sekmadienis, spalio 25 d.
Pramogos
Už piktnaudžiavimą pašalpomis – griežtesnės bausmės
Viešųjų reikalų prokuratūra Jungtinėje Karalystėje pasiūlė gerokai griežtesnes bausmes, kurios bus taikomos tiems žmonėms, kurie neteisėtai naudosis valstybinėmis pašalpomis, skelbia BBC.
Aktualijos
Migrantų laukia pašalpų ribojimai
Britanijos politikai jau prakalbo apie būsimus pokyčius, kurie laukia atvykėlių ir iš Europos Sąjungos šalių. Didžiausi pokyčiai laukia norinčių gauti bedarbio, būsto ir gydymo paslaugas, pranešė BBC.
Aktualijos
Būstų nuomininkams – valdininkų įspėjimas susiveržti diržus
Nuo balandžio mėnesio, gaunantiems valstybės socialinį būstą, įsigalios mažesnės bendros paramos ribos, todėl kai kurios miestų savivaldybės ėmėsi savo gyventojams patarinėti, kaip reiktų taupyti, norint neprarasti turimo būsto. Visgi, tokie pasiūlymai sulaukė gyventojų kritikos ir pykčio, pranešė Dailymail.co.uk.
Aktualijos
Taupymo politikos smūgiai
Milijonai šeimų Jungtinėje Karalystėje susiduria su didelėmis problemomis, kaip išlaikyti jiems priklausantį ar nuomojamą būstą. Sumažėjus atlyginimams, o būsto kainoms vis kylant, daugiau nei milijonas dirbančiųjų turi pasikliauti būsto pašalpomis, kad galėtų sumokėti būsto nuomos ar jo išlaikymo išlaidas. „Tiesa“ aiškinosi, su kokiais iššūkiais susiduria lietuviai, ieškodami būsto Londone, ir į kokias pinkles galima pakliūti siekiant gauti teisėtą pašalpą būstui, kai Didžiosios Britanijos Vyriausybė paskelbė taupymo režimą.
ŽYMA
KORPORACIJOS