turistų pamėgtą ir lietuvių gausiai lankomą Graikijos Koso salą ir Turkijos Bodrumo kurortą supurtė žemės drebėjimai.
Pasaulis
Tragedija vandens pramogų parke: elektra pražudė vaikus
Didžiulė nelaimė dėl elektros nuotėkio įvyko pramogų centre Turkijoje – žuvo vandenyje buvę vaikai ir juos gelbėję suaugusieji.
Pasaulis
Turkija grasina Europą užtvindyti pabėgėliais
Europos Sąjungos (ES) ir Turkijos santykiai – nuolatinėjė įtampoje. Turkija parasino kas mėnesį į Europą išsiųsti po 15 tūkst. pabėgėlių.
Pasaulis
Stambule sudužo sraigtasparnis. Yra aukų
Turkijoje penktadienį gyvenamųjų namų rajone nukrito sraigtasparnis. Nelaimė nusinešė mažiausiai penkių žmonių gyvybes.
Komentarai
Karjera – gyvenimo kelionė ar tikslas?
Praėjusiais metais Stanfordo universitete atliktas tyrimas atskleidė, kad profesinė žmogaus sėkmė daugiau priklauso nuo jo požiūrio, o ne nuo intelekto. Tikėdami tuo, ką darome, būname atkaklesni, kūrybiškiau įveikiame problemas ir lanksčiau priimame pokyčius. Kaip sužinoti tikrąjį savo karjeros tikslą ir kaip apsibrėžti sau, kas yra sėkminga karjera?
Pasaulis
Teroristų sužeistą Turkiją turistai aplenkia
Teroristų išpuoliams ir žlugusiam perversmo bandymui atbaidžius dalį svečių iš užsienio, Turkijos pajamos iš turizmo 2016 metais sumažėjo beveik 30 proc., o tai reiškia, kad svarbiame sektoriuje buvo uždirbta 19,7 mlrd. eurų.
Pasaulis
Turkai sulaikė Naujųjų metų žudiką
Turkijos policija pirmadienį sulaikė įtariamą džihadistą, kuris Naujųjų metų naktį Stambulo naktiniame klube nužudė 39 žmones.
Pasaulis
Turkija: plinta vaizdai iš kruvinos nakties klube
Po Naujųjų metų naktį surengtos kruvinos atakos Turkijoje, Stambulo naktiniame klube, turkai toliau vykdo plataus masto paieškos operaciją. Mat skerdynes surengęs šaulys vis dar laisvėje.
Pasaulis
Turkijoje naktiniame klube nužudyti Naujuosius šventę žmonės
Turkijos miesto Istambulo naktiniame klube „Reina” ginkluotas užuolikas nušovė 39 žmones, tarp kurių buvo 15 užsieniečių.
Pasaulis
Turkijoje nušautas Rusijos ambasadorius
Turkas policininkas vakar, gruodžio 19 dieną, nušovė Rusijos ambasadorių Andrejų Karlovą, taip išreikšdamas savo protestą prieš Rusijos veiksmus Aleppe.
Pasaulis
Turkija: per sprogimą Antalijoje sužeisti žmonės
Vienu saugiausių laikytame Turkijos regionų - Antalijoje - per mėnesį nugriaudėjo jau antras sprogimas.
Pasaulis
Turkijos kurortinėje dalyje sprogimai
Turistų gausiai lankomame Antalijos regione Turkijoje nugriaudėjo galingas sprogimas. Pasaulio naujienų agentūros pranešė, kad tarp Antalijos ir Kemero sprogo dvi raketos.
Lietuva
Pabėgėliai piktinasi neturtinga Lietuva
Iš Lietuvos pradingo dar viena pabėgėlių šeima. Manoma, kad jie pabėgo į kitą Europos Sąjungos (ES) valstybę, nes Lietuvoje jiems buvo mokamos mažesnės išmokos negu tikėjosi.
Pasaulis
Europa sieks išsiųsti imigrantus namo
Spręsdami pabėgėlių krizę Europos politikai sutarė, kad kuo greičiau reikia pasirašyti susitarimus su trečiojo pasaulio šalimis, kad šios priimtų savo piliečius, kurie neturi teisės pasilikti senąjame žemyne.
Pasaulis
Turkija: paauglys savižudis nužudė daugiausiai vaikų
Sekmadienį Turkijos žmonės atsisveikino su šeštadienį per savižudžio ataką žuvusiomis aukomis. Jų skaičius drastiškai auga. Naujausiais duomenimis, iš viso per šeštadienio sprogimą žuvo 54 žmonės, daugiausiai jų – vaikai.
Pasaulis
Teroro ataka Turkijoje: bomba susprogdinta per vestuves
Vėlų šeštadienio, rugpjūčio 20 dienos vakarą, Turkijos pietuose esančiame Gaziantepo mieste vykusių vestuvių metu nugriaudėjo sprogimas. Žuvo mažiausiai 30 žmonių, dar 90 yra sužeista.
ŽYMA
KARJERA